TVP skierowała do sądu prywatny akt oskarżenia przeciwko Trzaskowskiemu

22.06.2020, 13:38; Aktualizacja: 22.06.2020, 13:39
Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

TVP skierowała 22 maja do sądu prywatny akt oskarżenia przeciwko panu Rafałowi Trzaskowskiemu - poinformowało w poniedziałek PAP Centrum Informacji TVP S.A. W ub. tygodniu kandydat KO na prezydenta wniósł do stołecznego sądu okręgowego pozew cywilny o naruszenie dóbr osobistych przeciwko TVP.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Coraz blizej do wiadomosci Radia EREWAŃ(2020-06-22 23:43) Zgłoś naruszenie 32

    Trzeba być co najmniej Półinteligentem, żeby zrozumieć BEŁKOT "prywatny" Ćwierćinteligentów z TVP-PIS

    Odpowiedz
  • wiktor(2020-06-22 20:44) Zgłoś naruszenie 28

    TVP zadziwia wyłącznie czytelników Gazety Wyborczej ( zwanej...hmm.. wybiórczą ) i TVN ( zwanej cała prawda cała dobę ) Do kompletu można dołączyć stypendystów i beneficjentów p. Sorosa. Ooooo! ..GW też jest jego ????

    Odpowiedz
  • ABC(2020-06-22 17:56) Zgłoś naruszenie 123

    To w TVPiS mają dziennikarzy?! Tak się tytułują, ale bez przesady...

    Odpowiedz
  • to ja, prezes Jacóś (2020-06-22 17:54) Zgłoś naruszenie 93

    Czy może ktoś wyjaśnić co to jest prywatny akt oskarżenia spółki prawa handlowego uważającej się za urząd państwowy?

    Odpowiedz
  • TakJest(2020-06-22 17:51) Zgłoś naruszenie 113

    Finansujcie sobie PiS-owcy SAMI swoją TVPiS ! To NIE jest żadna telewizja PUBLICZNA tylko TUBA PROPAGANDOWA jednej partii i JEDNEGO kandydata na prezydenta - p. Dudy !!! Dlaczego WSZYSCY Polacy (często sympatycy innych partii ) mają finansować PROPAGANDĘ PiS i Dudy ? 2 MILIARDY z naszych podatków (nie mówiąc o abonamencie i innych dotacjach od PiS) poszły na tą PROPAGANDĘ zamiast na ratowanie chorych !!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wiktoria(2020-06-22 17:13) Zgłoś naruszenie 102

    hahahahah TVP zadziwia mnie z dnia na dzień coraz to bardziej :D

    Odpowiedz