„Sueddeutsche Zeitung” zarzuca polskim władzom uprawnianie propagandy

22.01.2016, 10:30

Niemiecki dziennik „Sueddeutsche Zeitung” zarzuca polskim władzom uprawnianie propagandy. Według komentatora gazety polscy politycy przekonują w Strasburgu, Brukseli czy Warszawie, że w ich kraju nie jest łamane prawo, a Polska bezpodstawnie stała się celem ataków. Tymczasem - zdaniem autora tekstu - przypadki naruszeń są dobrze udokumentowane.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • a sio!(2016-01-25 16:13) Zgłoś naruszenie 02

    A ten niemiecki Zeitung niechaj zajmie się swoimi problemami i to na swoim terenie, bo tam gorąco się zaczyna robić! Polacy demokratycznie dokonali wyboru i w październiku 2015 roku i żaden Niemiec nie będzie nam tu piskał! A sio!

    Odpowiedz
  • Czy poza mną ktoś używa określenia "propaganda(2016-01-22 21:44) Zgłoś naruszenie 13

    żydoniemiecka"? O mediach w Polsce "żyddojczecajtungi"? Nie, nikt? No to skorzystali na tym Niemcy, to oni zarzucają propagandę polskiemu rządowi. 20 lat żydoniemieckie dywersji medialnej w Polsce i nikt się nie odważył tego nazwać jego prawdziwą nazwą! Żydole i Niemcy robią tu co chcą.

    Odpowiedz
  • obserwator(2016-01-22 19:58) Zgłoś naruszenie 72

    Zakłamanie i arogancja PIS nie ma granic. A ta ich propaganda....Nikt w nią nie wierzy poza pisowcami. Do czego doprowadzili przez dwa miesiące swoich rządów? Jak tak dalej pójdzie, doprowadzą Polskę do ruiny. Nienawiść i nieobliczalność prezesa doprowadzi do jakiegoś nieszczęścia.

    Odpowiedz
  • Londyńczyk(2016-01-22 18:50) Zgłoś naruszenie 42

    Europa widzi jak fanatycy łamią prawo, ale tutejszy "ciemny lud" łyka wszystko...

    Odpowiedz
  • neo-BOLSZEWIKI z PIS ... (2016-01-22 15:27) Zgłoś naruszenie 64

    ... KŁAMALI, ... KŁAMIĄ, ... i będą nadal KŁAMAĆ, ... bo takie są ich ... "argumenty" partyjne

    Odpowiedz
  • Nasze prawo, wolno nam!(2016-01-22 13:53) Zgłoś naruszenie 86

    I to piorunem! Np. "Rzeczpospolita" ma być znów polska! A żydojczecajtungi muszą zostać usunięte z Polski. Ciupasem! Koniec z dywersją żydoniemiecką w Polsce. Won!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gazda(2016-01-22 12:17) Zgłoś naruszenie 125

    I jeszcze Niemcy oskarżają nas o sprzyjanie Putinowi... A Nord Stream i blokadę dla baz NATO w Polsce, to kto niby forsował? Krasnoludki?!

    Odpowiedz
  • Lepiej niech szkopy(2016-01-22 11:30) Zgłoś naruszenie 136

    pochowają swoje rude Hegi w piwnicach, bo już nie zadługo pojawi sie nowy typ SS-mana Jewropejczyka- czarnoskory i rudowłosy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Andrzej z Kolonii / Niemcy(2016-01-22 11:24) Zgłoś naruszenie 157

    Fakt że lewacka (kiedyś ponoć "konserwatywna :-)) gazeta jak Sueddeutsche Zeitung wypisuje takie bzdury mnie nawet nie dziwi. Nie bez powodu wielu Niemców określa swoją prasę jako "Luegenpresse" - kłamliwą prasę. Najciekawsze w tym jest że to co nam zarzucają mają u siebie: mimo że niemiecki sąd konstytucyjny zabronił takich praktyk - mimo to w prawie wszystkich gremiach kontrolnych radia, telewizji i wielu wydawnictw siedzą politycy "głównego nurtu politycznego" - zieloni, czerwoni (spd) i brązowi (cdu). TO im nie przeszkadza !! Zmiany w Polsce to już "rewolucja"! Ta ich krytyka to nic innego jak strach przed utratą wpływu na polską opinię publiczną - bo np. dobre 80% polskiej prasy jest w niemieckich rękach. Dlategu uważam (choć nigdy nie byłem zwolennikiem Po-PIS-u) że dobrze się dzieje że PIS chociaż trochę się za to bagno zabrał. W tym zakresie ich popieram!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dobry pomysł - daje wiele do myślenia(2016-01-22 11:23) Zgłoś naruszenie 169

    --Dzień dobry TVN - prowadzi Bartosz Węglarczyk - wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturującego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o osławionego Józefa Światłę ] 18.00 TVP2 - Panorama - prowadzi Hanna Lis - córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj ]. Czy wiele się zmieniło od tamtych czasów? 19.30 TVP1 - Wiadomości - prowadzi Piotr Kraśko - wnuk jednego z czołowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki ], syn PRL-owskiego ministra ds. wyznań. 20.00 TVN24 - Kropka nad i - prowadzi Monika Olejnik - zootechnik - córka funkcjonariusza SB [Tadeusza Olejnika ], konfident służb PRL, pseudonim "Stokrotka". 21.30 TVN - Kuchenne rewolucje - prowadzi Magda Gessler - córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Mirosława Ikonowicza ]. . 21.40 TVP2 - Tomasz Lis na żywo - syn wysokiego oficera Ludowego Wojska Polskiego [( jego prawdziwe nazwisko brzmi Lisienko). Cała Lisa rodzina, rodem z Białorusi , to sprawdzeni komunistyczni agitatorzy i propagandziściszybko znaleźli pracę w komunistyczno stalinowskim NKWD. Na fali odwilży i zmian w 1953 r cała rodzina Lisienki na polsko brzmiące -LIS.- z uwagi na coraz większą niechęć do "ruskich" Najstarszego z rodu Lisienki, wojskowa ubecka kariera szybko się zakończyła, następstwem było zwolnienie go z Wojska i udowodnienie mu bestialskiego znęcania się nad aresztantami.]. 22.00 TVN24 - Szkło kontaktowe - prowadzi Grzegorz Miecugow - syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się pod "Apelem krakowskim" [Bruno Miecugow ] 22.30 TVN - Kuba Wojewódzki Show - syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Bogusława Wojewódzkiego ] Życzę przyjemnego odbioru ! "

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Polak(2016-01-22 11:03) Zgłoś naruszenie 135

    niech oni martwią się o swoje rządu, bo ostatnio mają w Niemczech dużo problemów

    Odpowiedz