Marsz Równości jednak przejdzie przez Rzeszów. Tadeusz Ferenc nie będzie odwoływał się od wyroku

09.06.2019, 12:28; Aktualizacja: 09.06.2019, 12:50
Tadeusz Ferenc

Tadeusz Ferencźródło: PAP
autor zdjęcia: Darek Delmanowicz

Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc nie będzie się odwoływać od wyroku Sądu Okręgowego w Rzeszowie, który w sobotę uchylił w całości jego decyzję zakazującą drugiego Marszu Równości i 29 kontrmanifestacji – poinformował w niedzielę PAP rzecznik prezydenta Rzeszowa Maciej Chłodnicki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • czytelnik(2019-06-10 10:13) Zgłoś naruszenie 11

    zadziwiające, jacy "rowni" są w sądach, czy ten sędzia który tak zadecydował też będzie paradował w tym cyrku

    Odpowiedz
  • remick(2019-06-10 08:51) Zgłoś naruszenie 31

    To nie jest Marsz Równości, tylko Marsz POkreconych i odwroconych seksualnie. Daj zboczonym wiecej demokracji, to bedziemy mieli anarchie POkreconych.

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-06-09 22:00) Zgłoś naruszenie 41

    A tak na marginesie. To tym inaczej kochającym chodzi o to aby mogli kochać, czy też o to by mogli kochać na forum publicznym.?.... 😁

    Odpowiedz
  • abcd(2019-06-09 20:34) Zgłoś naruszenie 81

    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Olek(2019-06-09 17:41) Zgłoś naruszenie 91

    Dyrygent tęczowych nie pomyślał. że przez takie działania Polacy znienawidzą zboczonych. Wiem to po sobie. Nikt nie lubi, gdy się go obraża. Czy na dalszą metę to się im opłaci?

    Odpowiedz
  • Bert(2019-06-09 15:47) Zgłoś naruszenie 90

    To smutne, że każde g...znajduje sobie jakąś uznaną , dobrą markę, żeby się pod nią maskować, np. tęczę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dość ...(2019-06-09 14:14) Zgłoś naruszenie 41