Monika Płatek obejmie mandat w PE po Robercie Biedroniu?

28.05.2019, 10:40; Aktualizacja: 28.05.2019, 10:47
Robert Biedroń

Robert Biedrońźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

W momencie, w którym lider Wiosny Robert Biedroń zrzeknie się mandatu w europarlamencie, będę gotowa objąć funkcję eurodeputowanej - powiedziała we wtorek PAP Monika Płatek, która uzyskała drugi po Biedroniu wynik wyborczy na warszawskiej liście Wiosny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Nod(2019-06-02 00:23) Zgłoś naruszenie 11

    Po wyborach do PE odwiedzałem się 6.1% ludność jest zboczona albo marzy o zmianie orientacji.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-06-01 22:45) Zgłoś naruszenie 31

    Nie wiem jak można w polityce poważnie traktować kogoś takiego...

    Odpowiedz
  • o(2019-05-30 09:08) Zgłoś naruszenie 10

    npo to przerobiła się Joaśka szajbus

    Odpowiedz
  • Matkapolka(2019-05-28 22:09) Zgłoś naruszenie 64

    BIEDROŃ PRZYPOMINA MI RACZEJ FIRCYKA W ZALOTACH.NIE MÓWI JAK ZATRZYMAC MŁODYCH WYKSZTALCONYCH LUDZI W POLSCE,ZE ZLIKWIDUJE UMOWY SMIECIOWE I POGONI PASOŻYTA -AGENCJE PRACY.ZE SLUZBA ZDROWIA BĘDZIE WRESZCIE ZARZĄDZAŁ SPRAWNY I WYKSZTALCONY MENAGER A NIE KOLEJNY NIEUDOLNY LEKARZ CO O ORGANACH LUDZKICH UCZY SIĘ 10 LAT I NIE MA POJĘCIA JAK ZARZĄDZAĆ PRZEDSIEBIORSTWEM ZDROWIA A RACZEJ CHORYCH LUDZI.NIE SŁYSZĘ ZE Z REDUKUJE SEJM O POŁOWĘ I ZLIKWIDUJE SENAT.ZE ZREDUKUJE ROZBUCHANA BIUROKRACJE URZĘDNICZA KTÓRA ZABIERA CAŁY ZAPAL I CHECI O DZIAŁANIA W POLSCE. ZE ROZLICZY KOMUCHOW I DEKOMUNIZUJE ICH CZLONKOW. ZE ZLIKWIDUJE STAROSTWA KTÓRYCH KOMPETENCJE SIĘ NAKŁADAJĄ. ZE ZREDUKUJE O POŁOWĘ MINISTRÓW, VICEMINISTROW ,DORADCÓW RZĄDOWYCH, KLUBY POSELSKIE.ZE ZLIKWIDUJE NIEPOTRZEBNE NIKOMU URZEDY,AGENCJE RZADOWE,AGENDY.JEŚLI ZROBI TO JAKAS PARTIA TO MA MÓJ I MOJEJ RODZINY GŁOS. BO KAŻDA KOLEJNA PARTIA KTÓRA WYGRA I KOLEJNE WYBORY TO GWARANCJA WIĘKSZEJ BIUROKRACJI URZĘDNICZEJ W POLSCE NIKT TU JUŻ O LUDZI NIE DBA.

    Odpowiedz
  • dsa(2019-05-28 17:59) Zgłoś naruszenie 66

    Jak do tej pory Biedroń jest konsekwentny, myślę, że dotrzyma słowa.

    Odpowiedz
  • mgr(2019-05-28 16:34) Zgłoś naruszenie 148

    z korzyścią dla polskich studentów i polskiej nauki byłaby trwała emigracja prof. Płatek !

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • peksiu(2019-05-28 13:42) Zgłoś naruszenie 713

    Od ""dziecka"""głosowałem na LEWO, tym razem też, ale co teraz się po wyborach do EUROPY dzieje, to obłuda i ohyda. Do POLSKIEGO ( wreszcie- mam nadzieję) PARLAMENTU zagłosuję właśnie na WIOSNĘ , choć to będzie Jesienią. Dość POPISU niszczenia POLSKI i skłócania POLAKÓW ( podkreślam POLAKÓW) , przez potomków wygnanych i tych ze wschodu. PS. Winnicki zmień ton i trochę rozwagi w sprawie """postkomuchów" , a też głosów będziesz miał więcej. PS 2, Kurski -ten z telewizji szczujnej miał rację - "ciemny lud to kupi" . PS 3. przekaz dnia po wyborach - NOKAUT- .PS. 4 . gratuluję WSZYSTKIM wybranym.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jack(2019-05-28 11:57) Zgłoś naruszenie 234

    Złe wiadomości dla Pani Moniki. Przy wysokiej frekwencji na jesieni, Wiosna do sejmu nie wejdzie i Robert mandatu się nie zrzeknie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • cd(2019-05-28 11:12) Zgłoś naruszenie 1410

    P. Monika Płatek jest profesorem, ale przede wszystkim słynną feministką i chyba nie jest osobą naiwną. Chyba nie wierzy że Biedroń zrezygnuje z mandatu. On swój cel już osiągnął.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz