Albo koalicja europejska, albo antyeuropejska. Musimy się dobrze odbić od belki i wygrać

autor: Grzegorz Osiecki, Grzegorz Kowalczyk25.02.2019, 07:17; Aktualizacja: 25.02.2019, 09:42
Ważne są skuteczność, polityczne doświadczenie i przewidywanie zagrożeń.

Ważne są skuteczność, polityczne doświadczenie i przewidywanie zagrożeń.źródło: Agencja Gazeta

Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna mówi DGP, jak chce pokonać PiS, jaka będzie nowa koalicja, czy zostanie premierem.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (33)

  • synekura race(2019-02-24 20:08) Zgłoś naruszenie 3514

    Koalicja powinna mieć nazwę. Proponuję "Razem do Żłobu" czyli w skrócie RdŻ

    Odpowiedz
  • Bert(2019-02-24 20:23) Zgłoś naruszenie 4117

    jedyne co może sensownego zrobić skatyna, to przeprosić Polaków, rozwiązać PO i udać się do najbliiższej prokuratury celem dobrowolnego poddania się karze

    Odpowiedz
  • kutach(2019-02-24 21:18) Zgłoś naruszenie 48

    na szczescie Bercik on nie musi sluchac czysciciela kibli takiego jak ty, wiec prooblem rozwiązany;)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ed(2019-02-24 22:04) Zgłoś naruszenie 207

    Sprawa jest banalnie prosta i oczywista. Opozycja nie ma przywódcy. Grzegorz Schetyna nie posiada żadnych atrybutów pożądanych u lidera. Nie porwie za sobą tłumów. Zastanawia, że do tej pory PO nie pokusiła się o zmianę lidera. Nawet przeciętny wyborca zrozumiał już dawno, że PO pod »przywództwem« Schetyny jest po prostu bez szans. Opozycja potrzebuje przywódcy,który, zamiast ustawicznie krytykować poczynania PiS, będzie w stanie zjednać sobie poparcie, będzie pozytywnie nastawiony do procesu naprawy zniszczeń dokonanych w czasach »dobrej zmiany«, który postawi interes Polski ponad interesem swojej partii.

    Odpowiedz
  • nio nio(2019-02-25 05:07) Zgłoś naruszenie 278

    Niełatwo, niełatwo. Na szczęście jest wspólny mianownik wszystkich tych partii - żłób.

    Odpowiedz
  • jednak(2019-02-25 07:33) Zgłoś naruszenie 3511

    Wreszcie Koalicja Europejska ma mocną reprezentację byłych władz PZPR. To są właściwi fachowcy, na właściwych miejscach. Lenin wiecznie żywy.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • krol(2019-02-25 07:38) Zgłoś naruszenie 3012

    Myślę,że dzisiaj realne poparcie dla PIS = 60 -65% , dla Kukiz =10 -12% , Ruch Narodowy = 10 -15%, a reszta do podziału i taka jest prawda. Może tylko wycie ciut głośniejsze.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • amber w 6 kroli(2019-02-25 07:43) Zgłoś naruszenie 2410

    zamiast szczawu i mirabelek tylko fasola PO bretonsku [lubi mirabelka ]

    Odpowiedz
  • antylewus(2019-02-25 08:41) Zgłoś naruszenie 1610

    Obstawiam 60% do 40% dla koalicji Polskiej przeciwko eurokołchozowej w najbliższych wyborach

    Odpowiedz
  • czyterlnik(2019-02-25 09:23) Zgłoś naruszenie 257

    gdyby oprócz programu antyPiS pokazał co zrobi dla Polakó to może by miał poparcie, ale z komuchami-dinozaurami nie wróżę mu nic dobrego

    Odpowiedz
  • Teresa(2019-02-25 09:49) Zgłoś naruszenie 179

    PO po Tobie,koniec Liberalistow kombinatorów

    Odpowiedz
  • NotPO(2019-02-25 10:24) Zgłoś naruszenie 165

    Marzenia Schetyny nie spełnią się. On nie nadaje się na lidera partii, a co dopiero na premiera rządu.

    Odpowiedz
  • nigdy więcej postkomuny pofarbowanej w Polsce !!!!(2019-02-25 10:46) Zgłoś naruszenie 167

    dinozaury znowu wyszły,co niektórzy z puszczy,aby złowić coś dla polepszenia agonii politycznej.PIS-polakom daje i dba o przeciętnego obywatela,emeryta i rodzinę.Co na przestrzeni lat opozycja zachowywała się odwrotnie.Mianowicie:SLD-zabranie kuroniówek,pomostówek,niewolnictwo w pracy,bezrobocie.....PO-uszczuplenie zasiłku pogrzebowego,wydłużenie oraz pozbawienie dostepu do wypracowanych wczesniejszych emerytur.......PSL-zaprowadzenie nierówności i pogardy dla robotnika pozbawiając go wcześniejszej emerytury a rolnikom okres przedłużenia na 5 lat.Oto w skrócie patologia poltyczna ,która swoją niedoskonałością wyciąga łapy do europy pod starym hasłem"oby żyło nam się lepiej".......

    Odpowiedz
  • abc(2019-02-25 10:58) Zgłoś naruszenie 329

    Totalna bzdura.Opozycja bez konkretnego programu przegra każde wybory.Na Pis zagłosują nawet ci co manifestują przeciw rządzącym.500 złotych na każde dziecko to dość spora suma.Jeżeli jest to cena za upadek postkomuny to zgoda , jeżeli tylko urawniłowka to nie.

    Odpowiedz
  • nstradamus(2019-02-25 11:07) Zgłoś naruszenie 148

    PSL zrobił największego babola przyłączając się do Schetyny. Jedyny program PO to odsunąć PIS od władzy będzie trudno p.Schetyna program Schetyny i KE odebrać -500, -300, obniżyć minimalna penscję na 670 brutto, obniżyć zasiłki dla niepełnosprawnych, podwyższyć o 300% świadczenia dla byłych SB Polacy powinni zagłosować na program KE rewelacja wszystkim im się poprawi

    Odpowiedz
  • uhuhuhu(2019-02-25 11:13) Zgłoś naruszenie 04

    Z dokumentów PE wynika, że głos za dyrektywą na sali plenarnej oddali: Jerzy Buzek (PO), Andrzej Grzyb (PSL), Jarosław Kalinowski (PSL), Janusz Lewandowski (PO), Elżbieta Łukacijewska (PO), Jan Olbrycht (PO), Julia Pitera (PO), Adam Szejnfeld (PO), Czesław Siekierski (PSL), Tadeusz Zwiefka (PO), Adam Gierek (SLD), Julia Pitera (PO), Lidia Geringer de Oedenberg (SLD), Bogusław Liberadzki (SLD), Krystyna Łybacka (SLD) oraz Janusz Zemke (SLD). Przeciw zapisom głosowali natomiast: Danuta Hübner (PO), Danuta Jazłowiecka (PO), Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (PO), Marek Plura (PO), Dariusz Rosati (PO), Jarosław Wałęsa (PO), Bogdan Wenta (PO) i Bogdan Zdrojewski (PO). Przeciwko zapisom byli też wszyscy głosujący europosłowie PiS.

    Odpowiedz
  • usa(2019-02-25 11:41) Zgłoś naruszenie 96

    KOALICJA PO-KO STARYCH GRZYBÓW!!!

    Odpowiedz
  • Jose(2019-02-25 12:15) Zgłoś naruszenie 107

    Przecież to PO łamało konstytucję: zakaz brania udziału w referendum warszawskim, zablokowanie marszu nie podległości, "schowaj babci dowód" - to oczywiste nawoływanie do ograniczania praw wyborczych polskich seniorów czyli de facto atak na demokrację !!!

    Odpowiedz
  • Harcerz(2019-02-25 14:17) Zgłoś naruszenie 107

    Szanowni Rodacy ! (przepraszam za patos) . Czy jesteśmy godni słuchania takich bredni jakie głosi nam np pan Schetyna lub np taka pani .....Wielgus ? Pokażmy wreszcie, ze to my wybieramy Ich i to my wstydzimy się za nich lub mamy z ich wyboru satysfakcję . Bądźmy dumnym i godnym Narodem !! Stać nas na to. Trochę refleksji i mądra decyzja a ci szczekacze odpłyną z krą wiosenną do morza !! Aniech plyna nawet do oceanów , byle dalej od nas !! Do przodu Polsko !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Polak głupi i po szkodzie(2019-02-25 15:24) Zgłoś naruszenie 59

    Być w wewnątrz UE to być albo nie być dla Polski, tego nawet Rydzyk chce, choć On z powodu kasy. Tylko nie rozumiem tych drwali umysłowych z PiS-u co tak krytykują Unię, oraz chcą ją cofnąć w czasie do mroków średniowiecza, ale już apanaże [dość wysokie] niczym srebrniki skwapliwie w kieszeni chowają. Unia bez polaków będzie miała się lepiej, Polska bez Unii zapadnie się głębiej w swoim chlewiku.

    Odpowiedz