statystyki

Anonimowy współpracownik Trumpa ostrzega przed nim. "To człowiek leniwy i niezbyt bystry"

autor: Jakub Kapiszewski21.11.2019, 08:33; Aktualizacja: 21.11.2019, 08:33
Nie głosujcie na niego! To człowiek leniwy i niezbyt bystry – apeluje do Amerykanów anonimowy współpracownik prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Nie głosujcie na niego! To człowiek leniwy i niezbyt bystry – apeluje do Amerykanów anonimowy współpracownik prezydenta Stanów Zjednoczonych.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: Stefani Reynolds POOL

Nie głosujcie na niego! To człowiek leniwy i niezbyt bystry – apeluje do Amerykanów anonimowy współpracownik prezydenta Stanów Zjednoczonych.

O bezimiennym autorze (lub autorce) książki „Ostrzeżenie” wiadomo tylko tyle, że jest wysokim rangą przedstawicielem administracji Trumpa. Czy wciąż pracuje na szczycie rządu federalnego – nie wiadomo. Woli pozostać w cieniu, bo – jak sam pisze – dzięki temu osoby, którym książka się nie spodoba, będą zmuszone krytykować ją samą, a nie tego, kto ją napisał.

Sam identyfikuje się jako członek grupy urzędników, która od początku kadencji starała się okiełznać charakter Trumpa i zapobiec podejmowaniu przez niego fatalnych decyzji. Przyznaje, że swego czasu był nawet entuzjastą prezydenta. Bliska współpraca z nim okazała się jednak pasmem rozczarowań. Dziś twórca „Ostrzeżenia” jest przekonany, że Donald Trump nie nadaje się na lokatora Białego Domu.

Przede wszystkim autor nie ma najlepszego zdania o kompetencjach poznawczych prezydenta. Pisze, że „poziom jego intelektualnego lenistwa jest porażający” oraz że trudno się z nim współpracuje, bo łatwo się rozprasza i irytuje, gubi wątki lub je myli i ma problem z przyswajaniem informacji.


Pozostało jeszcze 81% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie