Sondaż: Europa Plus przegoniła SLD. Prowadzi PO

06.03.2013, 20:43; Aktualizacja: 07.03.2013, 12:59

Projekt Europa Plus sygnowany nazwiskami Aleksandra Kwaśniewskiego i Janusza Palikota w wyborach do europarlamentu poparłoby więcej wyborców niż SLD - wynika z sondażu przeprowadzonego przez SMG/KRC dla "Faktów TVN".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • gagatek(2013-03-08 02:14) Zgłoś naruszenie 00

    A CO Z KPN???

    Dziennikarz jest obowiązany: – zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło. „Prawo prasowe” ust. z dnia 26 stycznia 1984 r. (Dz. U. z 1984 r. Nr 5 poz. 24 z późniejszymi zmianami).

    Odpowiedz
  • Ja(2013-03-07 17:00) Zgłoś naruszenie 00

    "Gazeta prawna" - taki poważny tytuł i taki bezczelny przekręt... Nie wiem czy wiecie pany prawniki, ale wg. obowiązującego prawa zaszło tu przestępstwo.

    Odpowiedz
  • det(2013-03-07 15:27) Zgłoś naruszenie 00

    Dokladnie, tłumią informacje o nowej prawicy. Dobrze niech sie boją, mają czego. Ludzie otwieraja oczy i budzą sie z tego american dream

    Odpowiedz
  • ~ja(2013-03-07 14:28) Zgłoś naruszenie 00

    KNP 5%! I bedzie wiecej!

    Odpowiedz
  • Sito(2013-03-07 13:50) Zgłoś naruszenie 00

    5% to zbyt mało, żeby o tym napisać? Gdzie KNP?

    Odpowiedz
  • student prz(2013-03-07 13:27) Zgłoś naruszenie 00

    -Dlaczego Pan nie uwzględnił KNP pisząc o wynikach sondażu?
    -Bo jestem oszustem.

    Odpowiedz
  • 70MA52(2013-03-07 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    Nowa Prawica - KNP - 5% - czemu nie informuje o tym?

    Odpowiedz
  • Partie na własny garnuszek !(2013-03-07 12:57) Zgłoś naruszenie 00

    Niech się ścigają na te procenty, tylko dlaczego na koszt podatnika ?

    Odpowiedz
  • uthero(2013-03-07 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    Kongres Nowej Prawicy 5% :DDDDD
    Bariera 5% pękła, teraz może być już tylko lepiej

    Odpowiedz
  • Speed(2013-03-07 10:26) Zgłoś naruszenie 00

    No a o KNP to już zapomnieliście zdobyli 5%. Pytam się dlaczego tego nie podaliście ? Czego się boicie ? Władzy.
    Powiem jedno ludzi powinniście się bać a nie władzy.

    Odpowiedz
  • chess(2013-03-07 08:17) Zgłoś naruszenie 00

    śmiech na sali... dane nie podane w całości ;/ manipulatorzy zasrani

    Odpowiedz
  • jola(2013-03-07 06:05) Zgłoś naruszenie 00

    ciekawe kto tak popiera platfusy - to bujda - w kraju ruina i nędza

    Odpowiedz
  • Zenobiusz Wąss(2013-03-07 00:06) Zgłoś naruszenie 00

    Nie że się zapomniało, opozycję się tłumi, jak za starego dobrego PRL, rzut okiem na Rosję, Chiny, tam również ten system postkomunistycznego aparatu tłumienia opozycji funkcjonuje na równie perfekcyjnym poziomie co w Polsce :)

    Odpowiedz
  • Krociech(2013-03-06 23:44) Zgłoś naruszenie 00

    KNP 5% - zapomniało się?

    Odpowiedz
  • krul(2013-03-06 23:30) Zgłoś naruszenie 00

    Czemu krula nie podajecie?

    Odpowiedz
  • Jarema_Wisniowiecki(2013-03-06 23:26) Zgłoś naruszenie 00

    Gdzie jest Nowa Prawica?!
    W tym sondażu KNP dostało 5%, czyli przekroczyło próg wyborczy. Rzetelny dziennikarz powinien o tym wspomnieć.
    Ale gdzie tutaj znaleźć rzetelnych dziennikarzy...

    Odpowiedz