Kaczyński: Polska suwerenna, wolna, w UE to ta przyszłość, o którą musimy walczyć

16.01.2020, 21:30; Aktualizacja: 16.01.2020, 21:30
Kaczyński powiedział, że ziemia starachowicka i Góry Świętokrzyskie dla jego mamy były niezwykle ważne. "To był raj utracony, ziemia o której we wspomnieniach bardzo często mówiła. To było miejsce, które ją ukształtowało, miejsce które było dla niej nadzwyczajne, niezwykłe" - dodał.

Kaczyński powiedział, że ziemia starachowicka i Góry Świętokrzyskie dla jego mamy były niezwykle ważne. "To był raj utracony, ziemia o której we wspomnieniach bardzo często mówiła. To było miejsce, które ją ukształtowało, miejsce które było dla niej nadzwyczajne, niezwykłe" - dodał.źródło: PAP
autor zdjęcia: Andrzej Grygiel

Polska suwerenna, wolna, w UE, we wspólnocie wolnych państw i wolnych narodów, to jest ta przyszłość, o którą musimy walczyć i którą wywalczymy - mówił w czwartek w Starachowicach prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Eurofan(2020-01-17 11:59) Zgłoś naruszenie 01

    Kaczyński jest gorszy nawet od Piłsudskiego . Nadzieja w tym że pan Tusk nas z tego wyciągnie i znowu będzie rządziła pani Angela .

    Odpowiedz
  • Ted(2020-01-17 10:42) Zgłoś naruszenie 10

    To pan Kaczyński będzie musiał walczyć sam ze sobą i własną partią!!

    Odpowiedz
  • Freedom and sovereignty(2020-01-17 09:34) Zgłoś naruszenie 63

    Myślę , ze coraz więcej Europejczyków i Polaków rozumie, że czerwona demokracja to nie demokracja, że Lewactwo, to obłuda i dochodzenie do celów kłamstwem i pomówieniami, propagująca mowę nienawiści wobec własnych narodów., a więc to też rasiści i zaprzańcy własnych korzeni.

    Odpowiedz
  • turpin(2020-01-17 08:58) Zgłoś naruszenie 34

    Dobrze Prezes mówi! Po tym, co z kolesiami i koleżankami z Polską porobił, istotnie o te wartości trzeba teraz będzie ciężko walczyć...

    Odpowiedz
  • ze to ziemia niosi(2020-01-17 08:37) Zgłoś naruszenie 87

    bedzie wolna i suwerenna jak sie za swiaty wybierzesz zgnilizno jedna oby jak najszybciej

    Odpowiedz
  • Freedom and sovereignty(2020-01-17 07:52) Zgłoś naruszenie 105

    Neokolonializm w UE i "neo-rozbiór" państw w ramach NWO trwa, a są imbecyle co się cieszą. To tak jakby sobie samemu wymierzyć karę samounicestwienia , a własne pokolenie skazać na depopulację . Zawodzi instynkt samozachowawczy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gość II(2020-01-17 07:41) Zgłoś naruszenie 145

    Jak to możliwe, że ten" stary zgorzkniały człowiek" przewidział kolejny rozbiór polskiego państwa i zdrady POstKOmuny oraz degradacje polskiego narodu przez lewacką UE jak w poprzednich rozbiorach i się przeciwstawia temu jak i targowicy w togach, gdzie kilkaset sędziów mianowano jeszczę za czasów PZPR i ZSRR.

    Odpowiedz
  • realista(2020-01-17 07:30) Zgłoś naruszenie 710

    Stary satyr................

    Odpowiedz
  • Gosc(2020-01-17 07:11) Zgłoś naruszenie 911

    Jak to możliwe ze ten stary zgorzkniały człowiek trzęsie tym krajem ale to świadczy o tym narodzie

    Odpowiedz
  • KON-STY-TU-CJA jest przed prawem unijnyn(2020-01-17 07:07) Zgłoś naruszenie 128

    Targowica nie chce takiej Polski.

    Odpowiedz