Politycy: Oburzenie Owsiaka zrozumiałe

03.03.2013, 13:49; Aktualizacja: 03.03.2013, 16:46

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozważa rezygnację z pomocy oddziałom pediatrycznym. Możliwe, że fundacja zajmie się nauką pierwszej pomocy lub innymi projektami. Mamy kilka miesięcy na refleksję - mówi w rozmowie z IAR Jerzy Owsiak. Powodem zamieszania jest sprawa 2,5-letniej  Dominiki, która zmarła ponieważ nie udzielono jej w porę pomocy medycznej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • wiki(2013-03-03 17:54) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda slow!!!

    Odpowiedz
  • Darek(2013-03-03 17:57) Zgłoś naruszenie 00

    A czego ty się człowieku spodziewałeś? Nie wiesz naiwniaku że tyle ile forsy im w różnej formie, w dobrej wieże że zostaną odpowiednio i zgodnie z przeznaczeniem wykorzystane dasz , tyle oni przeznaczą sobie na wzrost wynagrodzeń, nagrody i premie.? Chyba słyszałeś o tym że bilans musi wyjść na zero. Ile im dasz z twoich , tyle odejmą ze swoich.

    Odpowiedz
  • Tak jest(2013-03-03 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    Tyle ile zbierze od nas Owsiak, tyle więcej może przepuścić władza.

    Odpowiedz
  • TOMASZ(2013-03-03 18:42) Zgłoś naruszenie 10

    Tego lekarza, który odmówił dziecku zbadania utopił bym w stawie aby sk...n nikomu nie zrobił więcej krzywdy!!!
    Co do lekarzy to należy dobrać im się do dupy bo dziSIAJ TO ŚWIĘTE KROWY , KTÓRE NIE ODPOWIADAJĄ ZA NIC .
    ARŁUKOWICZA ZA NIEWYDOLNY SYSTEM *********** NA ZBITY PYSK.

    Odpowiedz
  • Liza(2013-03-03 19:06) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Owsiak jest pan wielki ,zawsze wspieram Wielką orkiestrę bo pańską fundację darzę największym zaufaniem ale zgadzam się z Panem coś z tym trzeba zrobić ,są wspaniali lekarze i są też tacy którzy nie powinni zajmować się leczeniem i powinni zostać wyeliminowani z tego zawodu aby już nikt nigdy więcej nie cierpiał z ich powodu.

    Odpowiedz
  • czarny(2013-03-03 19:21) Zgłoś naruszenie 00

    JESLI BYLO BY MOJE TO DZIECKO TOCI LEKARZE ODPOWIEDZIALNI ZA SMIERC BYLI BY TEZ MARTWI

    Odpowiedz
  • NIEUK2(2013-03-03 19:40) Zgłoś naruszenie 10

    PONIE OWSIAK zrób coś by bande ro olić

    Odpowiedz
  • Gussie(2013-03-03 21:47) Zgłoś naruszenie 00

    No i prosze JURUS-RUPTA-CO-KCETA jaki jest wrazliwy na krzywde!!!
    Dzieciom nie Pomagac!!!... zajac sie usmiercaniem staruszkow!!!
    To jest dobry plan !!! Nasz FAWORYT TUSEK to popiera !!!

    Odpowiedz
  • kazik(2013-03-04 08:49) Zgłoś naruszenie 00

    Bez przesady, co pan Owsiak ma do ratownictwa medycznego ? Jeśli stawia ultimatum to tylko źle o nim świadczy.

    Odpowiedz
  • takiJA(2013-03-04 09:48) Zgłoś naruszenie 10

    No proszę. I wszyscy politycy są oburzeni. To może niech wezmą się w końcu za pracę, za którą dostają wynagrodzenie i zaczną coś robić. Pisząc "coś" mam na myśli więcej niż pobieranie wynagrodzenia, premii.

    Odpowiedz
  • Wróg wrony i dwukolorowej ścierki(2013-03-04 11:06) Zgłoś naruszenie 10

    Wszyscy oburzeni ale kasę rwą. Dotacje dla partii to okradanie społeczeństwa. Niech fanatyczni członkowie łożą składki na ich utrzymanie.

    Odpowiedz
  • j w(2013-03-05 16:15) Zgłoś naruszenie 10

    leżanki zabrać z gabinetów lekarskich niech siedzą na taboretach i nie będą spaly konowaly

    Odpowiedz
  • eliza-45(2013-03-06 13:00) Zgłoś naruszenie 10

    Bałagan ibrak kontroli oraz totalne lekceważenie obowiązków przez wielu lekarzy, powoduje ,ze my pacjenci jesteśmy traktowani, nie przez wszystkich lekarzy,lekceważąco.Jestem bardzo niezadowolona z pracy przychodni na Morenie w Gdańsku.A szczególnie z personelu pracującego w dziale rehabilitacji.Arogancja, stosowanie utrudnień biurokratycznych oraz przyjmowanie poza kolejnośczą znajomych.

    Odpowiedz