Jest wyrok w sprawie śmierci Igora Stachowiaka. Policjanci skazani na karę więzienia

21.06.2019, 17:00; Aktualizacja: 21.06.2019, 17:20
Po śmierci Stachowiaka w maju 2016 r. pod komisariatem przez kilka dni trwały zamieszki

Po śmierci Stachowiaka w maju 2016 r. pod komisariatem przez kilka dni trwały zamieszkiźródło: ShutterStock

Na kary od 2 lat do 2,5 roku bezwzględnego więzienia skazał w piątek wrocławski sąd czterech byłych już policjantów, oskarżonych o przekroczenie uprawnień i znęcanie się nad Igorem Stachowiakiem, który w maju 2016 r. zmarł na jednym z wrocławskich komisariatów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Ja(2020-06-09 15:45) Zgłoś naruszenie 00

    Wypadało by ujawnić dane tych 4 policjantów, skoro państwo sobie nie radzi z wymierzeniem sprawiedliwości. Na pewno by się chętni znaleźli. #sprawa dla reportera

    Odpowiedz
  • Alibabka (2020-03-01 17:00) Zgłoś naruszenie 10

    2,5 roku więzienia dla policjantów którzy zamordowali człowieka!!!!! Jest mnóstwo dowodów z nagrań jak bezczelnie się znęcali nad chłopakiem!!!!!!!! Co to za kara!! Kur.......wa szlag człowieka bierze jak słyszy do czego Sądy się dopuszczają!!!! *********** ństwo i tyle!!!!

    Odpowiedz
  • poprostu(2020-02-19 23:09) Zgłoś naruszenie 00

    widac, ze policja niczego sie nie nauczyla. Zabili innego mlodego czlowieka. Dzisiaj.

    Odpowiedz
  • stach(2020-02-01 18:21) Zgłoś naruszenie 40

    Ewidentnie Go zamordowali, przecież wiadomo że użycie tyle razy paralizatora spowoduje ,śmierć, tak jak R. Dziekanowskiego w Wancuwer w Kanadzie na lotnisku 2007.Na ławie powinien zasiąść również biegły,który wydał złą opinię, Biegli Kanadyjscy stwierdzili że użycie tyle razy paralizatora spowoduje śmierć,powinni wszyscy dostać po 10 lat, bo to Bandyci w mundurach.

    Odpowiedz
  • Ylon(2019-12-13 19:00) Zgłoś naruszenie 40

    Co to za wyrok 2 cz 2,5 za znęcanie się nad chłopakiem .Durny sąd .Nieodpuszczaj ojciec.

    Odpowiedz
  • KOT(2019-08-09 22:46) Zgłoś naruszenie 72

    POLICYJNE TROLLE NAWET PO OGLOSZENIU WYROKU SA AKTYWNE.BRONIA SWOJEGO DO KONCA,NAWET MORDERCE!PROSZE KIM SA CI LUDZIE!POLICJA TO ZDEMORALZOWANA WATAHA PATUSOW!

    Odpowiedz
  • Staszek(2019-06-24 23:25) Zgłoś naruszenie 122

    Dodajmy, że policjant, który ujawnił sprawę mediom został zastraszony i wyklęty przez policyjne środowisko, które murem stanęło za swoimi kumplami bandytami. Dziś już ten bohater nie pracuje w policji. Jako jedyny uczciwy nie pasował do reszty.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • WROCKUS(2019-06-22 11:35) Zgłoś naruszenie 83

    ORZECZENIE WARTE CZYNU DOKONANEGO NA BEZDOMNYM PSU, A NIE NA CZŁOWIEKU, KTÓRY OD POCZĄTKU BŁAGAJĄC O LITOŚĆ U SPRAWCÓW... ŻEGNAJĄCY WNIOSEK PROKURATURY,SŁABY WYROK, KTÓRY POTENCJALNYM SPRAWCOM W MUNDURACH NIE MÓWI NIC WYRAŹNIE,OPRÓCZ TEGO BY SKUTECZNIEJ MATACZYĆ...

    Odpowiedz
  • Lepiej być(2019-06-22 07:47) Zgłoś naruszenie 64

    żulem spod budki z piwem niż policjantem.

    Odpowiedz