Gosiewska o aferze na lotnisku: Napiłam się wina z księdzem, ale nie chciałam go w ten brud mieszać

21.01.2015, 09:41; Aktualizacja: 21.01.2015, 14:39
Małgorzata Gosiewska

Małgorzata Gosiewskaźródło: Newspix
autor zdjęcia: Jacek Herok

Ja nie mogłam jednego argumentu użyć, który by tę sprawę bardzo wyjaśnił. No przecież nie powiem, że napiłam się wina z księdzem biskupem - ujawniła podczas prowokacji "Super Expressu" Małgorzata Gosiewska, przecząc swoim poprzednim tłumaczeniom o incydencie na lotnisku w Charkowie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (43)

  • mm(2019-08-24 02:27) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo jest źle ,że te komentarze nie czytają głosujący na piździelców ale to są matoły przekupione 500+ i bez perspektyw i honoru bydło polskie.

    Odpowiedz
  • Ann(2019-08-23 17:02) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie powiedziała, że jest z Pisu więc się należy 😣

    Odpowiedz
  • Bert(2019-08-21 00:07) Zgłoś naruszenie 10

    szanowne pismaki z gazety POprawnej, co się tyczy pojęcia "afera", to mogę przytoczyć około 200 afer kryminalnych z udziałem Partii Oszustów, exemplum : taśmowa, amber gold, reprywatyzacyjna, stoczniowa, autostradowa , stadionowa, wyciągowa, skok na OFE, elewarru, pakietu klimatycznego, gazowa..itd, itd. Natomiast dorabianie gęby Pani Gosiewskiej to hejt.

    Odpowiedz
  • Monika(2019-08-20 06:08) Zgłoś naruszenie 01

    Dobrze że lotnictwo ma SWOJE procedury, jakby takie panie decydowałby jak ma być to do ogrodu nie można by wyść bo samoloty by spadały jak śliwki z drzewa.Tak wygląda porządek, mądrość i odpowiedzialność co jak widać jest OBCE dla wielu ! W jakich językach obcych porozumiewa się ta pani ???

    Odpowiedz
  • zgroza(2019-08-19 13:34) Zgłoś naruszenie 12

    cholerne pisowce, i przez to dają patologii plusy aby mieli za co pić

    Odpowiedz
  • Grzegorz(2019-08-18 10:29) Zgłoś naruszenie 11

    Każdy może się napić, owszem. Ale czy każdy lata za pieniądze podatników? To nie był prywatny wyjazd starszej pani. Poleciała tam jako poseł z jakiegoś urojonego służbowego powodu. Pani Gosiewska nie robi tego pierwszy raz. Uwielbia wypady do krajów byłego ZSRR. Ona i jej świta (nie lata sama) zachowują się jak najgorsze menele, jak chamowaci władcy świata. Jeżeli zaczynają się jakieś problemy z lokalnymi, zawsze jest darcie ***** o tym, że jest posłem, ile to o Polska dla nich zrobiła itd. Proszę poczytać lub popytać o wycieczkach tej pani do Gruzji. Coś przykrego

    Odpowiedz
  • Pikna Helka(2019-08-16 23:15) Zgłoś naruszenie 12

    A ja sadzę, ze rzecz nie w piwie, ale w obecnie obowiazujacych standardach. Ta wladza tak ma, ze panstwo traktuje jak prywatny folwark. Wszystko im się nalezy i nawet się nie ***** z pogarda dla ciemnego ludu. Wypite wino osmielilo ja i spróbowała ustawić Ukraińcow.

    Odpowiedz
  • bizon(2019-08-16 19:15) Zgłoś naruszenie 11

    ma dobrych nauczycieli bp.Głodz , pani poseł kruk -pis

    Odpowiedz
  • Wprowadzanie w błąd(2019-08-16 15:14) Zgłoś naruszenie 1413

    Kiedy to "zdejmiecie"?! Post z 2015r. Może tak o Durczoku, żonie Kalisza lub Najsztubie zaPOdacie?!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Post z 2015r. !!!(2019-08-16 15:12) Zgłoś naruszenie 913

    Der Dziennik GP grzeje odgrzewany kotlet (art. z 2015r.) i cenzuruje wszelką krytykę. Inaczej by Sorros kasy nie wypłacił! POliczcie lepiej pijaków z PO itp. za kierownicą i w Sejmie i w ogóle, którzy są bezkarni. O nich cicho POpaprana bando!

    Odpowiedz
  • Tyle w temacie(2019-08-16 12:05) Zgłoś naruszenie 163

    PRECZ Z CENZURĄ NA DER DZIENNIK/GP!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • irek(2019-08-16 08:44) Zgłoś naruszenie 286

    Jak można takie osoby wybierać do parlamentu, aby reprezentowały kraj.

    Odpowiedz
  • XXYYZZ (2019-08-15 22:53) Zgłoś naruszenie 216

    Z tytułu-o jaki " brud " chodzi? A w Sejmie niech w nocy przegłosują ustawę w jakich przypadkach posłowie mają prawo zatrzmać samolot, pociąg lub rejsowe autobusy. Można rozważyć metro.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Realista 15.(2015-02-07 17:57) Zgłoś naruszenie 6712

    Piss owska pijaczka i krętaczka ,kumpela hoffmana,kaczyńskiego vel KALKSTEINA , flaszki głódzia ,giżyńskiego itd..

    Odpowiedz
  • Lucek(2015-02-06 16:01) Zgłoś naruszenie 9311

    Żałosna jest ta Gosiewska ,po cholerę wysyłają takie coś za granicę , chyba tylko po to ,żebyśmy się za nią wstydzili.Żenada

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bill(2015-02-06 15:57) Zgłoś naruszenie 286

    No to się dobrze napiła z księdzem biskupem ,że spóżniła się na samolot,i gadała bzdety

    Odpowiedz
  • obserwator(2015-02-03 16:45) Zgłoś naruszenie 458

    To diabelnie mocne bylo to wino.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tabletka prze(2015-02-03 16:27) Zgłoś naruszenie 5512

    Co się dzieje w Psie ? Wszyscy nawaleni...?
    PIS już nigdy nie wygra wyborów...

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • M(2015-01-21 20:54) Zgłoś naruszenie 821

    Obiektywnie:

    - Nie przepadałem za jej mężem (nieżyjącym - nikomu nie życzę owdowienia), za poglądy, w skrócie: dwulicowy pobożny socjalizm, którego nie znoszę. Dodatkowo, jak słyszałem że święto***liwy człowiek funkcjonuje publicznie w obozie pouczającym wyborców jak żyć po katolicku, a prywatnie miał 2 żony, z których każda uprawia nekropolitykę, to zbiera mi się na wymioty.

    - Równie mocno zbiera mi się na wymioty, jak słucham tej prowokacji. Dziennikarz w cyniczny sposób kłamie, informuje o orderze, by wyciągnąć informacje, nie przejmując się że dzień później zainteresowana dowie się że to było kłamstwo; to tak jak by 5-letniemu dziecku dać zabawkę, a potem mu ją odebrać.

    - I co z tego że/czy piła? I co z tego że/czy pił biskup? Co z tego jeżeli napiła się wina? Co z tego, jeżeli by wypiła i pół litra na głowę? Też są ludźmi. Ja też lubię się napić. Ty, Internauto, na pewno jesteś w 100% abstynentem ;-), ale nie musisz innym tego narzucać. ;-)

    - Aż mi się żal zrobiło, że babka straciła święta; miło by Wam było na jej miejscu, jak byście spóźnieni parę minut kwitnęli na jakimś lotnisku, a dzieci by na Was czekały w święta w domu? Myślę że nie.

    To takie przemyślenia - o ile na początku było zabawnie że się wkręciła, to później było to po prostu przykre.

    Odpowiedz
  • kobieta(2015-01-21 17:45) Zgłoś naruszenie 307

    To jest nieprawdopodobna arogancja,która sympatii Ukraińców nam nie przysporzy! Kompletny BRAK kultury
    osobiste , który ujawnił alkohol .
    Co "to to" robi w polityce międzynarodowej!!

    Odpowiedz