Komorowski o polowaniach: Już nie strzelam

22.05.2015, 10:12; Aktualizacja: 22.05.2015, 10:27
Bronisław Komorowski podczas debaty w wirtualnym studiu TVN w Warszawie

Bronisław Komorowski podczas debaty w wirtualnym studiu TVN w Warszawieźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Prezydent zapewnia, że nie poluje, a jedynie uczestniczy w polowaniach swoich dzieci. Bronisław Komorowski o swoje dawne hobby pytany był w wywiadzie dla radiowej Jedynki, Trójki i Radia Gdańsk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

 • wyborca(2015-05-22 11:03) Zgłoś naruszenie 00

  Komletnie NIE INTERESUJE mnie czy K. poluje czy nie. W wyborze na prezydenta jest istotne czy to osoba kompetentna i, jako organ państwa, zdecydowana bronić PRAW KONSTYTUCYJNYCH obywateli. Niestety, 5 ostatnich lat absolutnie nie potwierdzają moich oczekiwań związanych z obecnym prezydentem

  Odpowiedz
 • KALIF(2015-05-22 14:02) Zgłoś naruszenie 00

  Komorowski poluje, ale nie strzela Najwyraźniej obietnicę niezwykle trudno było zrealizować, bowiem media wielokrotnie donosiły o tym, że prezydent nadal poluje... tyle, że w tajemnicy. ''' Tak to wygląda, że mówię wszędzie, że poluję z moimi synami, moim zięciem, moimi przyjaciółmi, ale na szczęście polowanie nie musi polegać na strzelaniu (...) Uczestniczę w różnych takich sytuacjach, ale to trochę jak piwo bezalkoholowe – tłumaczył Bronisław Komorowski.
  Ta leśniczówka jest bardzo ciekawa ze względu na obecnego kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jedna z ważnych osób po pijaku zasiadła do limuzyny i spowodowała wypadek, wjeżdżając w jeden ze śmigłowców wojskowych. Krążyła także opowieść o wojskowych helikopterach, z których miano polować do zwierzyny, co jest zresztą zakazane” - mówił Filip Rdesiński, były dziennikarz TVP, który zajmował się sprawą polowań KOMOROWSKIEGO Jakie mogły być konsekwencje polowania ówczesnego szefa MON i biznesmena Janusza Palikota zorganizowanego w lasach 300 km od Moskwy? Co spotkało lubelskiego dziennikarza, który opisał organizowane niezgodnie z prawem polowania Bronisława Komorowskiego? WIELE PYTANI POZOSTAJE BEZ ODPOWIEDZI ??

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie