Radny PiS zawiadomi prokuraturę w sprawie znaku Polski Walczącej na tle tęczowej flagi

29.07.2019, 08:55; Aktualizacja: 29.07.2019, 08:55
W mediach społecznościowych Bąkiewicz opublikował także pismo do ministra sprawiedliwości-prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry, w którym domaga się wszczęcia postępowania i ukarania Misiło.

W mediach społecznościowych Bąkiewicz opublikował także pismo do ministra sprawiedliwości-prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry, w którym domaga się wszczęcia postępowania i ukarania Misiło.źródło: ShutterStock

Warszawski radny PiS Jacek Ozdoba złoży w poniedziałek zawiadomienie do prokuratury w sprawie znieważenia przez posła PO-KO Piotra Misiłę symbolu Polski Walczącej, poprzez umieszczenie go na tle flagi LGBT. Podobne pismo do prokuratury wystosował też organizator Marszu Powstania Warszawskiego Robert Bąkiewicz.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • ABC(2019-07-29 09:59) Zgłoś naruszenie 113

  Czyli naklejenie kotwicy na zderzaku brudnego samochodu nie znieważa jej, dziary na karku, czy ramieniu neofaszysty też nie, a na tęczowej fladze już tak! Co za ludzie...

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Bolesław Śmiały(2019-07-29 11:46) Zgłoś naruszenie 52

  Skoro liczba osób o orientacji w skrócie LGBT wg różnych badań zawiera się w przedziale 10-15% ogółu społeczeństwa, to należy przyjąć, że również taki procent powstańców był takiej orientacji. W czym problem?

  Odpowiedz
 • nie blużnij na bliżniego swego--to nie jego wina (2019-07-29 13:35) Zgłoś naruszenie 27

  że tyłek wypina,całe to przedsięwzięcie to lewacko POko spadochrony ratunkowe przed niudolnością dopchania się do władzy-bez konkretnego planu przyszłości dla kraju.Tylko szczekaju i szczekaju.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie