Wiceszef MSZ: Decyzja o otwarciu granic to kwestia dni, a może nawet godzin

09.06.2020, 11:01; Aktualizacja: 09.06.2020, 11:02
W poniedziałek szef MSWiA Mariusz Kamiński zapowiedział, że decyzja w sprawie otwarcia polskich granic zostanie ogłoszona przed Bożym Ciałem, które przypada 11 czerwca.

W poniedziałek szef MSWiA Mariusz Kamiński zapowiedział, że decyzja w sprawie otwarcia polskich granic zostanie ogłoszona przed Bożym Ciałem, które przypada 11 czerwca.źródło: ShutterStock

Bardzo byśmy chcieli, żeby przed wakacjami granice były otwarte, i do tego dążymy – powiedział we wtorek wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk. Decyzja w tej sprawie to kwestia dni, a może nawet godzin – zaznaczył.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • 1961(2020-06-09 12:45) Zgłoś naruszenie 421

    taaaa, wakacje w Czechach nie są bezpieczne, natomiast wakacje krajowe na Śląsku - jak najbardziej. Komu wy takie bajki opowiadacie ?

    Odpowiedz
  • lodd(2020-06-09 13:11) Zgłoś naruszenie 2912

    musicie otworzyć granice ,ja mam wyjazd 19 czerwca i od tego zależy czy zagłosuje na Dude, jeśli otworzycie to tak, jeśli nie to na innego

    Odpowiedz
  • mm(2020-06-09 15:12) Zgłoś naruszenie 263

    cO ONI ODPIER...... TO SIE W PALE NIE MIESCI..dosc niewoli

    Odpowiedz
  • Logika vel Sęka(2020-06-09 14:47) Zgłoś naruszenie 182

    Otworzyć granice jak najszybciej aby wirusa wywiało z Polski.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kamila(2020-06-09 21:05) Zgłoś naruszenie 173

    Każdego dnia, kilka razy dziennie sprawdzam informacje kiedy w końcu otworzą granice i za każdym razem jest "być MOŻE , w najbliższych dniach" itd. Mój chłopak mieszka za granicą, nie widzieliśmy się już 4 miesiące i dalej nie możemy zaplanować żadnego urlopu, czy kupić biletu, żeby się W KOŃCU zobaczyć bo dalej nic nie wiadomo... Mam już tego dość, jak oni traktują ludzi :(

    Odpowiedz
  • Co za roznica(2020-06-09 20:20) Zgłoś naruszenie 131

    Wiem, ze nie zdajecie sobie sprawy jakie są podstawy tych bredni. Oni będą opowiadać bajki o bezpieczeństwie do czasu aż inny otworzą nam granice, a nie my im. Czesi otworzyli dla praktycznie dla wszystkich sąsiadów, Słowacy tak samo, Włosi? Chorwacja? Wystarczy sprawdzić. Tyle, Ze w gronie tych państw Polski NIE MA! I dlatego MSZ opowiada takie bajki. Bo po prostu wstyd się przyznać do blamażu na każdej linii.

    Odpowiedz
  • Wo(2020-06-09 20:15) Zgłoś naruszenie 65

    Jak nie otworza granic do 16 to nie glosuje na Dude

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Michał(2020-06-09 18:17) Zgłoś naruszenie 51

    Chcesz wyjechać a po tem wjechać bez kwarantanny? Dostań minijob w Niemczech i możesz. Z Niemiec możesz wjechać do Polski bez kwarantanny, bo masz w Niemczech pracę, a z Niemiec Europa jest otwarta

    Odpowiedz
  • a(2020-06-09 16:09) Zgłoś naruszenie 418

    A kto Wam zabrania wyjeżdżać ? Granice są zamknięte dla przyjezdnych.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • xyz(2020-06-10 07:46) Zgłoś naruszenie 42

    Duda zadecydował o moich wakacjach poza Polską, tracąc mój głos. Nadal dołować pracujących, zwłaszcza z płacą minimalną, a promować bezrobotnych, dzieciorobów i kombinatorów, którzy nigdy nie zhańbili się pracą i śmieją się z tych, co całe życie pracują. Nie mam nic do rodzin wielodzietnych, pod warunkiem, że jest to świadome i pozbawione patologii. W obecnych czasach nie opłaca się młodym pracować, oczywiście za 2600 zł brutto.

    Odpowiedz
  • gloPtroter(2020-06-10 12:13) Zgłoś naruszenie 11

    Za samo Twoje "przyciągliście" dziękuję rodzicom, że jestem "gloptroterem", a nie tym czym Ty :)

    Odpowiedz
  • Kocham ludzi(2020-06-10 03:47) Zgłoś naruszenie 111

    Tak w świat. Kto jak nie wy gloptroterzy przyciagliście syfa do polski i na cały świat. Dla was brak leczenia lub na własny koszt i na samym końcu dostęp do respiratora nawet po wnukach sprzątaczki, które sie bawiły w lekarza,bo rodzice mają koronawirusa.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz