Czy Polsce może zabraknąć żywności? Minister rolnictwa odpowiada

12.03.2020, 06:50; Aktualizacja: 12.03.2020, 07:38
Szef resortu rolnictwa podkreślił, że w magazynach są zapasy zboża konsumpcyjnego i paszowego. I - jak podkreślił - ten rok nie powinien być zły dla produkcji rolnej.

Szef resortu rolnictwa podkreślił, że w magazynach są zapasy zboża konsumpcyjnego i paszowego. I - jak podkreślił - ten rok nie powinien być zły dla produkcji rolnej.źródło: PAP
autor zdjęcia: Roman Zawistowski

Polska produkuje żywność ponad swoje potrzeby, podstawowych produktów, takich jak mąka, mięso, mleko, jaja, warzywa nie zabraknie - powiedział PAP minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Olo(2020-03-12 09:15) Zgłoś naruszenie 12

    Komunistyczne chiny zgodnie ze swoja doktryną zaatakowały świat bronią biologiczna. DLACZEGO NIKT O TYM NIE PISZE !!!

    Odpowiedz
  • fajnie(2020-03-14 13:05) Zgłoś naruszenie 00

    Może zabraknąć na tę żywność, nie wszystkich państwo tak wspiera. Zrobienie zapasów na te dwa tygodnie, przy niemałych cenach, gdzie tylu ludziom jeszcze na emeryturach komorniki po rozbojach dokonywanych za pomocą e-sądu w czasach ,gdy proceder ten kwitł w najlepsze. A socjal nie uwzględnia ile faktycznie masz na życie , tylko ile na papierze stoi. Są też tacy co już podnoszą ceny sobie. Ja mogę dobrowolnie i z trzy tygodnie nie wyściubiać nosa,ale nie mam na zapasy na taki okres.Oby nie trzeba było się narazić, tylko po to by zapewnić sobie przetrwanie.Bo to się mija z celem.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie