Narodowcy składają wniosek o delegalizację SLD: To bolszewia groźna dla życia państwowego

18.11.2012, 16:11; Aktualizacja: 18.11.2012, 17:16

Szef Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki zapowiedział w niedzielę złożenie w przyszłym tygodniu wniosku o delegalizację SLD. Zarówno SLD, jak i Ruch Palikota "są groźne dla życia narodowego i państwowego" - przekonywał.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

 • janka(2012-11-19 09:31) Zgłoś naruszenie 00

  Wszystkie organizacje polityczne mają cudne założenia programowe, gorzej z ich realizacją. Partia jest taka jacy ludzie do niej należą i jak te założenia realizują. Szkodliwy jest każdy fanatyzm, również religijny. Wspominam o tym, bo wielu fanatyków politycznych miesza religię z polityką, bardziej chyba Boga obrażając niż ku jego chwale.

  Odpowiedz
 • xcv(2012-11-19 08:57) Zgłoś naruszenie 00

  Nawet nie ma co komentować .
  Głupota nie zna granic.

  Odpowiedz
 • Michał(2012-11-19 08:32) Zgłoś naruszenie 00

  Młodzi to i głupi. Nie chciało się uczyć w szkole to i nie znają do czego prowadzi faszyzm. Niecierpię radykalizmu i zacietrzewienia.

  Odpowiedz
 • Wyżej cenię "Kapitał" niż "Biblię"(2012-11-18 23:14) Zgłoś naruszenie 00

  Ci drudzy namordowali więcej niż Adolf i Józek razem wzięci - dziś "sprzedają" kłamstwa jako "prawdy objawione".
  Im guru /boga/ wymyśliła osoba świecka - dziś on /bóg/ podporą biznesu /wierzący nie musi myśleć/.

  Odpowiedz
 • Mark(2012-11-18 21:37) Zgłoś naruszenie 00

  W standardach demokracji europejskich i swiata nie ma miejsca dla skrajnych ideologii komunistycznych i faszystowskich. U nas dziadki, dzieci i wnuki potężnej jeszcze niedawno komuny / 3 mln członków przepoczwarzone w SLD , Krytyke Polityczną itd., dalej kreują i rozwijają "twórczo" idee Marksa, Lenina czy Brzozowskiego, aby wywołać wrażenie zmiany swego guru, "Boga", aby nie straszyć młodych, potencjalnych adeptów - pionierów komunizmu, którzy wiedzą kim był Lenin. Może lepszym byłby Che Guewara ?, bo furażerka, koszulki dla kontestacji kupują młodzi w Europie, nie bardzo wiedząc,że ostatecznie był komunistycznym mordercą ściganym w Ameryce Południowej za szerzenie marksizmu - leninizmu w wydaniu kubańskim. Dla sprawiedliwości dziejowej w krajach byłej komuny powinno się rozwiązać struktury, które zrzeszają dawnych komunistów. W RP, nawet oni liderują w tych strukturach, nawiazują do dawnych tradycji Dzierżyńskiego, Marchlewskiego. Sądy nasze uważają, że nie chcą obalić siłą ustroju i to wystarcza, aby ich zostawiać w spokoju. Pozwalają im na kontynuowanie nazewnictwa komunistycznego / np. w Dąbrowie G. jest Komunistyczna Partia Polski, działają dziadki leśne w symbolice komunistycznej / Nie można takiej symboliki wykorzystywać w odniesieniu do faszyzmu. Albo obie ideologie bedziemy potepiać, albo będziemy faworyzować komunizm co jest nezgodne z wytycznymi , dyrektywami UE. Czas to załatwić zgłaszając do odpowiednich organów UE.

  Odpowiedz
 • KALIF(2012-11-18 19:42) Zgłoś naruszenie 00

  SLD to KOLABORANCI
  sędziowie, politycy, biznesmeni - to w większości POKŁOSIE zaprzanców komunistów, powojennych ubowców i oficerów WSI [KGB }...
  Brawo panie Winnicki "Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę" aż do skutku.

  Odpowiedz
 • ewer(2012-11-18 19:38) Zgłoś naruszenie 00

  Szacunek dla was. Wszystkie kraje sobie poradziły,a polska komuna ma się dobrze.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie