Trzaskowski: Nie potrzebujemy, by Kaczyński uczył nas czym jest rodzina albo patriotyzm

08.07.2020, 10:57; Aktualizacja: 08.07.2020, 11:51
Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Andrzej Grygiel

Mamy arogancką władzę, której nikt nie patrzy na ręce i prezydenta, który tylko czeka, aby w nocy odebrać telefon od prezesa; nie potrzebujemy tego, aby Jarosław Kaczyński uczył nas, czym jest rodzina albo patriotyzm - powiedział w środę w Trzciance kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (36)

  • Seba(2020-07-08 11:47) Zgłoś naruszenie 718

    Demokratycznie wybrany prezydent, obojętnie z której strony sceny politycznej, to rzecz którą powinniśmy zaakceptować. na fałszowanie, dopisywanie krzyżyków nie mamy wpływu. Zgłosiło się 11 kandydatów, i na etapie I tury było prawie OK. Dlaczego Duda MUSI wygrać??Bo co? A jak nie, to Polskę i nas chcą w krwi wojny domowej utopić???Ludzie u władzy zacznijcie myśleć o Polsce, tak na prawdę!Wojenki wam się, śmierci i niedostatku zachciało???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Aga(2020-07-08 11:52) Zgłoś naruszenie 3212

    A ja nie chcę by moje dzieci uczył czym jest rodzina jakiś sex edukator ,albo by pytał się mojego syna czy nie czuje się dziewczynką.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Prawdopodobnie(2020-07-08 11:56) Zgłoś naruszenie 826

    ci którzy głosowali na Dudę już nie muszą drugi raz ze względu na coronavirusa.

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • Tak ma wyglądac patriotyzm?(2020-07-08 12:18) Zgłoś naruszenie 289

    Autorytet Trzaskowskiego - Donald Tusk: "Polskość, to nienormalność".

    Odpowiedz
  • Duda(2020-07-08 12:22) Zgłoś naruszenie 926

    z Kaczyńskim tak dbają o rodzinę, że dziesiątki tysięcy żołnierzy i policjantów oraz wdowy i sieroty po nich pozbawili wypracowanych i nabytych emerytur i rent skazując ich na życie w ubóstwie. Dokonali też eutanazji inwalidów mundurowych podpisując ustawę określającą 0% za rok służby dla kraju pozbawiając całkowicie ich w ten sposób środków do życia.

    Odpowiedz
  • green(2020-07-08 12:26) Zgłoś naruszenie 2312

    A potrzebujemy "autorytetu" Trzaskowskiego ????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gost(2020-07-08 12:31) Zgłoś naruszenie 2212

    Naprawdę są yacy naiwniacy, którzy wierzą Trzaskowemu?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jul(2020-07-08 13:14) Zgłoś naruszenie 420

    Wierzcie kaczynskiemu i jego kota a i jeszcze siostrzenicy która ma rodzinę tylko nie wie z kim

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • czytelnik(2020-07-08 14:06) Zgłoś naruszenie 239

    oj trzeba panie Trzaskowski, bo jest pan niedouczony i jeszcze te swoje nieudztwo wciska pan iinnym ludziom

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • polaka patriotę poznaje się po jego pamięci,(2020-07-08 15:43) Zgłoś naruszenie 102

    gdyż tylko pamięć wzmacnia tożsamość.Jak historia sięga,to zawsze Polak był mądry po szkodzie.

    Odpowiedz
  • Suweren(2020-07-08 15:45) Zgłoś naruszenie 187

    Rafałku, nie masz żadnych osiągnięć w gospodarce, to nie gadaj bez sensu

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bukmaher(2020-07-08 17:35) Zgłoś naruszenie 103

    Poprawka notowań: na A. Dudę płacą 1,42 a na R. Trzaskowskiego 2,85 ...... i wszystko jasne

    Odpowiedz
  • ABC(2020-07-08 21:31) Zgłoś naruszenie 413

    Ależ tu pisi atak! Wszystkie trolle rzucone na front walki. To wyraz strachu przed Trzaskowskim, czy jakieś stawki wyższe wam płacą?!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bert(2020-07-08 21:33) Zgłoś naruszenie 116

    Platforma Oszustów ma wreszcie człowieka, który jest godnym klonem tuska i uosabia ją w całej pełni. Można by rzec : Przekrętasy i Oszuści całej Polski łączcie się w poparciu dla trzaskowskiego, a może uda się zawrócić się Polskę z drogi rozwoju i w zamian za unijne posady oddać ją niemcom za bezcen razem z tubylcami opłacanymi szklanymi paciorkami i poklepywaniem po ramieniu..

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2020-07-09 10:33) Zgłoś naruszenie 100

    Panie Trzaskowski miałby Pan racje i głosowali byśmy na Pana ale wówczas jak Naszym żoną "h..." wyrośnie!

    Odpowiedz
  • Eurofan(2020-07-09 12:03) Zgłoś naruszenie 91

    Ma facet rację nie słuchać Kaczyńskiego słuchać Pani Kanclerz !

    Odpowiedz
  • GOŚĆ(2020-07-10 11:52) Zgłoś naruszenie 23

    LUDZIE SĄ BARDZO NAIWNI, WIERZĄ W KŁAMSTWA, W TO CO IM SIĘ MÓWI ...MIĘDZY INNYMI O TRZYNASTKACH DLA EMERYTÓW, PRZECIEŻ DUDA NIE DAJE ZE SWOICH PIENIĘDZY, TYLKO Z WASZYCH, PAŃSTWO NIE MA WŁASNYCH PIENIĘDZY , TO SA PIENIĄDZE PODATNIKÓW I TO WSZYSTKO Z MOICH I TWOICH ....TO JA MAM JEMU DZIĘKOWAĆ.... ZA CO SIE PYTAM....ZA MOJE WŁASNE ....NADSZEDŁ CZAS ZMIAN !!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • krzyś(2020-07-10 12:04) Zgłoś naruszenie 12

    a czym jest ten jakiś Trzaskowski?

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2020-07-10 20:22) Zgłoś naruszenie 00

    Mamy nie napracowanego cwaniaczka ,kandydata do okradania z emerytur najdłużej spracowanych.

    Odpowiedz
  • mmmm(2020-10-05 17:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jarek to idiota

    Odpowiedz