Polacy podzieleni w sprawie ustawy ograniczającej niezależność sędziów

23.12.2019, 07:04; Aktualizacja: 23.12.2019, 07:05
Polacy są podzieleni w sprawie ustawy ograniczającej niezależność sędziów; duża grupa Polaków nie ma zdania co do zmian forsowanych przez PiS

Polacy są podzieleni w sprawie ustawy ograniczającej niezależność sędziów; duża grupa Polaków nie ma zdania co do zmian forsowanych przez PiSźródło: ShutterStock

Polacy są podzieleni w sprawie ustawy ograniczającej niezależność sędziów; duża grupa Polaków nie ma zdania co do zmian forsowanych przez PiS - pisze poniedziałkowa "Rzeczpospolita", publikując sondaż IBRiS.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

 • KON-STY-TU-CJA(2019-12-23 09:13) Zgłoś naruszenie 122

  Artykuł łamieKonatytucję RP. TK to jedyny organ (konstytucyjny) , który może orzekać o konstytucyjności Ustaw i nadrzędności prawa polskiego nad unijnym. (Nie SN i inne obce Sądy). Sondażowe pytania, to prowadzenie do łamania Konstytucji wprost, To celowy zabieg POstkomunistycznej ideologii fałszowania rzeczywistości i robienia wody z mózgu nic nie przeczuwającym badanym i czytelnikom. Brońmy Polskiego Państwa bo chcą Polskę nam odebrać targowice , dla których Polska nic nie znaczy. Dla nich Polska to nienormalniość (cyt. z Tuska) Czy Moskwa czy Bruksela zamiast Warszawy im wszystko jedno.

  Odpowiedz
 • Proste jak drut(2019-12-23 09:17) Zgłoś naruszenie 93

  Konstytucja jest nadrzędnym prawem w Polsce nie zmienia tego żaden traktat UE. , na nic więc ************ propagandowo , anty-konstytucyjnie sondaże dla czerwonych elit i ich mediów. Nie dajemy robić z siebie imbecyli antypolskich.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Wstyd i hańba(2019-12-23 09:31) Zgłoś naruszenie 80

  Socjotechniczne zabiegi na czytelnikach, jakie to PRL-owskie i obrzydliwe w swojej metodzie.

  Odpowiedz
 • tym(2019-12-23 08:16) Zgłoś naruszenie 56

  To że w Polskim sądownictwie potrzebne są duże zmiany to nie podlega dyskusji.Ale nie powinni tego robić politycy partii rządzącej (PiS) ani źadni inni.Powinni to zrobić tylko i wyłącznie niezależne sądy .Pisząc w skrucie to niestety tym niezależnym sądom na zmianach na lepsze nie zależy A wręcz się przed nimi bronią.Chciałbym bardzo by w Polsce były niezależne , sprawiedliwe dla każdego tak samo i wolne sądy oraz wierzący w Boga biskupi (to taka moja zachcianka przy okazji ) ale czy to jest możliwe w erze pieniądza ?Mam wątpliwości.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • POkomunistyczne ideologie i zakresy ich powojenneg(2019-12-23 15:08) Zgłoś naruszenie 41

  działania powinny zniknąć 30 lat temu,a elity narzuciły swoje prawa do życia polaków.Rzucili polaków niejednokrotnie na kolana nędzy,zlikwidowali klasę średnią,zlikwidowali i sprzedali polskie zakłady robiąc przy tym olbrzymie bezrobocie.Ludzie byli zmuszeni do wyjazdu za chlebem a oni mieli eldorado do swoich dążeń zakorzenionych rodowo w komuniżmie.Teraz brak im tlenu i dusi ich pragnienia każda zmiana dobra dla ogółu .

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie