Okręg wyborczy nr 10 obejmuje Kraków oraz 9 powiatów: chrzanowski, krakowski, miechowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, proszowicki, wadowicki, wielicki.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Konrad Berkowicz- informatyk
  • Dawid Lewicki - politolog
  • Michał Wawer - radca prawny
  • Andrzej Skupień - audytor systemów informatycznych
  • Barbara Łach - przedsiębiorca
  • Marek Cieszelczyk - politolog
  • Edyta Marszałek-Wojciechowska - technik ekonomista
  • Maria Lechowicz - przedsiębiorca
  • Ernest Michałowski - specjalista prawa Unii Europejskiej

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Maciej Gdula - nauczyciel akademicki
  • Małgorzata Marenin - nauczyciel
  • Tomasz Terlecki - ekolog
  • Anna Noworyta - pracownik samorządowy
  • Jacek Jabłoński - przedsiębiorca
  • Bogusław Długosz - sprzedawca
  • Jakub Bocheński - ekonomista
  • Maria Wilczyńska - przedsiębiorca
  • Tomasz Leśniak - politolog
  • Lilja Twardosz – notariusz

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Róża Thun - filolog angielski
  • Adam Jarubas - wykładowca akademicki
  • Andrzej Szejna - prawnik
  • Ewa Sufin-Jacquemart - socjolog
  • Bogusław Sonik - poseł do Parlamentu Europejskiego
  • Jagna Marczułajtis-Walczak - nauczyciel - trener
  • Dorota Niedziela - lekarz weterynarii
  • Robert Wardziała - manager
  • Elżbieta Bińczycka - filolog polski-teatrolog
  • Adam Cyrański - manager

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Beata Szydło - parlamentarzysta
  • Ryszard Legutko - nauczyciel akademicki
  • Patryk Jaki - politolog
  • Dominik Tarczyński - parlamentarzysta
  • Włodzimierz Bernacki - nauczyciel akademicki
  • Barbara Bartuś - prawnik
  • Elżbieta Duda - parlamentarzysta
  • Marek Cieślak - parlamentarzysta
  • Arkadiusz Mularczyk - adwokat
  • Anna Krupka - socjolog

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Jan Orkisz - pracownik samorządowy
  • Maria Łaś - tłumacz
  • Oskar Styczeń - tłumacz języków obcych włoskiego i hiszpańskiego
  • Tomasz Zawada - informatyk
  • Agnieszka Szmit-Morze - przedsiębiorca
  • Ewa Kwiecień - politolog
  • Barbara Kusiak-Kobylarz - emeryt
  • Mateusz Burzawa - religioznawca
  • Monika Szymańska - psycholog
  • Roman Jedynak - ekonomista

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Paweł Kukiz-Szczuciński - lekarz
  • Piotr Kubiczek - przedsiębiorca
  • Elżbieta Zielińska - politolog
  • Daniel Kierpiec - prawnik
  • Kamilla Martyniuk - artysta plastyk
  • Magdalena Fogiel-Litwinek - nauczyciel
  • Klaudia Słowik-Maciejewska - adwokat
  • Narcyz Sadłoń - lekarz
  • Bawer Aondo-Akaa - teolog
  • Norbert Kaczmarczyk - poseł na Sejm RP

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

  • Krzysztof Zając - naukowiec
  • Martyna Cholewa - handlowiec
  • Alicja Nowak - nauczyciel
  • Maciej Gurgul - pracownik biurowy
  • Albina Marcinkowska - nauczyciel
  • Marta Słaby - nauczyciel
  • Łukasz Bąchor - przedsiębiorca
  • Anna Krzysztofowicz - doradca klienta
  • Rafał Szczykutowicz - inżynier mechanik
  • Arkadiusz Mikler - przedsiębiorca

Lista nr 9 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Wyborców Polexit

  • Stanisław Żółtek - matematyk
  • Andrzej Paciej - nauczyciel matematyki
  • Tomasz Krzciuk - politolog
  • Magdalena Dzięgiel-Gądek - asystent parlamentarny
  • Barbara Kowacka - technik wiertnik
  • Maciej Sierant - technik wiertnik
  • Joanna Łęcka - fotograf
  • Stanisław Żmigrodzki - inż. mechanik
  • Katarzyna Fąfara - księgowa
  • Jarosław Szatan - przedstawiciel handlowy