Morawiecki: Chciałem być w ekipie naprawy Polski, likwidowania patologii III RP [WYWIAD]

autor: Piotr Zaremba28.12.2018, 09:00
premier Mateusz Morawiecki

premier Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Marek Zakrzewski

Jeśli z biegiem lat coś się we mnie zmienia, to głównie podejście do przeciwników politycznych z czasów PRL. Razem żyjemy w Polsce i razem powinniśmy o nią dbać. Kto nie popełnia błędów, niech pierwszy rzuci kamieniem - wyjaśnia w rozmowie z Piotrem Zarembą premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (89)

  • Represjonowany POLICJANT z RCI PESEL(2018-12-28 12:49) Zgłoś naruszenie 1157

    Pan Premier jest w obozie barbarzyńców stosujących zbiorowe karanie niewinnych wartościowych ludzi drastycznym obniżeniem należnych emerytur. Jeszcze żyjące ofiary (są już 52 zgony z tego powodu) nie będą brać się na GOŁOSŁOWNE deklaracje w rodzaju " ...Jeśli z biegiem lat coś się we mnie zmienia, to głównie podejście do przeciwników politycznych z czasów PRL – mam dziś nawet do SLD bardziej miłosierne nastawienie niż 15 czy 30 lat temu. Razem żyjemy w Polsce i razem powinniśmy o nią dbać. Kto nie popełnia błędów, niech pierwszy rzuci kamieniem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zenon(2018-12-28 07:22) Zgłoś naruszenie 11021

    Pinokio już w kołysce wiedział ,że będzie premierem.A tatuś za podwędzone $ szykował mu przyszłość.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • GG(2018-12-27 21:19) Zgłoś naruszenie 10839

    Panie Morawiecki. W pańskim wykonaniu zdecydowanie lepsze dla kraju byłoby nicnierobienie niż to, co pan teraz robi.

    Pokaż odpowiedzi (7)Odpowiedz
  • asdf(2018-12-28 10:48) Zgłoś naruszenie 9716

    Wyjątkowo cyniczny aparatczyk państwa piso-kolesi. Patologia to partia PIS przypominająca wzorce radziecko -tureckie i oligarchia budowana wokół. Jesteście jak rak, który zajmuje powoli całe demokratyczne państwo, wykoślawia prawo i niszczy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Valdemort(2018-12-28 09:24) Zgłoś naruszenie 8216

    ale najpierw Morawiecki był gumowym uchem czyli kapusiem prezesa w PO

    Odpowiedz
  • ppp(2018-12-28 12:02) Zgłoś naruszenie 8110

    Bajki Morawieckiego. To jest już beznadziejny przypadek.

    Odpowiedz
  • Kamil(2018-12-28 10:34) Zgłoś naruszenie 7920

    Mateusz, wybawiciel przedsiębiorców, który sprawił, że w końcu pieniądze im zabrane, zostaną prawidłowo rozdysponowane

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • filip(2018-12-28 12:24) Zgłoś naruszenie 7810

    Nadęty pinokio !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2018-12-28 10:47) Zgłoś naruszenie 7412

    Patologiczna to jest twoja osoba . Kłamca i populista , a w III RP to biegałeś w majteczkach ze smarkiem po nosem - harcerzyku........................

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hmn(2018-12-27 22:02) Zgłoś naruszenie 7325

    Już zaczyna się tworzenie legendy bohaterskiej Morawskiego. Za dwa lata to byc moze on wprowadzil Polske do Uni. Dobra zmiana dziala.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bolszewicy(2018-12-28 11:27) Zgłoś naruszenie 709

    Panie Morawiecki. Afera KNF nie jest aferą pana chrzanowskiego, ale jedna z wielu pis-uaru i towarzystwa, z którym się pan zbratał. O wielu dzisiaj pewnie nawet nie wiemy, ale gdy zostanie ta szkodliwa formacja odsunięta od władzy, to prawda ujrzy światło dzienne i okaże się, ile spraw zamietliście pod dywan.

    Odpowiedz
  • Teo(2018-12-28 10:48) Zgłoś naruszenie 6710

    Nawet nie chce się czytać tego karierowicza niedouczonego.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zołnierz(2018-12-28 09:11) Zgłoś naruszenie 4813

    oddaj zabrane niezgodnie z prawem emerytury i renty żołnierza WOP SG i innym służbą mundurowym bo na razie jesteś nie prawdziwy tylko normalnym kłamca i pisuarem brak mu przestrzegania prawa

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jurkoz(2018-12-28 11:21) Zgłoś naruszenie 468

    to jest kłamca nad kłamcami,czy on myśli,że czytelnicy gazety prawnej to głupki i uwierzą w te głupstwa.Niech opowiada wyborcom pisu i wiernym oglądającym tvp i info.

    Odpowiedz
  • mat99(2018-12-28 09:46) Zgłoś naruszenie 4013

    Panie premierze, co parasolem ochronnym nad neofaszystami? http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23968829,prokuratura-odmowila-wszczecia-postepowania-ws-jacka-miedlara.html

    Odpowiedz
  • Zadowolony(2018-12-27 22:04) Zgłoś naruszenie 3684

    Brawo Panie Premierze.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Dziadek wnuka(2018-12-28 11:15) Zgłoś naruszenie 347

    Redakcja nie przepuściła mojego wpisu dotyczącego " prawie [?] zginięcia" omawianej powyżej osoby, więc może przepuści to - CHCIAŁ [Krzywousty] zlikwidować patologię III RP, a stanął na czela brygady budującej patologię IV RP. Czyżby, jako historyk, przypomniał sobie Jaśnie Pan, jak to Lenin walczył z patologią caratu ?! I zbudował własną ???

    Odpowiedz
  • Normalni ludzie(2018-12-28 10:16) Zgłoś naruszenie 3012

    nie zabierają bezprawnie emerytur i rent dziesiątkom tysięcy uczciwych obywateli.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • takiego fachowca POstkomuna nie miała.......(2018-12-28 09:45) Zgłoś naruszenie 227

    więc z zazdrości go schowała.??????

    Odpowiedz
  • Kos(2018-12-28 14:47) Zgłoś naruszenie 153

    "Fałszywa historia jest mistrzynią fałszywej polityki” - napisał prawie 150 lat temu historyk Józef Szujski. Zdanie to do dziś nic nie straciło ze swojej aktualności. I doskonale wyjaśnia dlaczego jakość polityki polskiej jest tak marna...

    Odpowiedz