Magdalena Adamowicz: Paweł był grillowany żywcem. Słowa, które padały, które Pawła raniły, okazało się, że te słowa też go zabiły

22.01.2019, 20:33; Aktualizacja: 23.01.2019, 07:20
Magdalena Adamowicz

Magdalena Adamowiczźródło: PAP
autor zdjęcia: Adam Warżawa

Słowo może zabić i słowa, które padały, które Pawła raniły, okazało się, że te słowa też go zabiły - mówiła w TVN24 żona zamordowanego prezydenta Gdańska Magdalena Adamowicz. Paweł był grillowany żywcem; gdyby nie było tej nagonki, absurdalnych zarzutów, wierzę, że do tego by nie doszło - dodała.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • oko(2019-01-23 07:48) Zgłoś naruszenie 232

    Pogrążonym w żałobie wiele się wybacza. Ale manipulacja pozostaje manipulacją. Skąd ta kobieta wie, co oglądał zabójca i co go motywowało? To, że żona broni dobrego imienia (nawet jeśli są co do niego poważne wątpliwości) zmarłego męża, to zrozumiałe, ale mogłaby darować sobie rzucanie bezpodstawnych oskarżeń.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Wielkosc mieszkania a ilosc osob(2019-01-23 07:58) Zgłoś naruszenie 123

    czy mloda studentka ze Slupska dostala od miasta piekne 70m mieszkanie na starowce gdanskiej za rzadow swojego narzeczonego?

    Odpowiedz
  • Ale kto wybrał słynną Firmę Ochroniarską ???(2019-01-23 08:23) Zgłoś naruszenie 131

    Co zatrudniała dzieci??? Poza tym ten Stefan W. swoją nienawiść pielęgnował z 10 lat i kierował ją do polityków ogólnie, a nie konkretnie do Prezydenta Adamowicza. Generalnie to mam zarzuty do wszystkich firm ochroniarskich zatrudniających głownie inwalidów, emerytów i staruszków dla których podstawowa zasada brzmi jak coś się dzieje to nie widzieć i nie narażać się za kilka złotych za godzinę pracy. Takie stwierdzenia już nie raz słyszałem od Ochroniarzy z Firm Ochroniarskich. A taką to ochronę mamy w całym Kraju i wszędzie kontrole by wykazały to samo co w Gdańsku. Ta śmierć odsłoniła wiele przyczyn, kolejne to bezwład wymiaru sprawiedliwości i wypuszczanie na wolność osób gwarantujących w 100% powrót do przestępczości. Ale jak widać można wszystko zwalić na przeciwników politycznych

    Odpowiedz
  • lolo_magik(2019-01-23 08:31) Zgłoś naruszenie 93

    jakby słowa miały zabijać, PJK od lat nie byłoby wśród nas. Kpina i żenada. Takie teksty - do puszki owsika.

    Odpowiedz
  • A zabójstwo Marka Rosiaka ???(2019-01-23 08:54) Zgłoś naruszenie 131

    To było prawdziwe zabójstwo polityczne bo konkretnie skierowane przeciw PIS.

    Odpowiedz
  • o(2019-01-23 09:14) Zgłoś naruszenie 30

    ooo

    Odpowiedz
  • czytelnik(2019-01-23 09:15) Zgłoś naruszenie 110

    dlatego rodzina zdecydowała, że Pan Prezydent i Pan Premier będą siedzieć w dalszych ławka, a w pierwszej np. pan były Prezydent Kwasniewski i Pan Wałęsa z żonami w pierwszej, słowa i czyny rażą

    Odpowiedz
  • Andrzej Falicz(2019-01-23 09:17) Zgłoś naruszenie 120

    Czy odnosiła się do słów kandydata Platformy Jarosława Wałęsy : " Adamowicz ! wytłumacz się z walizki pieniędzy .."? Czy mówiła coś o wykluczeniu swojego męża z PO? A może o tym, że " ręcznie sterowana" ( przez wiadomo kogo...) prokuratura rozpoczęła śledztwo w 2015 roku za czasów rządów PO?

    Odpowiedz
  • Pamiętliwy(2019-01-23 09:59) Zgłoś naruszenie 62

    Ale rządowym samolotem to przyleciała... No i pamięć bardzo krótka, bo z PO to chyba nie Kaczyński wyrzucił jej męża.

    Odpowiedz
  • to głównie Koledzy polityczni griillowali Pawła (2019-01-23 10:12) Zgłoś naruszenie 40

    Tam w ostatnich Wyborach to kto najbardziej atakował i wypominał różne sprawy jak nie kolega ??? Trzeba zrozumieć że to co jest walką polityczną nawet w ramach jednej partii działa na niektórych niezrównoważonych psychicznie. Politycy szybko zapominają tzw. grillowanie ale głupcy się tym karmią. Może faktycznie pora wyeliminować tzw. brudną mowę z polityki i życia ogółem. Tak więc tak należy traktować tą wypowiedź Pani Adamowicz.

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2019-01-23 11:17) Zgłoś naruszenie 30

    Dlaczego mówicie o mowie nienawiści która ma przecież rożne oblicza i przyczyny a są nawet czyny nienawiści:. Czyż nie jest tak często, że ofiary ukrytymi czynami dają POwód. Czyż ignorancja , bezczelność z krzywdą dla innych , brak liczenia się z innymi i POtworny cynizm nie wywołują reakcji czyli nienawiści w stanie rozumu krzywdzonej jednostki a nawet ogółu . Przypomnieć Wam słowa Tuska :"Po mnie to spływa inaczej nie mógł bym być Premierem"-cynizm totalny gdy był pytany o krzywdę długoletnio pracujących „niech się cieszą ,że mieli prace” lub w przypadku AmberGold o którym wszyscy wiedzieli, że jako bank powinien być pod nadzorem Rządu i przez to byli pewni co do jego wiarygodnści wiarygodności: "nie zabraniajmy ludziom lokować gdzie chcą -jest demokracja" lub tez " jak się będą sadzić o emerytury POmostwoe to podniesiemy koszty sądowe" efektem czego wielu ludzi nie było i nie jest stać na obronę lub też "biedni nie kupują wiec nie płacą VATu czyli możemy go podnosić" -mimo zapewnień przed wyborami ,że go obniży . Może Przypomnicie sobie także jak potraktował wszystkich ciężko pracujących wyrzucając bez debaty 3 mln podpisów przeciwko tej reformie na ich oczach w TV do kosza, albo co zrobił po latach pracy z zasiłkami POgrzebowymi które Oni wypracowali...czy to nie była cyniczna mowa nienawiści w stylu możecie zdychać --ja i tak swoje zrobię. ...Jeden zabija nożem i wcale już nie jestem pewien czy to był świr czy skrzywdzony człowiek -inny przyciskiem w Sejmie (totalny świr) –może to nie ten co Go zabił to zabił --ja wiem, że zabił Go inny prowokator i jego cynizm w Sejmie a może sam zabił siebie prowokacyjną POlityka którą popierał bo jako szefowie PO wywołali w społeczeństwie stan umysłowej ogólno społecznej nienawisci. I niech to wreszcie rozważą. Taka POlityka to nie zabawa, przez coś takiego wywołuje się rewolty a nawet wojny. Szkoda tylko tych dzieci pana Prezydenta.Ale czy Wy pamiętacie kondukty dziec po zmarłych ojcach którzy nie dozyli wieku emerytalnego pomioo iz pracowali w najpodlejszych warunkach pracy jak rteć ,promieniowanie izotopowe,wysok: ciś ,napiecia ,temp albo lub także pyły trujące a nawet wybuchowe--okradzieni wstecznie z wieku emerytalnego w godnym dla nich wieku Ustawą POmostową.

    Odpowiedz
  • katia(2019-01-23 13:41) Zgłoś naruszenie 42

    Droga Pani Magdaleno. Po pierwsaze bardzo Pani wspolczuje straty. W szczegolnosci ze Pani maz osierocil dwie corki i to jest najgorsza strata. Co do dalszych komentarzy Pani i Pani rodziny...Rzuca Pani bezpodstawne oskarzenia. Rzad Polski nie jest odpowiedzialny za smierc P Pawla. Wszystkie oskarzenia sluszne badz nie byly rozpoczete w czasah PO. To PO wyrzucila P Pawla z partii. Pani przemowienie jak rowniez brata Pana Pawla na pogrzebie bylo niesprawiedliwe, oskarzycielskie. Meza Pani nie wybieli przez to ze Pani zaklina sie w kazdej przemowie jak dobrym byl czlowiekiem. 7 mieszkan (2 w zanikajacej formie) 500tys od Pani dziadkow...Polacy pamietaja. Zaloba minie. Bardzo smutne to wszystko. A przede wszystkim to ze zamiast pograzyc sie w zalobie i zajc sie corkami to biega Pani po tvn-ach (notabene najbardziej stronniczej z komercyjnych telewizji) i opowiada Pani glupoty. Bo tylko glupotami mozna nazwac Pani niezbyt mady wywiad.

    Odpowiedz
  • To samo(2019-01-23 14:08) Zgłoś naruszenie 40

    ... przeżywają dziesiątki tysięcy policjantów, żołnierzy i ich rodzin wrzuconych do jednego worka i pozbawionych emerytur i rent. Codziennie opluwani, wyzywani od najgorszych , wykluczeni z życia społecznego.

    Odpowiedz
  • kamelia(2019-01-23 15:30) Zgłoś naruszenie 33

    Zgadzam się całkowicie z tą wypowiedzią. Mimo żałoby, mam żal do żony P. Adamowicza. Zapomniała o faktach niewygodnych dla niej . najlepiej oskarżyć PIS.

    Odpowiedz
  • remo(2019-01-27 00:05) Zgłoś naruszenie 00

    Adamowicz żyje. To był teatrzyk dla gawiedzi.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-02-06 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    Jak masz paniusiu chorą wyobraźnię, to się lecz.

    Odpowiedz