Konwencja Zjednoczonej Lewicy: Nowacka oficjalnie przejęła stery w koalicji

04.10.2015, 16:24; Aktualizacja: 04.10.2015, 16:46
 Barbara Nowacka podczas konwencji wyborczej ZL SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Barbara Nowacka podczas konwencji wyborczej ZL SLD+TR+PPS+UP+Zieloniźródło: PAP
autor zdjęcia: Grzegorz Michałowski

Barbara Nowacka oficjalnie przedstawiona jako liderka Zjednoczonej Lewicy. Podczas konwencji ugrupowania w Łodzi współprzewodnicząca Twojego Ruchu przedstawiła obszerny program wyborczy lewicy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • broda(2015-10-04 18:01) Zgłoś naruszenie 00

    To już nie Dr. Ogóek?

    Odpowiedz
  • Obojętny(2015-10-04 18:31) Zgłoś naruszenie 00

    Z całą rodziną pójdę na głosowanie,widzimy w tej młodej kobiecie sens pozostania w kraju i pracowania dla niego.

    Odpowiedz
  • cd(2015-10-04 18:39) Zgłoś naruszenie 00

    Marzenie matki?, która razem z preziem rozbijała SLD- zjednoczoną Lewicę? - to już chyba 10 matrix

    Odpowiedz
  • yyy(2015-10-04 18:39) Zgłoś naruszenie 00

    Prawa ręka "palikociarni" ma być Lewicą ? Krzyczeć za klasykiem : ale jaja,ale jaja.

    Odpowiedz
  • EMERYT(2015-10-04 18:40) Zgłoś naruszenie 00

    KOGO TO OBCHDZI KTO JEST PRZY CZERWONYM K O R Y C I E ...

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2015-10-04 21:27) Zgłoś naruszenie 00

    Lata nam to lekko , jak na wietrze sznurek
    Czy spuszczą Lewacką , czy inną Ogórek .

    Odpowiedz
  • Najprawdziwszy Polak(2015-10-04 22:16) Zgłoś naruszenie 00

    Same popierdy kapitalistyczne a nie lewica, trzeba nam będzie długo czekać na ludzi pokroju tow. Wiesława lub tow. Edwarda bo Polak głupi jest i musi dostać jeszcze mnóstwo batów na kuper zanim zacznie myśleć

    Odpowiedz
  • lol(2015-10-04 23:19) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejna paprotka, to ŚCIEMA!!!

    Odpowiedz
  • Jurandowa(2015-10-05 06:57) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli młody startuje z Lewicy, ktora ma taka niechlubna, wrecz skandaliczna przeszlosc, partia ktora wyrzadzila tyle zla w Polsce. To taki mlody jest albo karierowiczem, albo nie ma honoru, a wiadomo kto nie ma honoru.

    Odpowiedz