Giertych: Skierowaliśmy wezwanie do Kaczyńskiego o zwrot nienależnie pobranych 50 tys. zł

25.02.2019, 12:43; Aktualizacja: 25.02.2019, 12:44
"Te rozpaczliwe próby skompromitowania Jarosława Kaczyńskiego, które podejmuje Gazeta Wyborcza budzą już politowanie i zażenowanie. Wyborcza najpierw ogłosiła, że ujawnia aferę, po czym uczyniła Jarosławowi Kaczyńskiemu zarzut z tego, że jest uczciwy" - dodała.

"Te rozpaczliwe próby skompromitowania Jarosława Kaczyńskiego, które podejmuje Gazeta Wyborcza budzą już politowanie i zażenowanie. Wyborcza najpierw ogłosiła, że ujawnia aferę, po czym uczyniła Jarosławowi Kaczyńskiemu zarzut z tego, że jest uczciwy" - dodała.źródło: ShutterStock

Wysłałem wezwanie w imieniu Geralda Birgfellnera do Jarosława Kaczyńskiego, aby dobrowolnie zwrócił nienależnie pobraną kwotę 50 tys. zł - poinformował w poniedziałek pełnomocnik austriackiego biznesmena mec. Roman Giertych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • Kpiarz (2019-02-26 02:14) Zgłoś naruszenie 10

    Jakoś tak się porobiło że zarówno J. K. , jak i otaczający go kler rąk czystych nie mają. No cóż, sam powiedział - dojna zmiana..... 😁

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • krzyś(2019-02-25 13:39) Zgłoś naruszenie 23

    Mecenasku Wręczając kopertę z pieniędzmi popełnił przestępstwo , a jego papuga tego faktu nie zgłosiła , czyli też jest umoczony.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie