Okręg wyborczy nr 9 obejmuje Rzeszów oraz 6 powiatów: dębicki, leżajski , łańcucki, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, strzyżowski.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Grzegorz Braun - reżyser
  • Tomasz Buczek - przedsiębiorca
  • Damian Bańka - pracownik biurowy
  • Wiesław Sowiński - przedsiębiorca
  • Monika Zając - redaktorka
  • Tomasz Proć - kierowca
  • Dominika Korwin-Mikke - teatrolog

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Anna Skiba - przedsiębiorca
  • Marcin Jurzysta - nauczyciel
  • Tomasz Oleksak - politolog
  • Katarzyna Kwolek - dziennikarka
  • Radosław Krukar - ekonomista
  • Urszula Grych-Bochyńska -nauczycielka
  • Patryk Fic - student
  • Joanna Prokopska - prawniczka
  • Grzegorz Tereszkiewicz - przedsiębiorca
  • Gniewomir Skrzysiński, przedsiębiorca

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Czesław Siekierski - nauczyciel
  • Krystyna Skowrońska - administratywista
  • Marek Ustrobiński - inżynier budownictwa
  • Maciej Józefowicz - specjalista ds. public relations
  • Joanna Frydrych - ekonomistka
  • Renata Butryn - nauczycielka
  • Marek Rząsa - nauczyciel
  • Józef Szkoła - geodeta
  • Barbara Zych - pielęgniarka
  • Elżbieta Łukacijewska - ekonomistka

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Tomasz Poręba - historyk
  • Bogdan Rzońca - nauczyciel
  • Ewa Leniart - prawnik
  • Piotr Pilch - nauczyciel
  • Krystyna Wróblewska - nauczycielka
  • Kazimierz Gołojuch - inżynier mechanizacji rolnictwa
  • Teresa Pamuła - inżynier ogrodnictwa
  • Stanisław Kruczek - inżynier elektryk
  • Maria Kurowska - nauczycielka
  • Janina Sagatowska - prawniczka

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Elżbieta Wisz - psycholog
  • Paweł Preneta - kierownik projektu
  • Agnieszka Itner - przedstawicielka handlowa
  • Barbara Ożóg - stolarz meblowy
  • Hubert Pacioch - pracownik sklepu
  • Zuzanna Jakowicka - psycholog
  • Jakub Gawron - administrator baz danych
  • Monika Rżany - socjolog
  • Arkadiusz Turoń - rencista

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Alicja Bobola - dziennikarka
  • Maciej Masłowski - nformatyk
  • Paweł Helnarski Andrzej - programista
  • Bartłomiej Barszczak - inżynier mechanik
  • Dariusz Bialic - przedstawiciel handlowy
  • Ewelina Nycz - menedżer
  • Joanna Sabat - sekretarka medyczna
  • Szczepan Wiktor - elektromechanik
  • Konrad Kucab - inżynier budownictwa
  • Magdalena Targańska - menedżerka

Lista nr 9 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Wyborców Polexit

  • Grzegorz Rykała - administratywista
  • Monika Żółtek - informatyk
  • Piotr Kotylak - inżynier budowy maszyn
  • Aneta Michno - nauczyciel
  • Marcin Czarnek - stomatolog
  • Magdalena Wieszczek - pielęgniarka
  • Michał Długosz - handlowiec
  • Magdalena Szatan - biotechnolog medyczny