Petru: 500 zł na każde dziecko to rozrzucanie pieniędzy z helikoptera [WIDEO]

03.11.2015, 11:21; Aktualizacja: 21.12.2018, 14:44

500 zł na każde dziecko to rozrzucanie pieniędzy z helikoptera - mówi Ryszard Petru

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:x-news
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Dzieci ...(2015-11-03 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    ... to przyszłość narodu ! Lepiej wydać pieniądze na dzieci , niż na pseudopolytyków i finansowanie ich partyjniackich klanów, które nic dobrego nie przynoszą.

    Odpowiedz
  • balcer-owicz(2015-11-03 15:22) Zgłoś naruszenie 00

    Pietru- z ciebie ekonomista - jak z koziej d..y trąba PO POradę udaj się do "doktor " kopaczki elewatorowej -
    POwinna ci coś na zdrowiu POmóc .

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2015-11-03 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    Czy pan Petru zrezygnował już ( zgodnie z tym co napisał w swoim programie ) z subwencji dla swojej partii???
    Jeżeli nie, to niech się nie wypowiada na temat pieniędzy, bo jest zwykłym oszustem

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2015-11-03 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    Spetrudalaj.

    Odpowiedz
  • Sprowadza podobno cos ponad setke POLAKOW z Ukrai(2015-11-03 22:15) Zgłoś naruszenie 00

    OTO czlowiek ktory ma sie za Polaka !!! Jedna z Wrednych wtyczek Kopaczki i Tuska, ktora miala URATOWAC ta Mafie PO-PSL-SLD . Wydalo sie scierwo !!!
    Dla POLAKOW z rejonu wojny na Ukrainie pieniedzy NIE ma, nic nie zrobila ta Mafja !!! Ostatnio propagandowy wielki GEST ! ! !
    Rzad Wiecej niz slaby, ZDRADZIECKI !

    Odpowiedz
  • słaby ekonomista.....(2015-11-03 22:24) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież mówimy o pieniądzach biedoty która wyda na produkty krajowe...

    Zwiększy to tylko obrót towarami i wpływy VATu i podatków w efekcie te 500zł wróci do Budżetu w trójnasób.

    Chłopie zrób prostą symulację i policz co sie dzieje gdy z pensji nedzarza ma się pensję na związanie w końcu końca z końcem i zycie bez debetu i ciągłego zadłużania. chociaż czego ja żdam od osoby która ma zapchane konta gotówką

    Odpowiedz
  • Tego potrzebuje dzis ... racja stanu Partii(2015-11-03 23:03) Zgłoś naruszenie 00

    Drodzy stali OBSZCZYMURKOWIE pro-PIS-owscy
    Brać się do akordowego pieprzenia prokreatywnego ... dla 500zł.,
    a nie pieprzyc ... pierdoły we wpisach.

    Odpowiedz
  • cwaniaczek z wroclawia(2015-11-03 23:15) Zgłoś naruszenie 00

    dlaczego promujecie petru? to on jest jednym wspolodpowiedzialnych za to ze Polacy dzisiaj sa biedakami w bogatym kraju, doradzal frasyniukowi, balcerowiczowi, tuskowi, a takze zagranicznym bankom jak oskubac frajerow w Polsce, facet wspierany przez banki zyskal zaledwie 7 % poparcia, to co on mysli to niech sobie drukuje na ulotkach albo niech pisze bloga, media nie powinny promowac tego cwaniaczka. Oczywiscie ze 500 zl na dziecko to jest ogromne obciazenie dla panstwa, ale to on doprowadzil do takiej sytuacji ze ludzie pracuja z 30 % tego co powinni otrzymywac za swoja prace. To on jest wspolodpowiedzialny za dramaty kilku milionow ludzi (razem z dziecmi) ktorzy pograzyli sie w kredytach hipotecznych nie do splacenia... ten cwaniaczek niech wraca do pracy w banku

    Odpowiedz
  • pikuś(2015-11-04 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    Ale drzecie mordy pisowskie kundelki. Weźcie się do roboty, załóżcie firmy i potem ze swoich dochodów płaćcie okolicznym rodzinom po 500 zł na dziecko skoro uważacie to taki świetny interes. W końcu za te 500 zł będą mogli kupić produkowane przez was produkty. Prawda jest taka, że te idiotyczne pomysły PiSu zarżną polską gospodarkę. A ludzi na świecie i tak jest o wiele za dużo.

    Odpowiedz