Morawiecki: Odchodząc z BZ WBK nie wziąłem żadnej odprawy

15.05.2019, 15:15; Aktualizacja: 15.05.2019, 15:15
Pytany o zawartą w swoim oświadczeniu majątkowym informację o posiadanych uprawnieniach do akcji Santandera i uprawnieniach "kwotowych" potwierdził, że je posiada.

Pytany o zawartą w swoim oświadczeniu majątkowym informację o posiadanych uprawnieniach do akcji Santandera i uprawnieniach "kwotowych" potwierdził, że je posiada.źródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Bielecki

Odchodząc z BZ WBK nie dopominałem się i nie wziąłem żadnej odprawy - mówi premier Mateusz Morawiecki tygodnikowi "Sieci". Szef rządu tłumaczy, że dokonali z żoną podziału majątku, bo jako prezes banku, a później na polu działalności politycznej nie chciał mieć nic wspólnego z działalnością gospodarczą.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • w rozkroku(2019-05-15 15:34) Zgłoś naruszenie 31

  A mamona na lokacie cały czas rośnie.....

  Odpowiedz
 • Co sie czepiacie biednego BANKSTERA ... ?(2019-05-15 16:39) Zgłoś naruszenie 21

  z pensją biednego Premiera …. Przecież Odprawa Mu sia należała i należy za usługi zachodnim BANKSTEROM … "jak PSU MICHA"

  Odpowiedz
 • podatnik(2019-05-15 19:58) Zgłoś naruszenie 02

  Wiele razy przekonaliśmy się o prawdomówności tego pana! Mówił, że coś negocjował ale go wyśmiali! Przypisuje sobie sukcesy. Obawiam się, że nawet Hermaszewski nie był pierwszym Polakiem w kosmosie. Dalej wiadomo o matkach, które otrzymają emeryturę za wychowanie co najmniej 4 dzieci! I co znowu Morawiecki nakłonił podległych pracowników do przygotowania ustawy!? Dlaczego bo on posiada 4 dzieci! Sk////stwo! A dlaczego nie od trojga dzieci? Podejrzewam, że polityka społeczna jest podporządkowana temu panu i realiuzuje jego zachcianki!

  Odpowiedz
 • Zyvik(2019-05-16 19:40) Zgłoś naruszenie 00

  Jako odchodzący dyrektor banku miał pełne prawo do odprawy w wysokości przewidzianej przez centralę. Był osobą prywatną, specjalistą. Być może nie wziął odprawy, nie było by to dziwne. Tym niemniej miał do niej prawo.

  Odpowiedz
 • Kubus(2019-05-16 21:50) Zgłoś naruszenie 00

  Był prezesem ogromnego banku - miał prawo bardzo dużo zarabiać, bo ciężko pracował. Dla mnie chore jest że wszyscy chcą mu zajrzeć do kieszeni. Niech ma ile chce bo dobrze wykonuje swoją pracę.

  Odpowiedz
 • Konfederata(2019-05-17 16:40) Zgłoś naruszenie 00

  Inspiratorem tych bzdur jest opozycja. Bo uderzono nie tylko w wierchuszkę, czyli w ************************ ale co najważniejsze w establishment. Czyli łańcuch wzajemnych finansowo-politycznych przysług.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie