PiS o rosyjskim wojsku: Chcemy, od rządu gwarancji bezpieczeństwa Polski

01.03.2014, 19:30; Aktualizacja: 01.03.2014, 19:30

Polska i Polacy muszą być bezpieczni. Chcemy mieć tę pewność. Tak cel jutrzejszego spotkania premiera z politykami wszystkich opcji politycznych określił Krzysztof Szczerski z PiS. Donald Tusk zapowiedział, że jutro zaprosi liderów partii politycznych na pilne spotkanie w związku z przybierającym na sile konfliktem wewnątrzukraińskim i gotowością Rosji do interwencji w tym kraju.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • tutejszy(2014-03-02 20:14) Zgłoś naruszenie 00

    hofman wróciłz KRYMU czy siedzi w ciemnej piwnicy pod nadzorem ua

    Odpowiedz
  • ad. KALIF(2014-03-02 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    Zmień gatki, bo łącza już prześmierdły.

    Odpowiedz
  • KALIF(2014-03-02 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    No i jak wam teraz w gębie??? Post-komuchy wredne!
    Na oczach całego świata były kagebowiec Władimir Putin łamiąc międzynarodowe umowy wprowadza bezkarnie wojska rosyjskie na Krym, a izba wyższa rosyjskiego parlamentu daje mu jednogłośną zgodę na wysłanie wojsk na Ukrainę argumentując, że nie ma się co przejmować Zachodem, który przez dwa tygodnie pokrzyczy, po czym w rzeczonej sprawie nawet palcem nie kiwnie.

    A ja chciałbym tylko przypomnieć, co nam od kilku dobrych lat nasze polskie władze pod kierownictwem Prezydenta Komorowskiego i premiera Tuska wciskały do głów, jak chodzi o Rosję.

    Czy pamiętacie jak ci dwaj panowie przy wsparciu post-komuszych ideologów, resortowych dziennikarzy i post-pezetpeerowskich ekspertów z tytułami profesora ośmieszali kontr-lewicową opozycję, która przestrzegała przed prorosyjską polityką naszych władz??? Jak od świtu do zmroku tłukli Polakom do głowy, że to już nie ta Rosja, co kiedyś że Putin to demokrata???
    Czy pamiętacie jeszcze jak się nasze obecne władze naśmiewały z polityki zagranicznej śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego stanowiska w sprawie aneksji Gruzji przez wojska sowieckie???

    Mam nadzieję, że nie zapomnieliście, jak premier Tusk po katastrofie smoleńskiej oddał bez wahania śledztwo Putinowi, a później razem z ministrem Bogdanem Klichem łajali bezlitośnie wszystkich ośmielających się skrytykować skandaliczne poczynania Anodiny i komisji Jerzego Millera???

    Odpowiedz
  • KALIF(2014-03-02 12:00) Zgłoś naruszenie 00

    Pisiorki oszołomki do tow.Putina:"nie zabijajcie nas".

    Odpowiedz
  • kk(2014-03-02 11:33) Zgłoś naruszenie 00

    Przed II wojna światowa i po 1944 r kraje zachodnie i Ameryka miały te część swiata w dalekim poważaniu i teraz tez tak będzie !! Po lewej mamy Niemcy po prawej Rosjan a od środka ekonomicznie rozwalają nas potomkowie z gór Syjonu !!

    Odpowiedz
  • tinka(2014-03-02 10:09) Zgłoś naruszenie 00

    PiS chce gwarancji rzadu, a to wlasnie przedstawiciele PiSu tak chetnie jezdzili na Majdan.Czy przypadkiem to co sie teraz dzieje w jakiejsc czesci nie jest tez ich wina?

    Odpowiedz
  • Leo(2014-03-01 21:10) Zgłoś naruszenie 00

    Lech Kaczyński w 2008 roku:
    "Dziś Gruzja, jutro Ukraina, a później może i czas na mój kraj, na Polskę!".
    Czy mordercy Pana Prezydenta i głupie lemingi teraz zaczynają rozumieć treści jego wypowiedzi i jego zdecydowane działania w Gruzji? Putin od razu wziął to na poważnie a nasz Premier tylko "robił żółwiki".

    Odpowiedz
  • Roch Kowalski(2014-03-01 20:51) Zgłoś naruszenie 00

    "z przybierającym na sile konfliktem wewnątrzukraińskim" - ależ panie premierze, kiedy w końcu zacznie pan nazywać sprwy po imieniu? Od dawna już wiadomi, że nie jest to konflikt wewnętrzny. Do której bramki pan grasz?!

    Odpowiedz