statystyki

Czy Janusz Wojciechowski zostanie komisarzem ds. rolnictwa?

autor: Magdalena Cedro07.10.2019, 07:53; Aktualizacja: 07.10.2019, 07:53
Teka rolna miała być bardzo techniczna i wyizolowana od pozostałych, wysłuchanie Wojciechowskiego pokazało jednak, że jest w niej bardzo dużo polityki.

Teka rolna miała być bardzo techniczna i wyizolowana od pozostałych, wysłuchanie Wojciechowskiego pokazało jednak, że jest w niej bardzo dużo polityki.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Franciszek Mazur Agencja Gazeta

Jeszcze dzisiaj Janusz Wojciechowski może dostać od europosłów wilczy bilet.

Za swoim kandydatem na komisarza rolnictwa politycy PiS stoją murem. – Uważam, że jest najlepszym pretendentem na to stanowisko, a to, co zrobiono na pierwszym wysłuchaniu, to świństwo wobec niego. Ze zdziwieniem odbieram, że w tym świństwie brali udział posłowie PO i PSL z naciskiem na to drugie – mówi europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk.

Nikt nie mówi w PiS o szukaniu nowego kandydata na miejsce Wojciechowskiego. Chociaż Warszawie zależy na utrzymaniu teki rolnictwa, to nowa osoba niekoniecznie musiałaby znać się na rolnictwie, bo wraz z odrzuceniem pierwszego kandydata Polsce mogłaby przypaść inna teka. Zwłaszcza że nie tylko kandydatura Wojciechowskiego jest pod dużym znakiem zapytania.


Pozostało 80% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (3)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie