statystyki

Bananalia, tęcza i świnie w błocie [TWEET TYGODNIA]

autor: Bartek Godusławski10.05.2019, 07:42; Aktualizacja: 10.05.2019, 10:09
Bartek Godusławski

Bartek Godusławskiźródło: Dziennik Gazeta Prawna
autor zdjęcia: Wojtek Gorski

Najpierw pani Natalia LL zjadła banana. Konsumpcja odbyła się dość dawno, bo w 1975 r., ale dowody wisiały w Muzeum Narodowym i gorszyły. Bo banan ma kształt falliczny, więc bananalia kojarzą się erotycznie. Tego zaś młodzież oglądać nie powinna. Bananowa burza trwałaby jeszcze długo, ale dyrektor muzeum się ugiął i pracę przywrócił.

Wydawałoby się, że długi weekend majowy upłynie spokojnie. Wystarczyło jednak poczekać do 3 maja, aby banana medialnie skonsumowały świnie. I to nie byle jakie, bo z radością taplające się w błocie. To już zasługa Leszka Jażdżewskiego, redaktora naczelnego „Liberté!”. Swoim wystąpieniem miał rozgrzać słuchaczy przed wykładem przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Udało mu się to zrobić tak skutecznie, że o słowach byłego premiera cisza, a świnie taplają się w przestrzeni publicznej od kilku dni. Insynuuje się na dodatek, że w rzeczywistości to porównanie dotyczy biskupów. Jeśli tak – wiadomo, jest to atak na Kościół.

A jak na Kościół – to na patriotyczną i tradycyjną rodzinę, a jak na rodzinę – to na Polskę. Trzeba bronić jej i napierać na wroga. Grillowanie Jażdżewskiego trwałoby jeszcze dłużej, gdyby z medialnego linczu nie wybawiła go Ewa Podleśna.


Pozostało jeszcze 55% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny

Reklama

Komentarze (2)

  • fx(2019-05-10 18:14) Zgłoś naruszenie 31

    goduslawski przestan ******** juz bzdury. Jestes mlodym gowniarzem, a znasz sie od podatkow, przez Kosciol, na sztuce. Jestes tepa dziennikarzyna tylko, zal czytac.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-05-10 21:21) Zgłoś naruszenie 21

    gadosławski, przenieś się do SE, tam właśnie szczują na dzieci Premiera, to w sam raz coś dla ciebie

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie