Kopacz: Nie straszymy PiS-em, to PiS straszy sobą

21.10.2015, 13:05; Aktualizacja: 21.10.2015, 18:30
Ewa Kopacz, By Platforma Obywatelska RP, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Ewa Kopacz zapewniła, że PO nie wymyśla strategii straszenia PiS-emźródło: Wikimedia Commons

PO nie straszy PiS-em - zapewnia szefowa Platformy Ewa Kopacz. Premier, która zorganizowała konferencję na terenie przyszłego węzła dróg ekspresowych Ostróda Południe, mówiła, że częste wspominanie o Prawie i Sprawiedliwości w kampanii Platformy Obywatelskiej, to ukłon w stronę tych, którzy mogą nie pamiętać rządów PiS i tych, którzy po raz pierwszy pójdą na wybory.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR

Reklama

Komentarze (7)

 • do Pani Kopacz(2015-10-21 17:49) Zgłoś naruszenie 00

  A państwem wyznaniowym to kto ostatnio straszy, poprzednio średniowieczem. Naprawdę niech pani już odpuści bo żal na panią patrzeć i słuchać.

  Odpowiedz
 • dorosli niepelnosprawni.(2015-10-21 16:38) Zgłoś naruszenie 00

  kopacz oszykalas niepelnosprawnych i opieknuw doroslych,nie dalisci im swiadczego pielegnycyjnego

  Odpowiedz
 • KALIF(2015-10-21 16:29) Zgłoś naruszenie 00

  Ewa "kłamca" Kopacz. Premier nie pamięta co mówiła wczoraj...Po raz kolejny premier Ewa Kopacz okłamuje opinię publiczną. - Nord Stream 2 nie będzie wybudowany - powiedziała podczas wczorajszej debaty. Dzisiaj zaprzecza temu co sama mówiła jeszcze kilkanaście godzin wcześniej. To nie pierwsze kłamstwo szefowej PO.

  Podczas wczorajszej debaty 8 liderów partyjnych była m.in. dyskusja o kwestiach bezpieczeństwa energetycznego.
  - Natomiast jeśli chodzi o odpowiedź pani poseł Szydło, pani mówi o bezpieczeństwie energetycznym, mówi pani, że żeście podjęli uchwały, i co z tego? Nord Stream 1 jeden został wybudowany, a dzięki temu, że dzisiaj jest unia energetyczna, w której Polska jest bardzo mocna, Nord Stream 2 nie będzie wybudowany - zadeklarowała Kopacz.
  Dzisiaj wycofuje się z tej deklaracji. Na konferencji prasowej w Gdańsku była pytana o jej stwierdzenie z debaty, że „w związku z unią energetyczną, nie powstanie Nord Stream II”:
  Kopacz kpi? Premier chwali się sukcesem stoczni, a Polska Żegluga Morska zamawia statki w Chinach. Nawet „Solidarność” musimy sprowadzać zza granicy Ewa Kopacz po raz kolejny przekonuje, że stocznie notują sukcesy. Jednak te tezy brzmią, jak kpina. Rząd PO-PSL nie tylko dopuścił do zamknięcia polskich stoczni, ale wręcz działa na ich niekorzyść. Zaledwie dwa dni temu PAP informował o kolejnej zaskakującej decyzji władz.
  19 października w chińskiej stoczni Yangfan zwodowano nowy statek dla Polskiej Żeglugi Morskiej. M/s „Armia Krajowa” to pierwsza jednostka z nowego programu inwestycyjnego armatora, w którym powstanie łącznie 18 masowców wartych ponad 400 mln USD.Na początku 2016 roku do Polski trafi wyprodukowana właśnie w Chinach „Armia Krajowa”. Kolejne z serii będą nosić imiona : „Szare Szeregi”, „Legiony Polskie” i… „Solidarność”. Jak widać nawet „Solidarność” rząd PO-PSL musi kupować w Chinach.Polskie przedsiębiorstwo państwowe za rządów PO zamawia statki w chińskich stoczniach. Polskie stocznie za rządów PO mają się tak dobrze, że nie mają czasu budować dla PŻM?

  Odpowiedz
 • Tylko nie PLACZ ! Amnazja opanowala Ewe calkowicie(2015-10-21 15:25) Zgłoś naruszenie 00

  PO, PSL, LSD mialo SWOJE 25 lat, won do lamusa ! ! !
  Najważniejsze wybory od 70 lat
  Nie chcę państwa, które pozwala sędziom bezkarnie odbierać dzieci normalnym rodzicom tylko dlatego, że bogaci Norwegowie chcą adoptować potomstwo niepatologicznych rodzin

  Już w tę niedzielę odbędą się najważniejsze wybory w powojennej historii Polski. W PRL-u były fałszowane, w III RP, dzięki przygotowanej przez komunistyczne służby operacji „Transformacja”, nie miały rozstrzygającego znaczenia. 25 października może zacząć się odzyskiwanie państwa przez patriotyczną część polskiego społeczeństwa, tę, która lokuje swoje nadzieje w kraju nad Wisłą, a nie nad Szprewą czy Moskwą. O czym będzie to głosowanie?
  W niedzielę rozstrzygnie się, czy Polska stanie się areną ciągłych krwawych konfliktów wywoływanych przez muzułmańskich imigrantów. Jeśli w dalszym ciągu rządy sprawować będą ludzie ulegli Berlinowi, Polska podzieli los starej Europy. W niedzielę zdecydujemy, czy ludzie tacy jak Waldemar Pawlak dalej będą zawierać umowy gospodarcze uzależniające nas, jak w przypadku umowy gazowej, na dziesięciolecia od Kremla. Czy będzie się sabotować wszelkie możliwości dywersyfikacji dostaw czy wydobycia węglowodorów w Polsce. Czy zostaną zniszczone polskie kopalnie węgla, a na ich miejsce powstaną dochodowe kopalnie niemieckie. Czy dalej w wojsku i dyplomacji kluczowe stanowiska zajmować będą ludzie zależni od Moskwy. Czy dalej będzie można zamykać w areszcie niewinnych ludzi na cztery lata. I czy wydający skrajnie niesprawiedliwe wyroki sędziowie dalej będą śmiać się wszystkim w twarz, chroniąc się za swoim immunitetem.

  Odpowiedz
 • czytelnik(2015-10-21 15:01) Zgłoś naruszenie 00

  sama już nie wierzy w to co mówi

  Odpowiedz
 • Ewa JEDEN-METR-Kopacz(2015-10-21 14:50) Zgłoś naruszenie 00

  Program PO (Partii Obciachu) w skrocie
  1) Dla nienarodzonych ABORCJA
  2) Dla mlodych EMIGRACJA
  3) Dla emerytow EUTANAZJA

  Odpowiedz
 • Głosujesz na PO zabijasz własne życie,Twój wybór(2015-10-21 14:28) Zgłoś naruszenie 00

  Platforma „Obywatelska” tzw. W skrócie PO zaciekle straszy Polaków wszelkimi metodami,wymyslając wszelkie kłamstwa,propagandę.
  A jaka prawda ponad 8 lat ich nie „rządów” ?
  Zlikwidowane fabryki,kopalnie,stocznie,przemysł,wojsko,upadek rolnictwa,usuwana prawda,historia Polski ze szkół,mediów.
  Afery za aferami,miliardowe zadłużenie kraju na pokolenia.
  Zgoda na bezpańskie grasowanie w Polsce obcych służb wywiadowczych,zgoda na przyjęcie tysięcy islamskich barbarzyńców z Totalitarnego Unijnego Burdelu dla pacyfikacji Polski.
  Głosując na PO,PSL,SLD,Palikociarzy głosujesz za likwidacją Polski i swojej przyszłości.Głosując na tych przestępców,bierzesz udział w rozbiorze Polski,stajesz sie wsółbandytą,likwidatorem Polski.
  Wierząc propagandzie tych łajdaów trwale brudzisz sobie własny umysł zatrutymi Pomyjami !
  Nawet niewierzący nie powinni głosować na tych antypolskich przestepców,bo gdy bandyci przyjmą islamskich barbarzyńców to barbarzyńcy będą podcinać gardła wszystkim niewirnym ich Allahowi,a więc odetną gardła tym z tzw. lewicy.
  Twoja decyzja,czy chcesz żyć w Polsce,czy chcesz z POdcietym gardłem konać w męczarniach !
  Jesli nie wierzysz wpisz na Youtube „ISLAM” !!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie