Radosław Sikorski ujawnia informacje o więzieniach CIA i planach rozbioru Ukrainy

autor: Zbigniew Parafianowicz06.01.2019, 20:32; Aktualizacja: 07.01.2019, 09:19
Radosław Sikorski

Radosław Sikorskiźródło: PAP Archiwum
autor zdjęcia: Marcin Obara

Radosław Sikorski podzielił się ze światem wiedzą na wrażliwe dla państwa tematy. Bez hamulców. Wskazuje, gdzie CIA miało swoje centrum przesłuchań. Wraca do propozycji rozbioru Ukrainy, którą Władimir Putin złożył Donaldowi Tuskowi. Spekuluje na temat podwójnych etatów dyplomatów. Tak daleko nie posunął się dotąd żaden polski urzędnik.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (49)

  • Marcos(2019-01-06 21:01) Zgłoś naruszenie 11924

    Judasz w akcji

    Odpowiedz
  • izwiestia(2019-01-06 21:21) Zgłoś naruszenie 876

    A wydawało się, że człekowi powinien podobać się długi żywot ...

    Odpowiedz
  • mond(2019-01-06 21:25) Zgłoś naruszenie 13013

    chłop jest skończony

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • S.(2019-01-06 21:59) Zgłoś naruszenie 10623

    Ciiekawe dlaczego uderza w USA i Polskę, nic negatywnego o Rosji. Dla kogo on pracuje?

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • IRON MAN(2019-01-06 22:09) Zgłoś naruszenie 5824

    To że Konstytucją Rzeczpospolitej Polski Leszek Miller i Aleksander Kwaśniewski podcierali sie w ubikacji to wszystkim wiadomo tylko nie aparatowi sądowniczemu w tym kraju. Dlatego to co zrobili umożliwia również torturowanie Polaków przez Amerykanów. Trybunał Stanu nie działa, sądy nie działają a Konstytucja to papier toaletowy. Taka mamy Polskę.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • jeden z nie watahy(2019-01-06 22:19) Zgłoś naruszenie 498

    Czego można się spodziewać po Radku, wysłannik braci z za oceanu do Afganistanu, pomagiera Talibów, i męża z rozsądku. ?????? a ty iron to z nad morza czy z za oceanu dostajesz takie polecenia , czy piszesz jako ""brat" z terenu Polski.

    Odpowiedz
  • IRON MAN(2019-01-06 22:44) Zgłoś naruszenie 4116

    jeden z nie watahy, rozumiem że by być Prawdziwym Polakiem trzeba pomagać torturować ludzi w Polsce? Co robiło CIA dla Pinocheta? Pinochet wymordował mnóstwo ludzi a USA mu w tym pomagało. Takiej chcesz Polski gdzie Twoje życie jest nic nie warte? Polski gdzie jedyną wartością jest ciągnięcie druta Amerykanom lub Rosjanom? Zależy skąd wieje wiatr? Powodzenia ja takiej Polski nie chcę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tfuuuuuu(2019-01-07 01:13) Zgłoś naruszenie 857

    Agentowi wpływu skończyły się pieniążki i musiał trochę zapracować.

    Odpowiedz
  • anono(2019-01-07 01:29) Zgłoś naruszenie 6711

    Rosjanie czy Niemcy mu zapłacili by storpedować rozmowy z USA?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Partner POdtuczonej(2019-01-07 03:01) Zgłoś naruszenie 479

    Jego stara, która nim manipulowała na rozkaz swoich współwyznawców.

    Odpowiedz
  • oniglo(2019-01-07 03:25) Zgłoś naruszenie 686

    Pozer, samochwała, Stefek Burczymucha, Klaun.

    Odpowiedz
  • Kp(2019-01-07 09:15) Zgłoś naruszenie 201

    No i cala prawda o sołtysów i sołtysów.....

    Odpowiedz
  • Jack(2019-01-07 10:01) Zgłoś naruszenie 194

    Jest okazja, by z nim skończyć!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Lucy(2019-01-07 10:09) Zgłoś naruszenie 1451

    Uwaga, pisiaki zaczynaja więcej płacić za komentarze, bo jest ich coraz więcej. Nie wolno z nimi polemizować, oni tylko obrażąją do tego są wynajęci! Wstyd!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Natan(2019-01-07 10:21) Zgłoś naruszenie 2711

    Tak działała i działa totalna oszalała opozycja z PO a firmuje ją i ochrania Franz Timmermans i Tusk !!! Teraz sami Polacy widzą na własne oczy co donosiciele POtrafią !!! Raduś chyba skończy w Kiejkutach !!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wyborca(2019-01-07 10:26) Zgłoś naruszenie 412

    Nie może zrozumieć,że w polityce tylko się bywa?.Miał p.swoje 5 minut.A teraz dziękujemy panu.Do widzenia.

    Odpowiedz
  • Nostradamus(2019-01-07 10:26) Zgłoś naruszenie 212

    o Radku to dawno wiedzieli że jest podwójnym agentem a nie wiadomo czy nie pracował dla trzech wywiadów Rosji, Anglii i Izraela

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tak daleko (2019-01-07 10:35) Zgłoś naruszenie 1714

    ... nie posunął się żaden polityk .... czyżby ? A kto rozwalił polski wywiad i ujawnił agentów ???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • error(2019-01-07 10:46) Zgłoś naruszenie 250

    Czy byłego polityka obowiązuje tajemnica państwowa?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ziemowit(2019-01-07 10:48) Zgłoś naruszenie 40

    W kontekście rosnącej potęgi Chin i ogromnych wpływów USA decyzja Tuska, że nie chce współpracy z Rosją (a przy okazji nie chce zwrotu terytoriów Polakom, Węgrom i innym) może mieć bardzo daleko idące konsekwencje i dobrze moim zdaniem, że zostało to ujawnione i poddane pod dyskusję. Pytanie czy teraz Stany Zjednoczone Europy mają większe czy mniejsze szanse wybić się na większą niezależność ?

    Odpowiedz