Morawiecki: Mówienie o "kupowaniu elektoratu” jest kompletnym nieporozumieniem

24.12.2018, 06:00; Aktualizacja: 24.12.2018, 07:00
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

Najważniejszym wyzwaniem dla Polski jest doprowadzenie do przekształcenia polskiej gospodarki, żeby zapewnić Polsce stabilność, bezpieczeństwo i podnosić jakość życia polskich rodzin - podkreślił premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie udzielonym w podwójnym numerze Tygodnikowi "Niedziela".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • en(2018-12-24 09:20) Zgłoś naruszenie 60

  To, że PIS kupuje elektorat jest oczywiste, ale robi przy tym kardynalne błędy: olewa swój stary elektorat, dyskryminuje część społeczeństwa, wzmacnia patologie społeczne. Stary elektorat, który wiernie agitował za PIS-em został olany przez niespełnienie obietnic z poprzedniej kadencji rządów PIS-u. Okazało się nagle, że np. korporacje adwokackie, radcowskie, notarialne- mają się za PIS-u jak pączki w maśle. Czy to zasługa tego, że "pierwsza bratanica" jest adwokatem? Nie wiem, ale swoje zdanie na ten temat mam. Dyskryminacja - dlaczego pominięto jedynaków? To gorsze dzieci? Dlaczego daje się pięć stów rodzicom, którzy już dzieci mieć raczej nie będą, a nie daje się pięćset plus młodym rodzinom, które mają jedno dziecko i dają szansę na kolejne. Choć potrzeba mnożenia ludzi - jest wątpliwa, na progu rewolucji AI. Finasowanie dzieci wzmacnia chęć rozmnażania wśród środowisk patologicznych. To nie jest metoda, że zachęcamy do mnożenia tych,powielą patologię.

  Odpowiedz
 • Z okazji Świąt(2018-12-24 11:38) Zgłoś naruszenie 62

  ... mógłby chociaż nie psuć atmosfery.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • @ SA(2018-12-26 10:31) Zgłoś naruszenie 10

  Nie pij tak dużo.

  Odpowiedz
 • Bert(2018-12-24 14:51) Zgłoś naruszenie 15

  Za PO/PSL było przymilanie się złodziejom, oszustom i wyrodkom wszelkiej maści. Naczelne motto Partii Oszustów : "kradnij i pozwól kraść innym".

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2018-12-26 14:16) Zgłoś naruszenie 00

  O kupowaniu elektoratu mówić nie należy, bo to niestosowne.! Rada dla wszystkich. Uśmiechać się i nadstawić kieszeń. Może tobie też coś z tego stołu obfitości do kieszonki wpadnie.... 😁

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie