Kanownik o negocjacjach w sprawie prawa autorskiego: Decyzja polskiego rządu świadczy, że rozumie on świat internetu

11.02.2019, 13:04; Aktualizacja: 11.02.2019, 13:04
Prezes Związku Cyfrowa Polska wyraził zadowolenie, że Polska "stoi po stronie wolności, swobody wypowiedzi i twórczości".

Prezes Związku Cyfrowa Polska wyraził zadowolenie, że Polska "stoi po stronie wolności, swobody wypowiedzi i twórczości".źródło: ShutterStock

Decyzja polskiego rządu, który nie godzi się na kompromis zaproponowany przez Rumunię świadczy o tym, że rozumie on świat internetu - napisał w poniedziałek w komunikacie prezes Związku Cyfrowa Polska Michał Kanownik, komentując piątkowe negocjacje ws. proponowanych regulacji dot. prawa autorskiego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • robert_b(2019-02-12 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    buahahhahahhah, większych bzdur już dawno nie czytałem, ta decyzja pokazuje, że kompletnie nie rozumieją internetu, stare dziady odkrywają nowy świat

    Odpowiedz
  • preczzprlem(2019-02-12 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    ahhh tylko zabrakło jeszcze tego pięknego "argumentu", z podatekiem od linków. jedyne co rozumie nasz rząd to zamordyzm rodem z Rosji, która przecież tak samo jak my rozumie internet i nawet z tym internetem się dogadała. polecam zaznajomić się z tym co zrobił Google w Rosji wraz z tamtejszym rządem. o taką wolność się teraz walczy?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie