Robert Biedroń chce być wspólnym kandydatem Lewicy na prezydenta

05.01.2020, 10:28; Aktualizacja: 05.01.2020, 11:12
Biedroń

Biedrońźródło: PAP
autor zdjęcia: Rafał Guz

Robert Biedroń podjął decyzję i chce być wspólnym kandydatem Lewicy na prezydenta - powiedział w niedzielę PAP bliski współpracownik Biedronia z Wiosny. W najbliższych dniach rekomendacje ws. kandydata na prezydenta mają przedstawić swoim partiom także liderzy SLD i Lewicy Razem.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • piotr(2020-05-03 01:19) Zgłoś naruszenie 00

  Panie Biedroń jako wyborca mam pytanie a stara się Pan o fotel prezydencki szanuje to. Jak Pan ustosunkuje się do wydarzeń ostatnich dni ,gdzie człowiek twierdzący, że jest członkiem LGBT pali polską flagę symbol którego chce być Pan przedstawicielem... Historia nauczyła nas że od palenia flagi zaczyna się to co rodzi przemoc,tak postępują ekstremiści i terroryści czy LGBT to organizacja terrorystyczna ?.Może warto zareagować w porę i to powstrzymać.Należymy do paktu Północno Atlatyckiego NATO Amerykanie jako sojusznik wyczuleni na każdy przejaw agresji powinni się temu przyjrzeć, terroryzm to choroba naszych czasów nie zna granic ideologia nienawiści

  Odpowiedz
 • kolejny sukces lewicy(2020-01-06 11:49) Zgłoś naruszenie 10

  ......Robert Biedroń chce być wspólnym kandydatem Lewicy na prezydenta..... Najpierw musiałby przejść na emeryturę polityczną Zandberg. Póki co jedynie Zandberg ma legitymację do reprezentowania lewicowego elektoratu w wyścigu do fotela prezydenckiego. W każdym szanującym się ugrupowaniu politycznym o reprezentowaniu decydują prawybory a nie widzimisię prezesa, przewodniczącego czy I sekretarza. Czym się kończą wybory nawiedzonych i odrealnionych pokazał start Ogórka Milera w poprzednich wyborach. Teraz będzie nie inaczej. Wszyscy wiedzą w jakim społeczeństwie żyjemy, jaki jest najważniejszy przedmiot w szkołach od 30 lat .

  Odpowiedz
 • (_._)(2020-01-05 20:17) Zgłoś naruszenie 11

  Nie ma to, jak wspólnota c(w)elów!

  Odpowiedz
 • Ale jajaaaaaa!(2020-01-05 19:12) Zgłoś naruszenie 41

  Tego jeszcze nie było! Piedał prezydentem?!

  Odpowiedz
 • green (2020-01-05 12:44) Zgłoś naruszenie 12

  Hi,hi,hi - pederalistyczna lewica !!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie