Okręg nr 4 obejmuje część województwa mazowieckiego, tj. m.st.Warszawa oraz 8 powiatów: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Naradowcy

  • Krzysztof Bosak - działacz społeczny
  • Jakub Kulesza- konsultant do spraw systemów teleinformatycznych
  • Rafał Pazio - nauczyciel
  • Sebastian Ross - przedsiębiorca
  • Stanisław Krajski - wydawca
  • Monika Piskorz - sprzedawca
  • Marta Pamięta - specjalista ds. marketingu
  • Zuzanna Krajewska - rzecznik prasowy
  • Joanna Krzysztofik - anglista
  • Marek Jakubiak – menadżer

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Robert Biedroń - politolog
  • Joanna Scheuring-Wielgus - posłanka zawodowa
  • Monika Płatek - nauczycielka akademicka
  • Adam Traczyk - politolog
  • Sylwia Buźniak - menedżer sprzedaży
  • Anna Tarczyńska - radca prawny
  • Filip Pelc - dziennikarz
  • Jacek Kubiak – naukowiec, biolog
  • Katarzyna Braiter - przedsiębiorca

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Włodzimierz Cimoszewicz – polityk
  • Andrzej Halicki – ekonomista
  • Kamila Gasiuk-Pihowicz – adwokat
  • Danuta Huebner – nauczyciel
  • Michał Boni - socjolog kultury
  • Urszula Zielińska - kierowniczka do spraw marketingu
  • Paweł Pudłowski – ekonomista
  • Edyta Kalata – pedagog
  • Anna Brzezińska- pedagog
  • Władysław Bartoszewski - nauczyciel akademicki

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Jacek Saryusz-Wolski - nauczyciel akademicki
  • Henryk Czarnecki Ryszard - historyk
  • Konstanty Radziwiłł - lekarz
  • Anita Czerwińska - prawnik
  • Zbigniew Gryglas - parlamentarzysta
  • Ewa Tomaszewska - fizyk
  • Andrzej Smirnow - nauczyciel akademicki
  • Sebastian Kaleta - radca prawny
  • Dominika Chorosińska - aktorka
  • Małgorzata Wypych – prawnik

Lista nr 5 -Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Adrian Zandberg – programista
  • Agata Nosal-Ikonowicz - edukator
  • Urszula Kuczyńska - tłumacz
  • Giedymin Wróblewski - choreograf
  • Anna Tofil-Sławuszewska - logopeda
  • Magdalena Agnieszka Biejat - socjolog
  • Michał Mierzwa - zawodowy działacz organizacji politycznej
  • Joanna Wicha - pielęgniarka
  • Hubert Walczyński - ekonomista
  • Anna Grodzka – psycholog

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Stanisław Tyszka - wykładowca akademicki
  • Tomasz Rzymkowski - prawnik
  • Paweł Tanajno - przedsiębiorca
  • Agata Witkowska - zawodowy działacz organizacji pozarządowej
  • Ewa Głowacka - przedsiębiorca
  • Mariola Olszewska - nauczyciel
  • Jarosław Modzelewski - przedsiębiorca
  • Magdalena Wojakowska - specjalista ds. energii odnawialnej
  • Borkowski Łukasz - dyrektor szkoły
  • Jończyk Łukasz – adwokat

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

  • Robert Gwiazdowski - adwokat
  • Ewa Czerwińska - przedsiębiorca
  • Bartłomiej Steczowicz - menadżer
  • Marcin Adamkiewicz - menadżer
  • Zofia Melak - bibliotekarz
  • Dunia Stańczuk - lektor języków obcych
  • Wojciech Matyjasiak - ekonomista
  • Bartłomiej Bekier student
  • Dorota Sowińska-Kobelak - biegły rewident
  • Bogdan Żmijewski – przedsiębiorca