Tusk: PiS musi wycofać projekt zmian ustaw sądowych

18.12.2019, 17:28; Aktualizacja: 18.12.2019, 18:37
Donald Tusk

Donald Tuskźródło: ShutterStock

PiS nie ma wyjścia, musi wycofać projekt zmian w ustawie o ustroju sądów powszechnych oraz o Sądzie Najwyższym – powiedział w środę w Gdańsku b. premier, b. szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Wstyd i hańba(2019-12-19 07:09) Zgłoś naruszenie 40

    Każdy kraj ma swojego judasza

    Odpowiedz
  • SAS(2019-12-18 23:21) Zgłoś naruszenie 30

    A niby dlaczego jakis tam Tusek, przegrany byly polityk, ma mowic partii, ktora wygrala demokratyczne wybory obywateli, co ta partia musi, a czego in mie wolno ? Ten Tusek to jakis gamon albo ma zapedy carskiego namiestnika, skoro nie rozumie na czym polega demokratyczny wybor. Tusek byl traktowany jak popychajlo w jewropie, nauczyl sie przez chyba 4 lata, to teraz i on innych probuje tak traktowac. Ciekawe, czy ktos w PL tego pustaka bedzie jeszcze sluchac ?

    Odpowiedz
  • tak to działa(2019-12-18 23:02) Zgłoś naruszenie 30

    Od 30 lat celebryci w togach dbają jedynie o stan swoich kont bankowych - naród to oni mają głęboko w ...... Nieliczni, którzy postępują inaczej jedynie potwierdzają prawo wielkich liczb.

    Odpowiedz
  • jest źle będzie gorzej(2019-12-18 22:34) Zgłoś naruszenie 30

    Tusk: PiS musi wycofać projekt zmian ustaw sądowych..... No cóż, Donald będzie decydował gdy zostanie prezydentem i będzie dysponował prawem Veta. Obawiam się, że nawet w ogólnonarodowym referendum większość społeczeństwa wypowie się przeciw tak funkcjonującemu sądownictwu, gdzie najwięcej do powiedzenia mają wpływowe papugi a osoba niezamożna jest burkiem do kopnięcia w d.......

    Odpowiedz
  • Tadek(2019-12-18 21:55) Zgłoś naruszenie 30

    Rudy Ty juz nic nie mozesz .miales wjechac n bialym koniu-Ty nawet na kucyku nie wjedziesz.Ciebie juz nikt nie slucha

    Odpowiedz
  • musi?(2019-12-18 21:13) Zgłoś naruszenie 40

    a cóż on taki aktywny, jak kiedyś Petru. A Sejm nic nie musi bo reprezentuje wole społeczeństwa

    Odpowiedz
  • Musi na Rusi(2019-12-18 20:37) Zgłoś naruszenie 50

    a w Polsce jak kto chce. Pan Tusk przez okres kadencji w PE daleko odpłynął od polskiej rzeczywistości.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz