Atak Pawłowicz na RPO. Gasiuk-Pihowicz: Składamy zawiadomienie o możliwości znieważenia

11.09.2019, 10:56; Aktualizacja: 11.09.2019, 11:07
Kamila Gasiuk-Pihowicz

Kamila Gasiuk-Pihowiczźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

We wtorek na komisji sprawiedliwości odbył się bezpardonowy atak na Rzecznika Praw Obywatelskich. To sytuacja bez precedensu. Platforma składa zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa znieważania konstytucyjnego organu - poinformowała w środę w Sejmie posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz (PO-KO). Jej ugrupowanie złoży też dwa wnioski do komisji etyki poselskiej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • green(2019-09-11 11:25) Zgłoś naruszenie 95

    "Myszka Agresorka" dziala.

    Odpowiedz
  • tad(2019-09-11 11:29) Zgłoś naruszenie 89

    Od kiedy to stwierdzenie faktu jest znieważeniem i atakiem? Komuna jak zwykle usiłuje wprowadzić cenzurę dla swoich przeciwników politycznych, a jak się nie udaje - sterroryzować, strasząc czerwonymi sądami.

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-09-11 14:13) Zgłoś naruszenie 54

    Ze strony tego ugrupowania to już chyba nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć..... 😁

    Odpowiedz
  • typowo komusze---mówisz prawdę ,do więzienia......(2019-09-11 14:18) Zgłoś naruszenie 33

    jesteś przestępcą-działaj....skąd ja to znam.Paradoks 3 RP?????

    Odpowiedz
  • z posoleniem(2019-09-12 07:53) Zgłoś naruszenie 11

    alez to jest scie----wo ze to ziemia nosi

    Odpowiedz
  • baju, baju...(2019-09-11 15:11) Zgłoś naruszenie 10

    4-ry komentarze z których nie wynika czy są za RPO czy za protestem PO? Za stwierdzenie faktu Śpiewaka sąd ukarał grzywną. Bo jak można o p. adw. córce Ćwiąkalskiego powiedzieć prawdę. Skrzywdzeni mieszkańcy kamienicy przy ul. Joteyki 13 w Warszawie i złamanie prawa przez urzędników w Warszawie to przecież drobiazg. Jak ubliżają prawi i sprawiedliwi + święci to tylko prawda, jak PO i reszta ferajny z wiejskiej to tylko fakty. Tylko prawo, sprawiedliwość i prawda w błoto wdeptana - nawet jej w tej mazi ,,uczciwych" nie widać.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-09-11 23:54) Zgłoś naruszenie 02

    tak, tak, wspaniale. ale koszty niech lepiej policzy ktoś inny..

    Odpowiedz