statystyki

Czy Janusz Wojciechowski zostanie komisarzem ds. rolnictwa?

autor: Magdalena Cedro07.10.2019, 07:53; Aktualizacja: 07.10.2019, 07:53
Teka rolna miała być bardzo techniczna i wyizolowana od pozostałych, wysłuchanie Wojciechowskiego pokazało jednak, że jest w niej bardzo dużo polityki.

Teka rolna miała być bardzo techniczna i wyizolowana od pozostałych, wysłuchanie Wojciechowskiego pokazało jednak, że jest w niej bardzo dużo polityki.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Franciszek Mazur Agencja Gazeta

Jeszcze dzisiaj Janusz Wojciechowski może dostać od europosłów wilczy bilet.

Za swoim kandydatem na komisarza rolnictwa politycy PiS stoją murem. – Uważam, że jest najlepszym pretendentem na to stanowisko, a to, co zrobiono na pierwszym wysłuchaniu, to świństwo wobec niego. Ze zdziwieniem odbieram, że w tym świństwie brali udział posłowie PO i PSL z naciskiem na to drugie – mówi europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk.

Nikt nie mówi w PiS o szukaniu nowego kandydata na miejsce Wojciechowskiego. Chociaż Warszawie zależy na utrzymaniu teki rolnictwa, to nowa osoba niekoniecznie musiałaby znać się na rolnictwie, bo wraz z odrzuceniem pierwszego kandydata Polsce mogłaby przypaść inna teka. Zwłaszcza że nie tylko kandydatura Wojciechowskiego jest pod dużym znakiem zapytania.


Pozostało jeszcze 80% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (3)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie