Problem w tym, że kwas hialuronowy wykorzystuje się przede wszystkim w kosmetologii do likwidowania zmarszczek.

Dziennikarze RMF FM przepytują dziś kandydatów na europosłów z wiedzy na temat Unii Europejskiej i najważniejszych problemów jakimi będzie zajmował się PE w nowej kadencji.

Na pierwszy ogień poszedł kandydat Solidarnej Polski Andrzej Dera, który stwierdził, że w UE jest "coś około 30 krajów". >>

Paweł Piskorski był pytany o możliwość wydobycia gazu łupkowego za pomocą kwasu hialuronowego. "Wszystko co jest nową technologią, bardziej ekologiczną jest bliskie mojemu sercu"- mówi Piskorski.

Polityk nie widzi także problemu, by do produkcji biopaliw używać oleju arganowego. "To jest prawdopodobnie jedno z rozwiązań, ale to są sprawy w ogóle bardzo złożone". Olej arganowy to drogi eliksir młodości wytłaczany ręcznie przez kobiety w Maroku i w żaden sposób nieprzydatnego do produkcji biopaliw.

Kandydat Twojego Ruchu - jak sam nam powiedział - chce się zajmować w europarlamencie "kwestią tożsamości obronnej Unii Europejskiej". Nie wie jednak, że Polska stanie się członkiem eurokorpusu dopiero w 2016, a nie już w przyszłym roku, i chętnie rozmawia na temat objęcia funkcji dowódcy eurokorpusu przez Polaka. Zaznacza wprawdzie, że wymienianie już teraz nazwiska kandydata na dowódcę, oznaczałoby jego spalenie, jednak wyraźnie nie ma pojęcia, że najwcześniej dowódcą eurokorpusu Polak zostanie dopiero w 2019 roku - informuje RMF FM.