Bielan: Nikt z PiS nie zrezygnuje z mandatu europosła

21.02.2019, 07:16; Aktualizacja: 21.02.2019, 08:07
"Parlament Europejski wespół z Komisją Europejską i Radą Europejską stanowią dziś 80 proc. obowiązującego w UE prawa, dlatego potrzebujemy tam reprezentantów dbających o polskie interesy (...) dobry wynik przełoży się, jak sądzę, na wyborcze zwycięstwo jesienią" - powiedział Bielan w "SE".

"Parlament Europejski wespół z Komisją Europejską i Radą Europejską stanowią dziś 80 proc. obowiązującego w UE prawa, dlatego potrzebujemy tam reprezentantów dbających o polskie interesy (...) dobry wynik przełoży się, jak sądzę, na wyborcze zwycięstwo jesienią" - powiedział Bielan w "SE".źródło: ShutterStock

Nie należy spodziewać się, aby któryś z naszych liderów rozważał rezygnację z mandatu bezpośrednio po wyborze na posła PE; nie wystawiamy kandydatów po to, aby zapracowali na odpowiedni rezultat, a następnie nie przyjęli mandatu - powiedział wicemarszałek Senatu Adam Bielan w "Super Expressie".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • A kto(2019-02-21 13:36) Zgłoś naruszenie 20

    ... tak łatwo zrezygnuje z ponad 10 tysięcy euro miesięcznie + dodatki ??? ... a później sowitej emeryturki, którą być może ktoś reprezentantom PiS-u kiedyś zabierze za sprzeniewierzenie się ideałom Unii Europejskiej i łamanie Konstytucji w Polsce.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie