Okręg wyborczy nr 8 obejmuje Lublin oraz 10 powiatów: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Witold Tumanowicz - działacz społeczny
  • Bartłomiej Pejo - przedstawiciel władzy samorządowej
  • Włodzimierz Osadczy - historyk
  • Natalia Wiślińska - politolog
  • Magdalena Chojnacka - technik rachunkowości
  • Małgorzata Tylus - technik rachunkowości
  • Agnieszka Marciniak - pracownik kancelaryjny
  • Rafał Mekler - technik informatyki
  • Paweł Janulewicz - nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne
  • Krzysztof Kasprzak - historyk

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Zbigniew Bujak - politolog
  • Monika Pawłowska - specjalista do spraw międzynarodowej polityki handlowej
  • Tomasz Kitliński - wykładowca akademicki
  • Małgorzata Sobieszczańska-Rogala - przedsiębiorczyni
  • Szymon Pietrasiewicz - animator kultury
  • Paulina Bryzek - przedsiębiorczyni
  • Krzysztof Wiśniewski - specjalista marketingu internetowego
  • Justyna Jasek-Kosobucka - spedytor
  • Paweł Grzegorczyk - dziennikarz
  • Marcin Walaseki - przedsiębiorca

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Krzysztof Hetman - politolog
  • Joanna Mucha - ekonomista
  • Riad Haidar - lekarz
  • Artur Mazur - dyrektor generalny
  • Bożena Lisowska - przedsiębiorca
  • Włodzimierz Karpiński - inżynier chemik
  • Stanisław Żmijan - inżynier budowy dróg
  • Sławomir Ćwik - prawnik
  • Anna Szmidt - nauczyciel języka obcego
  • Kornelia Wróblewska – dziennikarz

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Elżbieta Kruk - historyk
  • Beata Mazurek - socjolog
  • Tomasz Solis - rolnik
  • Barbara Barszczewska - lekarz medycyny
  • Krzysztof Szulowski - lekarz weterynarii
  • Sławomir Zawiślak - historyk
  • Andrzej Stanisławek - lekarz medycyny
  • Witold Rewera - wykładowca uniwersytecki
  • Ewa Szałachwiej - magister inżynier zootechniki
  • Marcin Duszek – poseł zawodowy

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Magdalena Długosz - nauczyciel akademicki
  • Mateusz Roczon - specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
  • Katarzyna Zabratańska - socjolog
  • Gabriel Kaczyński - przedstawiciel handlowy
  • Jolanta Rebejko - sprzedawca
  • Marian Lewandowski - nauczyciel chemii
  • Magdalena Tabor - pozostali inżynierowie do spraw przemysłu i produkcji
  • Tomasz Warzocha - tłumacz
  • Magdalena Zelent - kulturoznawca
  • Szymon Furmaniak - bibliotekarz

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Jarosław Sachajko - ekonomista, przedsiębiorca
  • Robert Gogółka - przedsiębiorca
  • Joanna Kunc - kierownik ds prawnych i administracyjnych
  • Jarosław Markiewicz - przedsiębiorca
  • Małgorzata Wszelaka - rolnik, przedsiębiorca
  • Mariusz Wieliczko - przedsiębiorca
  • Zdzisława Kozioł - nauczyciel
  • Piotr Ordecki - przedsiębiorca
  • Marek Wilbik – przedsiębiorca

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

  • Marek Woch - prawnik
  • Joanna Futera - przedsiębiorca
  • Agnieszka Mazur - przedsiębiorca
  • Justyna Sowa - nauczyciel
  • Małgorzata Szwajewska - przedsiębiorca
  • Maria Ziętek - administratywistka
  • Marcin Pietrosiński - prawnik
  • Paweł Iwaniak - radca prawny
  • Piotr Zieliński - przedsiębiorca
  • Przemysław Popielec - dziennikarz