PKP Cargo: Zamknięcie Białorusi dla tranzytu to polityczne straszenie

28.08.2020, 18:07; Aktualizacja: 28.08.2020, 20:29
Białoruś zarabia duże pieniądze na kolejowym tranzycie towarów z Chin do Europy. Zapowiedź wprowadzenia przez ten kraj sankcji w postaci zamknięcia dla tranzytu, to jedynie polityczne straszenie - ocenił w rozmowie z PAP rzecznik PKP Cargo Krzysztof Losz.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • Co na to(2020-08-29 16:36) Zgłoś naruszenie 10

  świeżo mianowany stryj prezydenta ???

  Odpowiedz
 • Jzef(2020-08-29 20:04) Zgłoś naruszenie 31

  Zachód oszukał Łukaszenkę (po jego podlizywaniu się, po konflikcie z Rosją w sprawie ujednolicenia spraw gospodarczych i prawnych oraz bazy wojskowej). Facet jest teraz w kącie u Rosji, drugiego wyjścia już nie ma.. Zrobi to co będzie na rękę Rosji, sam to podaje w wypowiedziach. Na miejscu Polski dobrze bym przemyślał wszystkie jego warianty ew. wprowadzenia sankcji, nawet te niedorzeczne, w tym czasie trzeba mniej ględzić o sankcjach, odczepić się też od Rosji. poparciu. opozycji. Żeby nie było raptem awaryjnie, jak ze ściekami w Warszawie.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Jzef(2020-08-29 20:50) Zgłoś naruszenie 31

  Zach.. oszukał Łukaszenkę (po jego podlizywaniu się, po konflikcie z Rosją w sprawie ujednolicenia spraw gospodarczych i prawnych oraz bazy wojskowej). Facet jest teraz w kącie u Rosji, drugiego wyjścia już nie ma.. Zrobi to co będzie na rękę Rosji, sam to podaje w wypowiedziach. Na miejscu Pol... dobrze bym przemyślał wszystkie jego warianty ew. wprowadzenia sankcji, nawet te niedorzeczne, w tym czasie trzeba mniej ględzić o sankcjach, odczepić się też od Rosji. poparciu. opozycji. Żeby nie było raptem awaryjnie, jak ze ściekami w Warszawie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie