Sondaż TNS dla Forum: PO, PiS, SLD. PSL poza Sejmem

15.03.2013, 20:44; Aktualizacja: 15.03.2013, 22:36
Donald Tusk

Donald Tuskźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: John Guillemin

Według sondażu TNS dla programu Forum TVP Info, Platformę Obywatelską popiera 36 procent ankietowanych, a PiS - 30 procent. Na SLD chce głosować 15 procent, a na partię Janusza Palikota - 7 procent.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (42)

  • piotr(2013-03-16 00:45) Zgłoś naruszenie 00

    super

    Odpowiedz
  • JAN(2013-03-16 06:36) Zgłoś naruszenie 00

    LUDZIE NIE PUBLIKUJCIE JUZ TYCH KOMENTARZY PRZECIEZ KAŻDY MA ZNAJOMYCH I WIE JAK MYŚLI WIĘKSZA CZĘSĆ SPOŁECZEŃSTWA

    Odpowiedz
  • ...(2013-03-16 06:39) Zgłoś naruszenie 00

    A przypadkiem autor się nie pomylił i przed PSL, nie powinien stać przecinek ?

    Odpowiedz
  • BOLEK(2013-03-16 06:46) Zgłoś naruszenie 00

    PO 02 PR PIS 50 SLD 25 PR PALIKOT 1 PR SOL POLS10PR TAKA JES PRAWDA TO PANSTWO JES DYKTATORSKIE TEN PIEB TUS SPRZEDAŁ JÓRZ WSZYSTKO NAS TESZ

    Odpowiedz
  • AS(2013-03-16 07:05) Zgłoś naruszenie 00

    DONALD TUSK ZWANY KRWAWY MA NA SUMIENIU WIELE ISTNIEŃ POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA ,JEGO ZASRANY MARNY RZĄD,PROWADZI POLITYKĘ WYNISZCZENIA NARODU POLSKIEGO,PROMUJE BIEDĘ BEZROBOCIE,PROBLEM RODZIN Z WYCHOWANIEM JEDNEGO DZIECKA,TO RZECZYWISTOŚĆ A SONDAŻE ROSNĄ CZYŻBY W POLSCE MAMY CHORE I NIECZUŁE SPOŁECZEŃSTWO,TRZEBA POWIEDZIEĆ DOŚĆ TUSKOMANI.

    Odpowiedz
  • sciema(2013-03-16 07:16) Zgłoś naruszenie 00

    Tak chytrego uśmiechu u Tuska jeszcze nie widziałam. Ten typek jest diabelnie pewny ,że znów zostanie wyniesiony na "ołtarze"polityki.Narodzie przejrzyj na oczy wreszcie.

    Odpowiedz
  • emeryt(2013-03-16 07:27) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego nigdzie nie podaje się jaka będzie frekwencja wyborcza.Wybory w których nie uczestniczy połowa uprawnionych powinny być z mocy prawa nieważne. W następnych wyborach w mojej ocenie frekwencja nie
    przekroczy 20 procent uprawnionych. Musi być inny system wyborczy,gdyż ci sami ludzie od 20 lat i więcej są posłami, senatorami, burmistrzami, prezydentami miast, wójtami, starostami.

    Odpowiedz
  • emeryt(2013-03-16 07:48) Zgłoś naruszenie 00

    dlaczego ta banda Tuskomanów jeszcze rządzi, rozgonić to towarzystwo do diabła.

    Odpowiedz
  • pol(2013-03-16 07:57) Zgłoś naruszenie 00

    36% polaków z miło chęcią widzi tuska i jego bandę za kratami więziennymi za to że zniszczyli Polskę

    Odpowiedz
  • zygmunt(2013-03-16 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejna manipulacja gudlajow. Żeby was sobaki zezarly

    Odpowiedz
  • SMUTNA(2013-03-16 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    PROPAGANDA --DANE SA FALSZYWE.KTO I DLA KOGO ROBI TE BADANIE? CZAS ZROBIC PORZADEK W OJCZYZNIE ,TAK BYC NIE MOZE! BADANIE ,ZE PO MA POPARCIE TO WIELKIE ZAKLAMANIE ,POSLUCHAJCIE CO MOWIA POLACY .

    Odpowiedz
  • oburzony(2013-03-16 08:16) Zgłoś naruszenie 00

    Sondaże są kłamie jak ten cały plugawy rząd,sondaże prowadzą sami na sobie ,bo przecież nie wśród zwykłego spoleczenstwa.

    Odpowiedz
  • GOŚC(2013-03-16 08:25) Zgłoś naruszenie 00

    Myślę że sondaż odbył się wewnątrz partii ,to nie zadowala optymizmem, że złodzieje nie popierają rządzących złodziei.

    Odpowiedz
  • gosc(2013-03-16 08:25) Zgłoś naruszenie 00

    dobrze ze partia palikota idzie na dno zyczy im spadku iwielkiej porarzki w notowaniach

    Odpowiedz
  • Roderyk.(2013-03-16 08:36) Zgłoś naruszenie 00

    Radosny uśmiech Pana Premiera daje nam nadzieje na jeszcze większy dobrobyt.

    Odpowiedz
  • Michał(2013-03-16 08:39) Zgłoś naruszenie 00

    Tak to jest dobry rząd. Bądżmy obiektywni w swej ocenie.

    Odpowiedz
  • Wiktorek(2013-03-16 08:46) Zgłoś naruszenie 00

    Dla czego został upubliczniony spam niejakiego ASA, choć to nie as tylko mamlas. Mało ze nie cenzuralny i chamski to jeszcze obraża ludzi, którym nie dorósł ani do pięt. Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  • ja(2013-03-16 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    Kpiny robią sobie z narodu !!!

    Odpowiedz
  • Wiktorek.(2013-03-16 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli mój komentarz jest spamem to czym jest komentarz ASa.To nadużycie. Nie wchodze wiecej na Wasza strone.

    Odpowiedz
  • Qpa_gnoju(2013-03-16 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    Sondaz na niedziele.
    Pazura22%,Doda17%,Gorniak16,6%,Kwasniewska14,2%,Mucha7,3%

    Odpowiedz