statystyki

Rabiej: Nie zmieniajmy społeczeństwa na siłę. Wpierw związki partnerskie i równość małżeńska, potem adopcja dzieci

autor: Robert Mazurek15.03.2019, 08:13; Aktualizacja: 17.03.2019, 10:48
O ile dobrze pamiętam, oblicza się, że odsetek LGBT wynosi 4–7 proc. każdej społeczności.

O ile dobrze pamiętam, oblicza się, że odsetek LGBT wynosi 4–7 proc. każdej społeczności.źródło: DGP

- Jeśli byłaby równość małżeńska, chciałbym zawrzeć małżeństwo. Jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, bo jest to rozwiązanie w gruncie rzeczy bardzo konserwatywne - mówi w wywiadzie dla DGP Paweł Rabiej polityk Nowoczesnej, wiceprezydent Warszawy.

To nie tylko Jarosław Kaczyński, lecz także Episkopat oraz ekumeniczni przywódcy kościołów protestanckich sprzeciwiają się waszej Deklaracji LGBT+.

Narosło wokół tej karty mnóstwo nieporozumień i niektórzy w złej wierze, inni nieświadomie protestują przeciwko czemuś, co nie ma miejsca.

W karcie zapisano, że edukacja seksualna będzie odbywała się według standardów WHO.

Powinna być prowadzona na najwyższym poziomie, według standardów Światowej Organizacji Zdrowia, czyli WHO.

W przeciwieństwie do pana i Rafała Trzaskowskiego ja przeczytałem te 50 stron standardów WHO…

O nie! Przepytywano mnie z tego w Telewizji Republika, więc przeczytałem wszystko dokładnie.

Magazyn DGP 15.03.19

Magazyn DGP 15.03.19

źródło: Dziennik Gazeta Prawna

A tu same kwiatki. Do 4. roku życia dziecko powinno poznać nazwy genitaliów i uczyć się o prokreacji.

Przecież trzy-, czterolatki są już ciekawe, skąd się wzięły, gdzie mają rękę, nogę, brzuch, pępek, inne części ciała.

Więc w żłobkach i przedszkolach należy uczyć dzieci o prokreacji i opowiadać o genitaliach?

Nie sądzę, by opiekunowie czy wychowawcy w żłobkach i przedszkolach powinni o tym rozmawiać z dziećmi. To rola rodziców.


Pozostało jeszcze 91% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny

Reklama

Komentarze (15)

  • gdzie(2019-03-15 08:54) Zgłoś naruszenie 402

    Przecież wchodzenie administracji samorządowej w kompetencje ministerstwa, jest nielegalne i niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Gdzie reakcja odpowiednich organów?

    Odpowiedz
  • Ludzi,e budźmy sie(2019-03-15 13:26) Zgłoś naruszenie 352

    Świat z patologią mi się nie podoba. Jeszcze trochę , a pedofilia (miękka) będzie dozwolona , już się o tym mówi . Wystarczy poczytać WHO.

    Odpowiedz
  • ???(2019-03-15 13:54) Zgłoś naruszenie 332

    Dlaczego zakazano ich leczyć -. w tym szaleństwie jest metoda niszczenia normalności, rodzin a więc i narodów.

    Odpowiedz
  • Czegóż chcieć więcej(2019-03-15 13:51) Zgłoś naruszenie 293

    W Warsszawce wyrok na dzieci podpisany.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2019-03-15 10:40) Zgłoś naruszenie 281

    jak dla kogo, jeżeli mu jest tak dobrze to niech się cieszy, tylko niech nie wykorzystuje tego do polityki

    Odpowiedz
  • jan(2019-03-15 13:40) Zgłoś naruszenie 242

    najgorsze to to ze wykorzystujac stanowisko siegaja po to czego nie maja dzieki swej orietacji, siegaja po bezbronne ale i nasze dzieci .Chca wykorzystac instytucje oplacane przez nas ,z naszych podatkow .

    Odpowiedz
  • Bert(2019-03-16 22:38) Zgłoś naruszenie 193

    Zboczenie nie może być normą społeczną. A że jest to zboczenie, to wynika to z nieodpartą logiką z tego, jak rozmnażają się ludzie. I kropka.

    Odpowiedz
  • Panie Reabiej(2019-03-15 14:03) Zgłoś naruszenie 152

    Nie związki są złe , a Związkowcy.

    Odpowiedz
  • ONO chcą dzieci(2019-03-15 13:47) Zgłoś naruszenie 142

    Dajcie im .

    Odpowiedz
  • demokrata(2019-03-16 14:37) Zgłoś naruszenie 144

    Związki partnerskie są złem. Złem tolerowanym, ale złem. Wystarczy zapytać jakiekogolwiek rodzica, czy chce, żęby jego dziecko było homoseksualistą, a chyba każdy odpowie, że nie. Jeżeli zdarza się taka anomalia, nie jest ona powodem do szczęścia. To, że tolerujemy takie związki wynika tylko z tego, że do tej pory nie wchodziły w drogę społeczeństwu, tylko sobie żyły gdzieś na uboczu. Teraz LGBT postanowili przeciągnąć strunę. Efekt mogę przewidzieć. Będą tego żałować, bo ludzie wybiorą polityków, którzy zakończą te tęczowe eksperymenty.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Paweł (2019-03-16 08:09) Zgłoś naruszenie 130

    Tego się po PO nie spodziewałem.

    Odpowiedz
  • Z jednej strony walczy się z pedofilią(2019-03-17 18:37) Zgłoś naruszenie 121

    A z drugiej strony promuję pedofilskie zachowania. Nie rozumiem czemu jest taka Super Promocja zwolenników więziennego seksu i brania facetów od tyłu !!!!!

    Odpowiedz
  • ero(2019-03-17 19:43) Zgłoś naruszenie 110

    Adoptio naturam imitatur. Wie to każdy prawnik. Adopcja homoseksualna jest czymś sprzecznym z naturą. Czasamy myślę, że to islam i Chińczycy przetrwają. Europa degeneruje się w zastraszającym tempie.

    Odpowiedz
  • b_ton(2019-03-18 15:35) Zgłoś naruszenie 30

    Sz. P. Redaktorze! Proszę o odpowiedź: Kogo ma Pan na myśli pisząc: "ekumeniczni przywódcy kościołów protestanckich". b_ton

    Odpowiedz