Woś o rekonstrukcji: Nie planujemy zmniejszenia zakresu odpowiedzialności w rządzie

07.08.2020, 10:43; Aktualizacja: 07.08.2020, 10:43
Według polityka, stanowisko zarówno Solidarnej Polski, jak i Porozumienia jest wyraźne. "Nie planujemy zmniejszenia zakresu naszej odpowiedzialności i tu nie o jakieś partykularyzmy chodzi, nie o bieżące działania, ale po prostu o konkrety, o to, że w rządzie są sfery, które wymagają szerszego patrzenia" - powiedział.

Według polityka, stanowisko zarówno Solidarnej Polski, jak i Porozumienia jest wyraźne. "Nie planujemy zmniejszenia zakresu naszej odpowiedzialności i tu nie o jakieś partykularyzmy chodzi, nie o bieżące działania, ale po prostu o konkrety, o to, że w rządzie są sfery, które wymagają szerszego patrzenia" - powiedział.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

Stanowisko Solidarnej Polski i Porozumienia jest wyraźne; nie planujemy zmniejszenia zakresu naszej odpowiedzialności w rządzie - podkreślił w piątek polityk Solidarnej Polski, minister środowiska Michał Woś, pytany o rozmowy koalicyjne Zjednoczonej Prawicy w sprawie planowanej rekonstrukcji.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • ach(2020-08-07 14:49) Zgłoś naruszenie 00

    Oto jak wyglądają rządy kierowane przez ludzi kościoła kreujących nowy porządek prawny. Dla narodu na przetrwanie dla nich konfitury a dla ustosunkowanych dożywotnie synekury i całkowita bezkarność w łamani prawa i upadlaniu dzieci, kobiet i ubogich facetów. Dalej głosujcie na prawicę chodźcie do kościoła a czas już po rękach całować kapłanów.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie