Apelacja wycofana: Romaszewski dostanie 240 tys. zł za szykany w PRL

24.06.2013, 10:12; Aktualizacja: 24.06.2013, 11:15
Zbigniew Romaszewski

Zbigniew Romaszewskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Sławomir Kaminski/Agencja Gazeta

Prokuratura niespodziewanie wycofała apelację w sprawie odszkodowania dla Zbigniewa Romaszewskiego za szykany w PRL - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (33)

  • aga(2013-06-24 11:10) Zgłoś naruszenie 00

    SIEDZIAŁ NA WŁASNE ŻYCZENIE,PCHAŁ SIĘ DO WŁADZY,TERAZ TEŻ OZOREM MIELE ZA DUŻO.SPRZEDAWCZYK!!!

    Odpowiedz
  • do 1(2013-06-24 11:37) Zgłoś naruszenie 00

    jestes taka durna czy tylko taka udajesz?
    Ty zapewne nie siedziałas w wiezieniu, bo nosiłaś herbatke zomowcom w stanie wojennm..

    Odpowiedz
  • Ted(2013-06-24 11:39) Zgłoś naruszenie 00

    Ten to potrafi wysysać kasę z budżetu Państwa! O TAKE POLSKE WALCZYŁ !!!

    Odpowiedz
  • To "eldorado" mają dlatego, że istniał(2013-06-24 11:42) Zgłoś naruszenie 00

    w Polsce socjalizm /teraz mają co kraść/, co by rozkradali gdyby nie było w Polsce socjalizmu??, pewno by siedzieli w innych więzieniach /bez sztucznych odszkodowań/.

    Odpowiedz
  • POLKA(2013-06-24 11:45) Zgłoś naruszenie 00

    Aga, gdyby nie tacy ludzie jak Pan Romaszewski gadala bys dzis po rusku i nie szczekala tak glosno.Trzeba byc ciemnota ,by pisac takie bzdety !

    Odpowiedz
  • mm1949(2013-06-24 11:55) Zgłoś naruszenie 00

    to podły flustrat PIS-dzielski do PZP z nim

    Odpowiedz
  • Polak(2013-06-24 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    A któż tu po rusku gadał? Charakter narodowy mieliśmy o wiele wyraźniejszy niż obecnie. To TERAZ polskość jest w pogardzie.

    Odpowiedz
  • POL ANKA(2013-06-24 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    już 70 tyś. opozycjonistów otrzymało odszkodowanie za walke z komuną po ok. 20 tyś.. Po tym wyroku patrioci zyskali kolejną furtkę by żądać po 250 tyś. Sądy to interesujące instytucje, ciekawe czy Romaszewski byłby posłem gbyby nie te dwa lata, a ile zarobił przez te lata wolnej Polski, odbierająć za odsiadkę. Cóż trudno być biednym patriotą. Wywalczona wolność była przyczyną podpalenia się pod Kancelarią Premiera starszego człowieka, i jego śmierć. Czy Romaszewski i inni "bohaterowie" widzą związek przyczynowo-skutkowy między swoimi działaniami a tym co jest obecnie? Czy tylko KASA ?

    Odpowiedz
  • Patriota inaczej(2013-06-24 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    Takich mamy "PATRIOTÓW" za tak dużą kasę - wstyd i hańba okradli POLSKĘ !!!.

    Odpowiedz
  • do 1(2013-06-24 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    jetes pewna ze siedział na włąsne zyczenie? I takiej durnocie jak ty daje sie prawa wyborcze...skandal

    Odpowiedz
  • do 6(2013-06-24 12:08) Zgłoś naruszenie 00

    "FLustrat" to moze jest w PO analfabeto

    Odpowiedz
  • łoltemer(2013-06-24 12:19) Zgłoś naruszenie 00

    Ma wystarczające zadośćuczynienie siedząc w senacie i sejmie i kompletnie za darmo,biorąc ogromną kasę korzysta z wszystkich nienależnych przywilejów.Wystarczy porównać tą sytuację do sytuacji poszkodowanych przez medyków gdzie zadośćuczynienia za śmierć czy kalectwo(np.dzieci) nigdy nie sięga takich kwot. Moim zdaniem zjawisko pt Romaszewski to nieprawdopodobna PAZERNOŚĆ i wykorzystanie znajomości. A co do POLKI powyżej: to ty szczekasz i jesteś ciemna jak tabaka w rogu,o bzdetach nie wspomnę.Miej proporcje mocium panie!

    Odpowiedz
  • guru122(2013-06-24 12:31) Zgłoś naruszenie 00

    Postsolidarnościowe łajno! Te 240 tysi zapłaci polski podatnik!

    Odpowiedz
  • cyryl(2013-06-24 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    Sąd czuje pismo nosem. Jak pis dojdzie do władzy, wszyscy członkowie dostaną po ćwierć miliona. Chyba że się narażą prezesowi.

    Odpowiedz
  • leszek g.o.(2013-06-24 12:43) Zgłoś naruszenie 00

    a dlaczego nie Milion byłby lepiej zadowolony czy Pan Panie Premierze wytłumaczy to renciście który ma 880 zł na miesiąc bo tacy są ja na Pana miejscu podałbym się do dymisji albo zmienił prawo bo to jest bezprawie delikatnie mówiąc

    Odpowiedz
  • SZEWSKI(2013-06-24 12:44) Zgłoś naruszenie 00

    ...na temat tego człowieka nie ma nawet co dyskutować , szkoda słów...a na ulicy omijać go szerokim kołem!!!

    Odpowiedz
  • realista(2013-06-24 12:47) Zgłoś naruszenie 00

    niestety wszyscy tacy jak Romaszewski nie maja sumienia im tylko zalezy na zgarniecu kasy-czy on jest chory ze potrzebuje pieniedzy na leczenie.Tez mi bojownik o wolnosc nie walczyl tylko siedzial pod opieka komuny i dostawal jedzenie,czy to tez wielka zasluga albo krzywda ze nalezy mu sie odszkodowanie ?

    Odpowiedz
  • Umęczon(2013-06-24 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Wstyd i hańba ! Od 1989 roku permanentnie kradną i biorą pieniądze oraz wszystkie możliwe apanaże za rzekomą walkę o demokrację. A faktycznie za wprowadzenie w biede i upodlenie 30 milionów Polaków. Od tego czasu masowe śmierci, samobójstwa, bezdomność i nedza. Oni powinni być za kratkami - a nie brać nagrody, zdzierane z umęczonego i biednego narodu.

    Odpowiedz
  • R.P.(2013-06-24 14:23) Zgłoś naruszenie 00

    Chore to jest , ten pan swoją nagrodę wziął już 10 razy, mojego znajomego co rusz SB zamykało , dzisiaj schorowany z nędzną rentą.

    Odpowiedz
  • PARAGRAF 22(2013-06-24 15:15) Zgłoś naruszenie 00

    To sąd jest niezawisły.
    Prokuratura nie. I bynajmniej nie zawsze decydują przekonania jej "wyższego szczebla".
    Czyżby byli jeszcze tacy, którzy tego nie rozumieją?

    Odpowiedz