Kaczyński: Nie ma powodu, by pary homoseksualne mogły adoptować dzieci. Musimy odeprzeć szturm "antykultury"

12.05.2019, 16:50; Aktualizacja: 12.05.2019, 17:42
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Bielecki

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział na niedzielnej konwencji regionalnej PiS w Szczecinie bezwzględne karanie za pedofilię oraz podniesienie wieku, od którego kontakty seksualne uważa się za pedofilię. Jak dodał, bezwzględnie karani za pedofilię będą wszyscy, szczególnie surowo ci, którym powierzono opiekę nad dziećmi, również księża.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Michał(2019-05-12 17:34) Zgłoś naruszenie 31

    Kiedy rozpoczęliście tą walkę. Czy wtedy, gdy do komisji podczas strajku nauczycieli w wprowadziliście księży,. Czy Zalewska sprawdziła ich niekaralność. Czy mieli zaświadczenie o niekaralności .Nie. Więc kogo wpuściliście na salę.Obłudnicy!

    Odpowiedz
  • Michał(2019-05-12 17:36) Zgłoś naruszenie 62

    Kiedy rozpoczęliście tą walkę. Czy wtedy, gdy do komisji podczas strajku nauczycieli w wprowadziliście księży,. Czy Zalewska sprawdziła ich niekaralność. Czy mieli zaświadczenie o niekaralności .Nie. Więc kogo wpuściliście na salę.Obłudnicy!

    Odpowiedz
  • Kto podnosi(2019-05-12 18:09) Zgłoś naruszenie 20

    ... rękę na Kościół to w istocie podnosi rękę na Polskę " - oj, panie prezesie księży chce pan karać ?

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-05-12 19:47) Zgłoś naruszenie 61

    Kainczyński obudził się.A gdzie byłeś do tej pory i co w tej sprawie zrobiłeś.Może dopiero teraz dowiedziałeś sie o pedofilii w kościele.Zakłamany hipokryto.Czekam kiedy ciebie też zobaczę na ławie oskarżonych!!!!!

    Odpowiedz
  • GREEN(2019-05-12 19:47) Zgłoś naruszenie 14

    bRUDZINSKI JEST ZA LAGODNY A NIE ZA OSTRY. LEWACTWO W POLSCE SIE ROZZUCHWALILO!

    Odpowiedz
  • green(2019-05-12 19:53) Zgłoś naruszenie 14

    Popieramy cie Kaczynski. Masz slusznosc bezwzglednie. Stawiasz sprawe jasno.

    Odpowiedz
  • Ani kroku w tył(2019-05-12 21:58) Zgłoś naruszenie 21

    Fałszywa tęcza to pułapka

    Odpowiedz