Trzaskowski: Jak widzę bezczelną minę minister edukacji, to rozumiem nauczycieli

07.03.2019, 12:10; Aktualizacja: 07.03.2019, 12:23
Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowskiźródło: ShutterStock

Nauczyciele będą strajkować - jak widzę bezczelną minę minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej, która myślami już jest w Brukseli, to to rozumiem - powiedział w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski w Polsat News.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • komunistyczna niedola?(2019-03-08 01:09) Zgłoś naruszenie 11

    nauczycieli zakodowanych?////jeszcze POczekajmy....jeszcze się nie śpieszmy,

    Odpowiedz
  • Nauczyciel...(2019-03-07 21:53) Zgłoś naruszenie 73

    Ludzie możecie ujadać na nauczycieli, nawet do sądów kierować pozwy a strajk i tak będzie. Koniec z obłudą, obrażaniem nas i arogancją. Skoro lekarze odeszli od łóżek dzieci to my też odejdziemy od prowadzenia lekcji. Egzaminy to nic. Zero sprawdzianów, poprawek sprawdzianòw, oceny końcowe w większości będą zależały od ocen z I półrocza...Skoro nikt NAS nie szanuje my też nie musimy. I w nosie mam- osobiście- nadzieję rządu, że nie odejdziemy od uczniów i zajęć. Nadzieja umiera ostatnia...., ale tym razem rozczarowanie rządu będzie duże.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-03-07 19:31) Zgłoś naruszenie 33

    Jeśli trzaskowski szukał politycznej męskiej przygody , to szybko ją znalazł. Nawet warszawskie lemingi nie pozwolą deprawować w szkołach swoich dzieci

    Odpowiedz
  • green(2019-03-07 17:11) Zgłoś naruszenie 75

    Tzaskowski ! Czemu obrazasz ludzi ?

    Odpowiedz
  • $(2019-03-07 15:41) Zgłoś naruszenie 03

    Latwiej jest wprowadzic LGBT w szkolach gdy beda tolerancyjni stazysci wdzieczni prezydentowi za dodatek motaywacyjny beda otwarci na nowe a minister edukacji zamiast wspomoc dyplomowanych ktorzy sa juz ulozeni to ucieka do Brukseli by stazysta i dyplomowany skonczyl na glodowej emeryturze bo ochroni sie ZUS

    Odpowiedz
  • zorganizuje w szkolach dzieciom pogadanke(2019-03-07 14:56) Zgłoś naruszenie 53

    standardy WHO dotyczące tzw. edukacji seksualnej są propedofilskie. Znajdują się tam wskazówki, jak od najmłodszych lat rozbudzić dziecko seksualnie, począwszy od okresu niemowlęcego. Kurator z Krakowa ostrzega rodziców: Czy Trzaskowski poinformował czym LGBT jest naprawdę? "Musimy być gotowi, musimy się zaopiekować naszymi dziećmi i będziemy o tym rozmawiać również z nauczycielami, żeby zorganizować dyżury, żeby zorganizować choćby posiłek dla dzieciaków, które będą w szkole" - dodał prezydent Warszawy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • krzyś(2019-03-07 14:53) Zgłoś naruszenie 77

    Rafale Trzaskowski polecam byś twarze twoich popapranych kolegów i koleżanek z bandyckiej partii karmionej z naszych podatków użył jako straszaka do odszczurzania i odwszawiania miejsc gdzie się pojawiacie i przebywacie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • remick(2019-03-07 14:22) Zgłoś naruszenie 108

    Ta "bezczelna" mina Minister Edukacji jest wyrazem zlosci na POedofilski ratusz w W-wie odnosnie ich LGBT+ dla dzieci.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • były członek ZNP(2019-03-07 13:45) Zgłoś naruszenie 910

    NIE WIERZCIE ZNP!!!!! Już raz przerabialiśmy strajk nauczycieli zorganizowany przez ZNP w latach 90-tych. Odbył się w czasie matur. To był typowy strajk polityczny. Nagle bez jakiejkolwiek informacji ZNP się wycofało i nauczyciele zostali na lodzie. Szkoły po kolei samodzielnie decydowały o zakończeniu strajku, gdyż nie było jakiejkolwiek informacji z góry czy to już koniec, czy jeszcze nie. W następnym miesiącu wszyscy, którzy strajkowali dostali obcięte pensje o ilość godzin, których nie przepracowali. Niektórzy nie dostali prawie nic! I nikt się tym wtedy nie przejął. Dlatego apeluję jeszcze raz: NIE WIERZCIE ZNP BO WAS ZOSTAWIĄ Z NICZYM!!!!! Ten związek to relikt z socjalistycznej przeszłości, prowadzony przez byłych komunistów. Widzą tylko czubek własnego nosa i nie przejmują się losem nauczycieli. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • o(2019-03-07 13:29) Zgłoś naruszenie 912

    jak widzę bezszczelną minę Trzaskowskiego, to mi się chce rzygać, tyle naobiecywał i co z tego realizuje

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz