Kopacz zdziwiona słowami Kaczyńskiego o rolnikach: Źle świadczą o szefie PiS

10.10.2015, 17:48; Aktualizacja: 11.10.2015, 11:07

Ewa Kopacz zdziwiona słowami Jarosława Kaczyńskiego o zachodniopomorskich rolnikach. Prezes PiS mówił, że ich sprawa ma związek z kampanią wyborczą Ewy Kopacz w Szczecinie i obawami przed możliwymi demonstracjami.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR

Reklama

Komentarze (15)

  • A co Premiera ...(2015-10-11 11:04) Zgłoś naruszenie 00

    .. sądzi o FRAJERACH swojego ministra Sawickiego ?

    Odpowiedz
  • do emeryta ja i moi bliscy też się przyłączamy....(2015-10-11 10:43) Zgłoś naruszenie 00

    i będziemy głosować z całą siłą na PIS=w nich jedynie ostatnia nadzieja polaków na zmiany lepszego życia a nie po 45 latach pracy grzebania po śmietnikach aby platformersom i koniczynom żyło się lepiej...

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-10-11 09:28) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczyński o polskiej ziemi, Kopacz o psie dla Julii
    TA Władza rzuca obrońców ziemi na zimny beton w celi i mówi im wprost - ta ziemia nie dla polskich rolników obiecana!
    Sygnał od władzy jest jasny: rolnicy wara od ziemi. Ta ziemia nie dla was jest obiecana. Za kilka miesięcy przyjadą tu, z workami pieniędzy, docelowi, zagraniczni nabywcy. To dla nich państwo polskie trzyma ziemię, to oni będą tu dziedzicami, a polscy rolnicy będą mogli się wynająć za parobków. Ci bardziej pokorni, tych zbuntowanych nie przyjmą. Zresztą jak ich przyjąć, skoro siedzą.

    Odpowiedz
  • Leo(2015-10-11 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    Zdziwienie Kopacz źle świadczy o Kopacz.

    Odpowiedz
  • do emeryta.(2015-10-11 08:45) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo pod rządami PIS było przede-wszystkim bardziej obywatelskie niż Platforma z taką nazwą. Pis nadepnęła na odciski szerzącym się wtedy aferom korupcyjnym, to były normalne "mafie korupcyjne", oraz zorganizowane grupy przestępstw gospodarczych (afera węglowa itp)).. Również w śród lekarzy i polityków kwitła korupcja na nieznaną dotąd skalę (a to pazerne - oczywiście nie wszyscy i do dziś b, silne środowiska lobbystyczne), Doktor G to zły przykład -szuflady pełne gotówki za ból i nadzieje chorych,szafa pełna grantów - oczywiście to złudzenie optyczne sfilmowane kamerą. Przecież ludzi to nie głupcy.

    Ale wróćmy do afer .To, że PIS niszczył korupcje i układy aferzystów w sposób zdecydowany i adekwatny do sytuacji (wtedy korupcja i przestępczość gospodarcza była porażająca) -odbija się do dziś na nim. Grupy przestępcze i związana z nimi gremia polityczne zapowiedziały im wojnę i zniszczenie.
    Środowisko korupcjogenne , które doprowadziło do upadku władzy PIS ,było zemstą za to ,że PIS psuł nadmiernie ich korupcyjne, mafijne zyski i interesy. Być może dlatego musiał zginąć i Lech Kaczyński, a PIS-owi i jego bratu stworzono medialne piekło na ziemi. Przeciwko PIS stanęła cała korupcyjna mafia wraz z jej poplecznikami politycznymi.

    Ta walka trwa do dziś ( wzrost liczby afer i korupcji za rządów PO-PSL jest niepodważalny, wiele oczywiście jest zamiecionych pod dywan. (krąży po internecie lista z ponad 2500 skandali i afer PO-pSL itp. - zrobiona przez skrupulatnych internautów) Na szczęście bombardowany przez stacje i media masowego rażenia "polski lud" budzi się z letargu i domaga zmian. Nie chce już wierzyć "mafijnej władzy" i korupcyjnym elitom , że wszystkiemu jest winny PIS i Kaczyńscy.

    To , że naród zaczyna się budzić i rozróżniać kto jest kim, świadczą badania społeczne i chęć by korupcję i " mafijne związki" odeszły w niepamięć- popierając opozycję PIS by wróciła do władzy. Oczywiście nie może to budzić entuzjazmu tych ,którzy dobre interesy robili na bałaganie i podjudzaniu do nienawiści wobec tej partii.
    Zemsta "mafiozów" się nie udała i dziś PIS święci tryumfy , właśnie za swą przeszłą działalność na rzecz sprawiedliwości i dobra nas wszystkich, a nie tylko wybranych grup przestępczych pod ochronnym płaszczykiem pewnych ugrupowań politycznych. I naród dziś to prawidłowo ocenia. Do czego i ja się skromnie przyłączam.

    Odpowiedz
  • Emeryt(2015-10-11 07:43) Zgłoś naruszenie 00

    ~~Kalif. Za granica nie można było zorganizować prowokacji Tomka, nie można było zakładać podsłuchów, nie można było posadzić w areszcie wydobywczym, nie można było zorganizować prowokacji z doktorem G. Można było za to obejrzeć jak dobrze działa państwo pod rządami PiS. Jak jest sprawiedliwość w kraju. Jak walczy się z korupcją. Jak było naprawdę? Pamiętamy oszołomstwo Pisu, pamięta,my doskonale antka teczkę idiotę, który rozwalił wywiad i kontrwywiad, ujawnił nazwiska oficerów i agentów. Jeszcze wymieniać?

    Odpowiedz
  • Tak, idzie nowa oczekiwana jakość.(2015-10-11 07:21) Zgłoś naruszenie 00

    Tak, idzie nowa jakość. Rolników bronią przede wszystkim setki, a może i tysiące rolników z regionu - to o czymś świadczy. Demonstracje za oskarżonymi rolnikami to dowód , że "przestępstwo" jest szyte grubymi nićmi. Jest to również demonstracja przeciw obecnej władzy, która przedkłada interesy obce nad obywatelskimi (rabunkowa i podejrzana sprzedaż ziemi) . Partia Kopacz nie ma i chyba nigdy nie miała wiele z "obywatelskością" i nie jest to moje odosobnione zdania..

    Idzie , nowa jakość - wszystkie świństwa anty-obywatelskie zaczną oglądać światło dzienne
    i niech wtedy te Sądy i wymiar sprawiedliwości tak zadziała jak w przypadku tych walczących o "swoje ziemie" rolników. Oczywiście Sad osądzi na ile to było przestępstwo,a na ile nadużycie władzy, obecnej niestety władzy. Jestem również za tymi rolnikami, ponieważ stoją za nimi ludzie ogromnej i ciężkiej roboty - inni rolnicy , którzy najlepiej wiedzą kto im rzuca kłody pod nogi przy wykupie polskiej ziemi.

    Brawo Panie Kaczyński - jego wsparcie dla rolników nie oznacza serwowania wyroków, on władzy nie ma .To zalatwi miejmy nadzieję niezależny Sąd Ten człowiek ma 66 lat i na grantach mu nie zależy, Potrafił się obyć bez konta bankowego i wielkiego majątku. To o czymś świadczy ( o jego skromności i wrażliwości, mówią Ci co go znają dobrze) wobec pazernych elit władzy PO. Elit robiących wymianę kadry we wszystkich spólkach skarbu państwa na swoich ludzi. Elit PO-PSL zostawiających nam "konia trojańskiego" w postaci politycznie wybranych przez PO-PSL "swoich" sędziów TK. Tak robią tylko desperaci, albo kanalie.polityczne, po których może być nawet i potop.- po to tylko by mieszać jak długo się da.


    Oczernianie Kaczyńskiego i jego brata oraz straszenie PIS-em poprzez media wspierające obecną władzę (TVN, GW, a nawet TVP) to najgorsze draństwo stosowane kiedyś przez funkcjonariuszy komunistycznych. Zniszczyć opozycyjnego "wroga" za wszelką cenę , by utrzymać się przy korycie jak najdłużej. dojąc ten j tak już biedny naród, i dając nam w zamian "Zieloną Wyspę" bez pokrycia.Wyspę obłudy i propagandy na rzecz tych , którzy i tak już mieli więcej , a chcieli mieć jeszcze więcej i więcej, Dość już takich niespełnionych rządów. Czekamy na nową jakość. I nie boimy się PIS , ani histerii wokół Kaczyńskiego, bo to dobrze wyreżyserowana zagrywka i gra polityczna, podła gra.tych , którym "koryto umyka spod ryja.".

    Odpowiedz
  • NYC8000(2015-10-11 06:31) Zgłoś naruszenie 00

    derd ile dostalez srebnikow za ten paszkwil jestes czlowiekiem anty polakim sprzedasz ziemi polskie to srzedasz MATKI

    Odpowiedz
  • Nowa jakość "sprawiedliwości" PIS(2015-10-10 22:53) Zgłoś naruszenie 00

    ZAWODOWI ROLNICY czy raczej ... ZAWODOWI USTAWIACZE przetargów na ziemię . . ?
    Kaczynski już wydał ... ORZECZENIE ... jedynie słuszne "orzeczenie"
    " SĄD sądem, ... ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"
    jak babcia Leoncia z filmu "Sami Swoi"
    A co mi tam ... niezależne prokuratury ... niezależne Sądy !

    Odpowiedz
  • @dred,(2015-10-10 21:53) Zgłoś naruszenie 00

    za ciasno sznurujesz.

    Odpowiedz
  • dred(2015-10-10 20:46) Zgłoś naruszenie 00

    To że Kaczyński popiera przestępców i nie szanuje prawa dziwi wyłącznie już tylko panią Kopacz, albo przemawia przez nią zwykła przyzwoitość.

    Odpowiedz
  • O Kopacz źle świadczy, że w jej podróżach(2015-10-10 20:27) Zgłoś naruszenie 00

    rządowych wozi się z jakimś tam peoskim Waldym Dzikowskim, który za pomocą immunitetu miga się od 2006 roku od sądu za łapownictwo. A o PKW źle świadczy, że nie wie co POcząć z tymi podróżami, one rządowe są, czy peoskie, i czy nie naruszają kodeksu wyborczego. Ale ale, wiecie, że szef PKW to podrzutek? W każdym razie nie ma przodków. Kosmita albo nazista. Albo zmienił nazwisko na całkowicie wymyślone. I nikt go nie pyta o powody takiego kroku, nawet kiedy został szefem najważniejszego organu demokracji w POlsce. No ale w TYMKRAJU pełno jest takich przebierańców, a POtem, jako zasłużonych, grzebią ich na Powązkach.

    Odpowiedz
  • cd(2015-10-10 19:46) Zgłoś naruszenie 00

    Te słowa źle świadczą o rządach PO-PSL wyprzedających polską ziemię obcym, przecież powszechnie wiadomo o prowizjach różnego rodzaju oraz kupowaniu i dzierżawieniu polskiej ziemi przez podstawione osoby. Pani Kopacz albo jest wyjątkowo głupia albo antypolska. To niedopuszczalne by Premier Rządu nie poleciła powszechnego sprawdzenia zasad nabycia Ziemi przez obcych szczególne ze spółek prawa handlowego. Przecież Prokuratury i Sądy znają fakty kupowania byłych PGR za pieniądze z kasy tych PGR było kilkadziesiąt spraw tego rodzaju - skończyły się niczym. To jest to samo co zakup Banku za złotowkę

    Odpowiedz
  • Kaczyński nie jest zdziwiony słowami Kopacz.(2015-10-10 19:37) Zgłoś naruszenie 00

    Wszystkie słowa Kopacz źle o niej świadczą. Nikogo to nie dziwi.

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-10-10 18:57) Zgłoś naruszenie 00

    Anna Maria Anders: Mnie też długo straszyli PiSem
    – Dziś mogą mieć za złe, bo kandyduje pani z PiS, a to była jeszcze obsada z PO… Część działaczy już narzeka, że pani „zdradziła”…

    – Nigdy nie miałam kandydować z Platformy! Zawsze jako córka generała Andersa stawałam obok premiera, prezydenta na różnych uroczystościach. Wokół mnie kręcili się ludzie i z PO, i z PiS. Znajoma z PO powiedziała, że może by mi zaproponowali start, ale nie z tego okręgu, w którym może głosować Polonia.

    – Dlaczego PiS?

    – Podoba mi się program PiS, mam zbliżone poglądy. W Anglii popierałam konserwatystów, w USA Republikanów. To nie powinno dziwić, bo Polonia w USA częściej ma poglądy PiS-owskie. Nieco inaczej było w Wielkiej Brytanii, a przesądziły o tym media i bardzo skuteczna propaganda Platformy. Straszyli, że ludzie z PiS są tak okropni, a PO taka świetna… Pan też to na pewno słyszał.

    – O, ile razy. W czasie rządów PiS mieszkałem za granicą i słyszałem niby poważnych publicystów, którzy twierdzili, że Kaczyńscy w 2007 roku „na pewno” nie oddadzą władzy i mogą wyprowadzić wojsko na ulice.

    – Osobiście też byłam straszona PiS! Kiedy zaczęłam tu bywać, częściej okazywało się, że jest zupełnie inaczej. Poznałam tych ludzi. Tyle że większość mediów jest raczej w rękach Platformy…

    – Aż tak to się pani rzuca w oczy?

    – To widać. Jeden z dziennikarzy powiedział mi nawet wprost: „Pani Aniu, gdyby pani kandydowała z PO, to co innego. A tak zaproszenia do mediów nie będą walić drzwiami i oknami”. To jest problem.

    – Pani mama poparła w 2010 roku Bronisława Komorowskiego.

    – Moja mama miała wówczas 90 lat i nie powinna być w to włączana. Z tego, co wiem, ktoś do niej zadzwonił, prezydent Komorowski chciał przyjść z wizytą. Była apolityczna, ktoś poprosił, ona się zgodziła.

    – PO ją wykorzystała?

    – Druga strona też by ją wykorzystała. Nie powinno się robić takich rzeczy. Do prezydenta Dudy i PiS, oprócz bliższego przyjrzenia się rzeczywistości, przekonało mnie jego sejmowe przemówienie. Właściwie pod wszystkim mogłam się podpisać. Dbanie o kulturę, historię. Szczególnie istotna była dla mnie współpraca z NATO i Stanami. Mój mąż był pułkownikiem armii amerykańskiej, syn jest w niej porucznikiem. Polska potrzebuje USA.

    Odpowiedz