Nie tylko garnitury dla premiera: Za ubrania Małgorzaty Tusk PO płaciła także z partyjnych pieniędzy

21.06.2013, 09:33; Aktualizacja: 21.06.2013, 10:50
Małgorzata Tusk

Małgorzata Tuskźródło: Newspix
autor zdjęcia: TOMASZ JASTRZEBOWSKI FOTO OLIMPIK

Nie tylko garnitury dla premiera, także za ubrania żony premiera Małgorzaty Tusk Platforma Obywatelska płaciła z partyjnych pieniędzy. "Wydatki związane są z obsługą wizerunkową premiera" – potwierdził w rozmowie z "Faktem" skarbnik PO Łukasz Pawełek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (69)

  • budzik(2013-06-21 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    Pittero - wstydZ się za rybkę !!!

    Odpowiedz
  • Zibi(2013-06-21 09:53) Zgłoś naruszenie 00

    A Tusku obłudnik będzie wychodził przed kamerę i strasznie się oburzał tym na co idą pieniądze podatników. Skandal i zakłamanie.

    Odpowiedz
  • aga(2013-06-21 10:01) Zgłoś naruszenie 00

    LUDZIE GŁODUJĄ,BRAKUJE IM PIENIĘDZY NA LEKARSTWA,DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH NIE MA PIENIĘDZY,W SZPITALACH BRAKUJE LEKÓW.PREMIER KAŻE NAM ZACISKAĆ PASA-ALE ILE MOŻNA OSZCZĘDZIĆ Z 1000,.ZŁOTYCH EMERYTURY?CO ROBI PREMIER I JEGO RZĄD-OKRADA POLAKÓW,WYDAJE PENIĄDZE NA BEZTROSKIE ŻYCIE I WYSOKIE PENSJE DLA SIEBIE.CZY TO JEST SPRAWIEDLIWE?W PO ZŁODZIEJ SIEDZI NA ZŁODZIEJU,W SENACIE TO SAMO.POLACY JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI XXI WIEKU.NAJWYŻSZA PORA POGONIĆ TEN MOTŁOCH Z PREMIEREM NA CZELE!!!

    Odpowiedz
  • Janeczek(2013-06-21 10:07) Zgłoś naruszenie 00

    Te platfusy to bewstydne żule. Prosze zobaczyć na ich oświadczenia majątkowe i będzie jasne czy ich nie stać na kupowanie gaci, cygar i wina.

    Odpowiedz
  • aPOlityk(2013-06-21 10:07) Zgłoś naruszenie 00

    Zakłamane, fałszywe, chciwe ryje !

    Odpowiedz
  • jontek(2013-06-21 10:14) Zgłoś naruszenie 00

    Platformo-wybory już przegrałaś.

    Odpowiedz
  • haha(2013-06-21 10:27) Zgłoś naruszenie 00

    Są granice śmieszności. On ich nie zna. Człek mały bez honoru i twarzy. Czym nas jeszcze "zaskoczy".

    Odpowiedz
  • krzyzak(2013-06-21 10:33) Zgłoś naruszenie 00

    Motloch o ktorym mowa , powinien sprawdzic na co wydaje panstwowe pieniadze Wasz niskazitelny oszust i klamca KACZOR i jego nachlani pomocnicy z rodzaju Hofman i Brudzinski - a pomniki w calej polsce to za jakie pieniadze?Motlochowi z PISu proponuje zabrac sie za uczciwa prace bo z Waszej zajadlej szczekaniny pozostaje niesmak-scierwa.

    Odpowiedz
  • dana(2013-06-21 10:36) Zgłoś naruszenie 00

    Pan premier jest reprezentacyjną twarzą PO, a pani premierowa reprezentacyjną "d..." PO?

    Odpowiedz
  • Agnes(2013-06-21 10:37) Zgłoś naruszenie 00

    Skandal !!!złodziejstwo,które popełniają rządzący,ludziom nie starcza na leki,na trochę lepsze jedzenie.Co najgorsze to jest popełniane zgodnie z prawem obecnych rządzących.sobie ustalili prawo,żeby mogli legalnie się obłowić.

    Odpowiedz
  • walker(2013-06-21 10:40) Zgłoś naruszenie 00

    Przeczytałem. Gdzie tu jest jakaś sensacja? Partia wydała pieniądze na koszty reprezentacji. Pani Tusk też brała udział w partyjnych konwencjach etc. Pieniądze wydano więc zgodnie z prawem. Jaka tu więc sensacja, prócz tego, że jest to powód do zwykłej, bezinteresownej zazdrości.

    Odpowiedz
  • Grzegorz Rosiak z Łodzi.(2013-06-21 10:53) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk mógł załatwić za darmo ciuchy dla żonki i siebie, zwracając się poprzez swoje służby, prośbą do polskich znanych projektantów mody.którzy mieliby wspaniałą darmową reklamę w świecie. Chyba nikt z nas nie chciałby, aby Tuskowa była ubrana "waciaki". To głupie tłumaczenie Tuska o zakupie sukien dla żony, świadczy o jego głupocie i jego doradców z PO. Moja rada dla PO, zbierzcie się zapalcie sobie cygarka, wypijcie winka i podajcie się do dymisji.

    Odpowiedz
  • haha(2013-06-21 10:54) Zgłoś naruszenie 00

    wszyscy się smiali z Hofmana ze pił za własne a rudy was dyma na kazdym kroku.


    HAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Odpowiedz
  • haha(2013-06-21 10:55) Zgłoś naruszenie 00

    I pomyślcie--problemem był DORSZ za 6 zł.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2013-06-21 10:56) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk nie ma za grosz wyczucia i przyzwoitosci - to pazerny cham, ktory slabszego bedzie gnebil i gnoil z upodobaniem sadysty. A kiedy jemu samemu zacznie sie obsuwac grunt pod nogami - klamie jak szmata i wije sie jak piskorz. Rzygac mi sie chce na widok tej kreautury, obrzydzeniem napawa mnie fakt, ze ludzie pozwolili sie rzadzic tej knajackiej pokrace przez tyle lat

    Odpowiedz
  • hihi(2013-06-21 10:56) Zgłoś naruszenie 00

    szacun dla małżonki że zamawiała sukienki za jedyne 6000, bo przecież mogła za 60 000.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2013-06-21 10:59) Zgłoś naruszenie 00

    Ale żenada.
    To tak jakbym lał żonce paliwko do baku i płacił służbową kartą mojego pracodawcy.
    Moja żonka też cudów nie zarabia ale jak potrzebuje fajną kieckę to wie gdzie znaleźć moją kartę (prywatną).
    Tusk się zamotał. Wczoraj udawał jedynego świętego, co to nic nie wiedział o cygarach i gołych babkach z sushi-baru. A dzisiaj kiecki Małgośki za publiczne pieniądze kupowane wypłynęły :-)

    Odpowiedz
  • xxx(2013-06-21 11:04) Zgłoś naruszenie 00

    Zona nie pracuje ,corka nie pracuje ,syn robi przekrety a oszust tata z banda doja Polakow .

    Odpowiedz
  • Dorobkiewicze(2013-06-21 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    Opluwali Gierka z a kapelusze Zosi a sami są 100 razy gorsi. Garnitury Armaniego, sukienki Baczyńskiej a spod nich słoma wystaje.

    Odpowiedz
  • wiesniaki PO.je.ba.ne!!!!!!(2013-06-21 11:23) Zgłoś naruszenie 00

    Nie stac cie bidulko? ! Zalosne badziewie. Szok normalnie!!!

    Odpowiedz