Na Ukrainie nowe zdobycze separatystów, obwody ługański i doniecki bez kontroli

30.04.2014, 21:15

Gorłówka i Krasnyj Łucz - to nowe zdobycze separatystów na wschodzie Ukrainy. Wczoraj ich bojówki przejęły budynki rządowe w Ługańsku.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

 • Łukasz(2014-04-30 23:22) Zgłoś naruszenie 00

  Banderowskie państwo sypie się w gruzy, potomkowie rezunów bez wystrzału oddali Krym, a teraz oddają wschodnią Ukrainę. Ich dziadkowie byli mocni przy niemieckich faszystach podczas II wojny, kradli niemiecką broń i zabijali Polaków. Byli hierojami w okrutnym mordowaniu za pomocą siekier, wideł i noży tysięcy bezbronnych dzieci, kobiet itp. Z banderowskimi faszystami może poradzić sobie tylko Rosja, nikt więcej. W 1944 r. Rosjanie utworzyli na Ukrainie Zachodniej tzw. isriebitielnyje bataliony w celu eliminacji bądź wyłapywania żywcem zwyrodnialców banderowskich z UPA. W tych batalionach na ochotnika służyło wielu Polaków.

  Odpowiedz
 • Bandyckiej Rosji ciągle mało.(2014-05-01 08:49) Zgłoś naruszenie 00

  Okupowane republiki gruzińskie popadają w ruinę, niedługo zacznie się sypać Krym, potem przyjdzie kolej na kremlowskie, terrorystyczne państwo.
  Bandyckie kacapy nie zajmą się swoimi bezludnymi terenami, swoim w większości biednym społeczeństwem, tylko zawsze tej hołocie pasuje okraść kogoś - co za dzicz??

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie